Uitslagen bekervoetbal zondagamateurs
VOETBAL - Dit weekend komen de eerste- tot en met de vijfdeklassers in actie in bekerverband. De teams spelen hun tweede pouleduel in de noordelijke districtsbeker.
Hieronder alle uitslagen (deze worden overigens op dit moment nog bijgewerkt, dus ververs de pagina regelmatig)
Bekijk hier: de eerste uitzending van Onze Club
Groep 1 (eerste- en tweedeklassers, zaterdag en zondag)
Poule 92
ASC'62 - Gramsbergen 3-1
Germanicus - MVV'29 0-1
ASC'62 - Gramsbergen 3-1
Germanicus - MVV'29 0-1
Poule 97
SC Erica - FC Klazienaveen 2-1
Emmen - TVC'28 1-4
SC Erica - FC Klazienaveen 2-1
Emmen - TVC'28 1-4
Poule 98
WVF - DESZ 0-0
Alcides - Ruinerwold 8-0
Alcides - Ruinerwold 8-0
Poule 102
Peize - VEV'67 1-3
Pelikaan S - Grootegast 5-0
Pelikaan S - Grootegast 5-0
Poule 103
SDC'12 - SVBO 2-2
DZOH - Raptim 5-3
SDC'12 - SVBO 2-2
DZOH - Raptim 5-3
Poule 105
d'Olde Veste'54 - SC Joure 2-1
FC Meppel - Olyphia 1-0
FC Meppel - Olyphia 1-0
Poule 106
Zuidhorn - Buitenpost 1-2
Veenwouden - Roden 1-3
Zuidhorn - Buitenpost 1-2
Veenwouden - Roden 1-3
Poule 111
Beilen - ONT 2-1
FC Assen - Gomos 2-1
FC Assen - Gomos 2-1
Poule 112
Valthermond - Gorecht 2-2
Nieuw Buinen - Drenthina 2-3
Nieuw Buinen - Drenthina 2-3
Poule 113
De Griffioen - Rolder Boys 4-2
VKW - Asser Boys 0-2
VKW - Asser Boys 0-2
Poule 116
De Weide - Zuidwolde 0-2
Noordscheschut - Hoogeveen 1-4
De Weide - Zuidwolde 0-2
Noordscheschut - Hoogeveen 1-4
Groep 3 (derde- tot en met vijfdeklassers, zondag)
Poule 2
Zevenhuizen - Nieuw Roden 0-8
Haulerwijk - SVZ 0-1
Haulerwijk - SVZ 0-1
Poule 5
Alteveer - Wedde 4-2
Valther Boys - Buinerveen 6-1
Valther Boys - Buinerveen 6-1
Poule 9
FC Zuidlaren - Be Quick 1887
Poule 12
Bareveld - Gasselternijveen 1-3
Musselkanaal - Annen 0-6
Bareveld - Gasselternijveen 1-3
Musselkanaal - Annen 0-6
Poule 13
Bargeres - Schoonebeek 0-1
VIOS Oosterhesselen - Dalen 1-6
VIOS Oosterhesselen - Dalen 1-6
Poule 15
DVC'59 - Sellingen 2-0
De Treffer'16 - CEC 0-13
DVC'59 - Sellingen 2-0
De Treffer'16 - CEC 0-13
Poule 19
Muntendam - GKC 7-1
DWZ - Pekelder Boys 3-3
DWZ - Pekelder Boys 3-3
Poule 20
Groninger Boys - Groen Geel 8-1
Actief - Gruno 1-2
Groninger Boys - Groen Geel 8-1
Actief - Gruno 1-2
Poule 21
Nieuweschans - Zwartemeerse Boys 1-4
BATO - Wildervank 1-7
Nieuweschans - Zwartemeerse Boys 1-4
