Alle uitslagen zondagamateurs
VOETBAL - Voor de zondaghoofdklassers stond vandaag de vierde speelronde op het programma, terwijl de lagere amateurs na drie bekerduels hun eerste competitiewedstrijd speelden.
Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met een of meer Drentse clubs.
Bekijk hier: de uitzending van Onze Club
Hoofdklasse A
Achilles 1894 - Jong Achilles '29 8 - 2
Alphense Boys - VV Heerenveen 3 - 0
Hollandia - VV SJC 2 - 3
MSC- DHC 3 - 0
RKHVV - Leonidas 3 - 2
Silvolde - SDO 1 - 0
VV Sneek Wit Zwart - Purmersteijn 3-1
Alphense Boys - VV Heerenveen 3 - 0
Hollandia - VV SJC 2 - 3
MSC- DHC 3 - 0
RKHVV - Leonidas 3 - 2
Silvolde - SDO 1 - 0
VV Sneek Wit Zwart - Purmersteijn 3-1
Lees ook:
Eerste klasse F
FC Assen - Alcides 0-5
VV Emmen - VV Hoogeveen 1-1
Frisia 1883 LAC - VV Bergum 2-2
VV Nieuw Buinen - FVC 2-1
VV Noordster - GAVC 4-2
Rolder Boys - GRC Groningen 1-3
WVV - VV SVBO 6-0
VV Emmen - VV Hoogeveen 1-1
Frisia 1883 LAC - VV Bergum 2-2
VV Nieuw Buinen - FVC 2-1
VV Noordster - GAVC 4-2
Rolder Boys - GRC Groningen 1-3
WVV - VV SVBO 6-0
Tweede klasse K
Asser Boys - VV Oerterp 1 - 2
GOMOS - LSC 1890 2 - 0
GVAV-Rapiditas - VV DTD 1 - 0
VV Hoogezand - Sint Annaparochie 3 - 1
VV Roden - MKV '29 3-0
GSAVV Forward - Amicitia VMC 0-1
GOMOS - LSC 1890 2 - 0
GVAV-Rapiditas - VV DTD 1 - 0
VV Hoogezand - Sint Annaparochie 3 - 1
VV Roden - MKV '29 3-0
GSAVV Forward - Amicitia VMC 0-1
Tweede klasse L
SC Emmeloord - Germanicus 2-2
SC Erica - VV Heerde 3-3
VV Lemelerveld - VV Zuidwolde 0-3
VV Raptim - Dedemsvaart 3-4
Stadskanaal - VV Ruinerwold 4-1
VV Valthermond - Olyphia 5-2
VKW - VV Beilen 0-1
SC Erica - VV Heerde 3-3
VV Lemelerveld - VV Zuidwolde 0-3
VV Raptim - Dedemsvaart 3-4
Stadskanaal - VV Ruinerwold 4-1
VV Valthermond - Olyphia 5-2
VKW - VV Beilen 0-1
Lees ook:
Derde klasse A
Friesland LVV - SC Bolsward1 - 0
VV Groninger Boys - SC Franeker 3 - 2
FC Harlingen - Geel Wit 4 - 4
VV Nieuw Roden - VV Warga 4 - 0
VV Drachten - FC Lewenborg 1-1
VV Nicator - Trynwâlden VC 1-9
VV Groninger Boys - SC Franeker 3 - 2
FC Harlingen - Geel Wit 4 - 4
VV Nieuw Roden - VV Warga 4 - 0
VV Drachten - FC Lewenborg 1-1
VV Nicator - Trynwâlden VC 1-9
Derde klasse B
VV Actief - VV Muntendam 2-4
VV Annen - VV HSC 4-0
VV LEO - VV ASVB 2-5
VV Siddeburen - FC Zuidlaren 1-3
SVZ - Veendam 1894 2-1
VV Wildervank - VAKO 2-2
VV ZNC - VV Kwiek 1-0
VV Annen - VV HSC 4-0
VV LEO - VV ASVB 2-5
VV Siddeburen - FC Zuidlaren 1-3
SVZ - Veendam 1894 2-1
VV Wildervank - VAKO 2-2
VV ZNC - VV Kwiek 1-0
Derde klasse C
VV Dalen -Sleen 1-1
VV EMMS - USV 2-1
HODO - SV Dalfsen 0-6
VV Musselkanaal - VV CEC 0-5
SVV '04 - VV Gieten 3-2
Twedo - FC Ter Apel '96 1-4
Weerdinge - OVC '21 2-4
VV EMMS - USV 2-1
HODO - SV Dalfsen 0-6
VV Musselkanaal - VV CEC 0-5
SVV '04 - VV Gieten 3-2
Twedo - FC Ter Apel '96 1-4
Weerdinge - OVC '21 2-4
Derde klasse D
VV Gorredijk - Renado 1-1
VV Havelte - Steenwijker Boys 1-1
VV Mildam - vv Lemmer 1-0
FC Oldemarkt - VV Dwingeloo 1-0
VV Trinitas - VV Jubbega 0-3
UDIROS - DIO Oosterwolde 0-3
Wijster - VV Akkrum 1-6
