Alle uitslagen zaterdagamateurs
VOETBAL - In het amateurvoetbal wordt dit weekend de twintigste speelronde afgewerkt. Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met Drentse clubs.
Hoofdklasse B
Flevo Boys - Urk 1-1
Staphorst - SDV Barneveld 3-0
DOVO - Oranje Nassau 2-1
Eemdijk - SC Genemuiden 1-4
Excelsior '31 - SDC Putten 1-1
asv Dronten - ACV 1-3
Sparta Nijkerk - AZSV 0-0
csv Apeldoorn - NSC Nijkerk 4-0
Lees ook:
Eerste klasse E
PKC'83 - BCV 4-0
Balk - vv Winsum 2-1
Buitenpost - Drenthina 5-1
Blauw Wit '34 - HZVV 0-1
Drachtster Boys - d' Olde Veste'54 1-1
Gorecht - Leeuwarder Zwaluwen 4-4
VEV'67 - Omlandia 3-0
Balk - vv Winsum 2-1
Buitenpost - Drenthina 5-1
Blauw Wit '34 - HZVV 0-1
Drachtster Boys - d' Olde Veste'54 1-1
Gorecht - Leeuwarder Zwaluwen 4-4
VEV'67 - Omlandia 3-0
Tweede klasse I
Hardegarijp - S.C. Stiens 0-1
SC Veenwouden - Tonego 1-3
FC Meppel - CVVO 4-3
De Walde - Nijland 0-1
Fc Grootegast - SC Joure 0-3
Zeerobben - VVI 5-1
Be Quick D - Broekster Boys 1-0
SC Veenwouden - Tonego 1-3
FC Meppel - CVVO 4-3
De Walde - Nijland 0-1
Fc Grootegast - SC Joure 0-3
Zeerobben - VVI 5-1
Be Quick D - Broekster Boys 1-0
Tweede klasse J
Noordscheschut - DZOH 1-0
Klazienaveen - Zuidhorn 2-0
SV Bedum - Groen Geel 1-0
LTC - Aduard 2000 0-0
NEC Delfzijl - The Knickerbockers 3-2
Groningen - Pelikaan S 2-4
De Weide - Gramsbergen 0-1
Klazienaveen - Zuidhorn 2-0
SV Bedum - Groen Geel 1-0
LTC - Aduard 2000 0-0
NEC Delfzijl - The Knickerbockers 3-2
Groningen - Pelikaan S 2-4
De Weide - Gramsbergen 0-1
Derde klasse C
Appingedam - Helpman 2-1
ONR - Stadspark 1-2
Noordwolde - HFC '15 2-1
Niekerk - Veenhuizen 0-2
Glimmen - De Pelikanen 2-1
Boerakker - Grijpskerk 4-2
SC Loppersum - Marum 1-1
ONR - Stadspark 1-2
Noordwolde - HFC '15 2-1
Niekerk - Veenhuizen 0-2
Glimmen - De Pelikanen 2-1
Boerakker - Grijpskerk 4-2
SC Loppersum - Marum 1-1
Derde klasse D
Borger - SC Rouveen 0-1
CSVC - Hollandscheveld 3-1
SVN'69 - Fit Boys 5-2
SC Lutten - Nieuwleusen SV 2-2
SCD '83 - Elim 2-1
Hardenberg '85 - DESZ 1-2
Vitesse'63 - ZZVV 1-1
CSVC - Hollandscheveld 3-1
SVN'69 - Fit Boys 5-2
SC Lutten - Nieuwleusen SV 2-2
SCD '83 - Elim 2-1
Hardenberg '85 - DESZ 1-2
Vitesse'63 - ZZVV 1-1
Vierde klasse C
Waskemeer - S.V. Haulerwijk1-2
FC LEO - RWF 0-0
VVK - Mamio 1-5
De Lauwers - De Sweach 3-3
GRC Groningen - Lycurgus 3-0
BSVV - Opende 1-1
ODV - SIOS 1-2
FC LEO - RWF 0-0
VVK - Mamio 1-5
De Lauwers - De Sweach 3-3
GRC Groningen - Lycurgus 3-0
BSVV - Opende 1-1
ODV - SIOS 1-2
Vierde klasse D
Hoogeveen - DKB 2-0
SVV '56 - Avereest 0-0
SCN - FDS 0-3
SVBO - NWVV 0-2
NKVV - SC Angelslo 1-2
Bruchterveld - Sweel 5-1
SVV '56 - Avereest 0-0
SCN - FDS 0-3
SVBO - NWVV 0-2
NKVV - SC Angelslo 1-2
Bruchterveld - Sweel 5-1
Vijfde klasse D
Hielpen - Blokzijl 3-2
IJVC - VENO 1-1
SVBS'77 - MSC 0-1
Woudsend - Espel 2-0
Ens - HJSC 0-0
SWZ Boso Sneek - Oudega 3-0
IJVC - VENO 1-1
SVBS'77 - MSC 0-1
Woudsend - Espel 2-0
Ens - HJSC 0-0
SWZ Boso Sneek - Oudega 3-0
Vijfde klasse E
Veendam 1894 - Tiendeveen 0-9
Damacota - Wildervank 1-2
Pesse - SV Mussel 1-2
VEV - Achilles 1894 0-3
DSZ '16 - Nieuw Balinge 3-1
Damacota - Wildervank 1-2
Pesse - SV Mussel 1-2
VEV - Achilles 1894 0-3
DSZ '16 - Nieuw Balinge 3-1