BATO - Wildervank 1-7
Poule 22
Weiteveense Boys - Twedo 0-8
SVBC - Emmen 2 afg. (Emmen 2 kwam niet opdagen)
Weiteveense Boys - Twedo 0-8
SVBC - Emmen 2 afg. (Emmen 2 kwam niet opdagen)
Poule 24
Witteveense Boys - DOS'63 9-1
Sleen - Pesse 3-4
Witteveense Boys - DOS'63 9-1
Sleen - Pesse 3-4
Poule 25
Buinen - Eext 0-4
Titan - Gieterveen 8-2
Buinen - Eext 0-4
Titan - Gieterveen 8-2
Poule 27
Diever-Wapse - Steenwijk 0-11
Gorredijk - DVSV 9-0
Diever-Wapse - Steenwijk 0-11
Gorredijk - DVSV 9-0
Poule 29
Zandpol - DSC'65 0-4
SVV'04 - Germanicus 2 4-1
SVV'04 - Germanicus 2 4-1
Poule 34
Helpman - Haren 5-0
FC Amboina - VAKO 0-6
FC Amboina - VAKO 0-6
Poule 37
Sweel - KSC 2-2
HHCombi - Wijster 2-4
HHCombi - Wijster 2-4
Poule 38
Wapserveen - Ruinen 1-12
Hoogersmilde - Havelte 0-2
Hoogersmilde - Havelte 0-2
Poule 39
FC Fochteloo - BEW 4-2
DIO Oosterwolde - Stanfries 5-0
FC Fochteloo - BEW 4-2
DIO Oosterwolde - Stanfries 5-0
Poule 42
Weerdinge - EEC 11-1
LEO - WKE'16 1-2
LEO - WKE'16 1-2
Poule 44
Sp. Roswinkel - Gieten 0-3
HOC - SPW 4-0
Sp. Roswinkel - Gieten 0-3
HOC - SPW 4-0
Poule 46
Tynaarlo - Oldambster Boys 10-0
Kwiek - FVV 2-2
Tynaarlo - Oldambster Boys 10-0
Kwiek - FVV 2-2
Poule 47
HODO - Wacker 0-5
IJhorst - Protos 2-1
IJhorst - Protos 2-1
Poule 48
Smilde'94 - Uffelte 7-2
Trinitas - Old Forward 0-7
Trinitas - Old Forward 0-7
Groep 2 (derde- tot en met vijfdeklassers, zaterdag)
Poule 1
VCG - SVBS'77 1-1
Sweel - Hoogeveen 0-4
Sweel - Hoogeveen 0-4
Poule 3
De Fivel - FC Zuidlaren (zat) 2-3
Wagenborger Boys - Wildervank 0-2
Wagenborger Boys - Wildervank 0-2
Poule 4
HZVV 2 - NKVV 6-0
Hollandscheveld - CSVC 2-1
Hollandscheveld - CSVC 2-1
Poule 8
Vitesse'63 - SVN'69 1-3
Tiendeveen - VVAK 8-0
Tiendeveen - VVAK 8-0
Poule 9
ACV 2 - Fit Boys 2-4
Poule 12
Mussel - NWVV 2-2
Westerlee - VVS 3-5
Westerlee - VVS 3-5
Poule 20
Borger - SC Angelslo 1-3
SETA - Onstwedder Boys 0-5
SETA - Onstwedder Boys 0-5
Poule 21
MSC (zat) - Staphorst 2 1-1
VHK - ZZVV 1-4
VHK - ZZVV 1-4
Poule 30
GRC Groningen - Glimmen 6-9
ONR - SJS (afgelast,verplaatst naar dinsdag bij SJS)
ONR - SJS (afgelast,verplaatst naar dinsdag bij SJS)
Poule 33
Nagele - SC Elim 1-12
SCN - Erica'86 3-0
SCN - Erica'86 3-0
Poule 40
LTC - Haulerwijk 2-3
Poule 42
Achilles 1894 (zat) - Nieuw Balinge 4-1
BSVV - Veenhuizen 4-2
BSVV - Veenhuizen 4-2