VV Havelte - Steenwijker Boys 1-1
VV Mildam - vv Lemmer 1-0
FC Oldemarkt - VV Dwingeloo 1-0
VV Trinitas - VV Jubbega 0-3
UDIROS - DIO Oosterwolde 0-3
Wijster - VV Akkrum 1-6
Vierde klasse B
SV Bedum - Smilde '94 4-3
SV Haulerwijk - VV Gruno 1-5
VV Surhuisterveen - VV Haren 2-1
SVMH - VV Stânfries 2-2
VV TLC - SV Donkerbroek 3-1
VVK - De Wilper Boys 1-4
SV Haulerwijk - VV Gruno 1-5
VV Surhuisterveen - VV Haren 2-1
SVMH - VV Stânfries 2-2
VV TLC - SV Donkerbroek 3-1
VVK - De Wilper Boys 1-4
Vierde klasse C
VV Harkstede - VV Gieterveen 2-1
VV Heiligerlee - Engelbert 1-1
MOVV - VV Bellingwolde 1-1
VV PJC - VV Pekelder Boys 1-3
VV Sellingen - VV BATO 4-1
VV SPW - VV Alteveer 4-1
VV Westerwolde – FVV 2-3
VV Heiligerlee - Engelbert 1-1
MOVV - VV Bellingwolde 1-1
VV PJC - VV Pekelder Boys 1-3
VV Sellingen - VV BATO 4-1
VV SPW - VV Alteveer 4-1
VV Westerwolde – FVV 2-3
Vierde klasse D
DSC '65 - VV Protos 2-1
EHS '85 - VV Sweel 1-5
VV Schoonebeek - Valther Boys 3-1
Weiteveense Boys - DVC '59 4-1
Witteveense Boys '87 - VV Bargeres 2-1
WKE-16 - VV Titan 2-2
Zwartemeerse Boys - VV HOC 0-5
EHS '85 - VV Sweel 1-5
VV Schoonebeek - Valther Boys 3-1
Weiteveense Boys - DVC '59 4-1
Witteveense Boys '87 - VV Bargeres 2-1
WKE-16 - VV Titan 2-2
Zwartemeerse Boys - VV HOC 0-5
Vierde klasse E
VV De Blesse - VV Ruinen 1 - 1
Old Forward - VV Oranje Zwart 0 - 1
SV Pesse - FC Kraggenburg 6 - 1
SV Steenwijkerwold - VV Wacker 1 - 0
SV VENO - VV BEW 3-1
Old Forward - VV Oranje Zwart 0 - 1
SV Pesse - FC Kraggenburg 6 - 1
SV Steenwijkerwold - VV Wacker 1 - 0
SV VENO - VV BEW 3-1
Vijfde klasse A
VV IJhorst - Blankenham 6-0
VV Kuinre - DOS '63 3-3
Scheerwolde - DVSV 2-1
VV Uffelte - VV Wapserveen 6-1
Vilsteren - SV Giethoorn 5-1
VV Kuinre - DOS '63 3-3
Scheerwolde - DVSV 2-1
VV Uffelte - VV Wapserveen 6-1
Vilsteren - SV Giethoorn 5-1
Vijfde klasse C
VV Diever/Wapse - Sportclub Makkinga 4-0
FC Fochteloo - VV Sport Vereent 9-1
HHCombi - VWC 3-3
SV Houtigehage - VV ODV 1-3
VV Oosterstreek - VV Zevenhuizen 1-0
VV Zandhuizen - SV Hoogersmilde 2-2
FC Fochteloo - VV Sport Vereent 9-1
HHCombi - VWC 3-3
SV Houtigehage - VV ODV 1-3
VV Oosterstreek - VV Zevenhuizen 1-0
VV Zandhuizen - SV Hoogersmilde 2-2
Vijfde klasse D
VV Borgercompagnie - FC Amboina 1-1
VV Eenrum - VV Warffum 1-1
VV Eext - VV Froombosch 2-0
Groen Geel - SV Tynaarlo 0-2
SV Yde de Punt - SV Woltersum 6-0
VV Eenrum - VV Warffum 1-1
VV Eext - VV Froombosch 2-0
Groen Geel - SV Tynaarlo 0-2
SV Yde de Punt - SV Woltersum 6-0
Vijfde klasse E
Drieborg - VV BNC 0-0
VV DWZ - VV Bareveld 2-6
Oldambtster Boys - VV Meeden 1-1
SV THOS - VV Veelerveen 2-1
VV Wedde - VV Farmsum 6-1
VV WEO – Nieuweschans 4-1
VV DWZ - VV Bareveld 2-6
Oldambtster Boys - VV Meeden 1-1
SV THOS - VV Veelerveen 2-1
VV Wedde - VV Farmsum 6-1
VV WEO – Nieuweschans 4-1
Vijfde klasse F
VV Buinen - JVV 1-2
VV EEC - VV De Trefer '16 3-1
VV GKC - VV Zandpol 1-4
VV KSC - Sportclub Roswinkel 3-0
VIOS O - VV Gasselternijveen 1-1
VV EEC - VV De Trefer '16 3-1
VV GKC - VV Zandpol 1-4
VV KSC - Sportclub Roswinkel 3-0
VIOS O - VV Gasselternijveen 1-1