Uitslagen zondagamateurs

VOETBAL - MSC en Achilles 1894 speelden hun zesde wedstrijd van het seizoen, voor de lagere amateurs stond de derde speelronde op het programma. De twee hoofdklassers uit Drenthe verloren, terwijl Alcides in de 1e klasse voor het eerst punten verspeelde. Nieuw Buinen maakte gehakt van GRC Groningen en dat deed WKE'16 ook van Valther Boys.

Bekijk hier: de nieuwste uitzending van Onze Club

Hieronder alle uitslagen van de vandaag gespeelde wedtrijden:

Hoofdklasse A
Alphense Boys - Hollandia 1-2        
VV Heerenveen - VV SJC 1-5    
MSC - De Bataven 0-2
Purmersteijn - Leonidas 5-2            
RKAVV - Achilles 1894 2-1 
RKHVV - DHC 3-2
SDO - VV Sneek Wit Zwart 1-1
Silvolde - Jong Achilles '29 5-1

Lees ook: Achilles 1894 raakt koppositie kwijt na eerste verlies
Lees ook: Onthutsend zwak MSC verliest weer
 
1e klasse F
VV Emmen - FC Assen 2-3
Frisia 1883 LAC - VV Hoogeveen 0-1
GAVC - FVC 1-3
VV Nieuw Buinen - GRC Groningen 9-1
VV Noordster - VV Bergum 1-2
Rolder Boys - SVBO 1-2
WVV - Alcides 3-3

Lees ook: Andere Oranje geeft Nederlands elftal goede voorbeeld 
Lees ook: SVBO met man minder langs Rolder Boys

2e klasse K
Asser Boys - Forward GSAVV 6-0 
VV DTD - VV Peize 0-0
GVAV-Rapiditas - LSC 1890 4-2
VV Hoogezand - Amicitia VMC 1-2
VV Roden - Sint Annaparochie 3-1
SC Stadspark - MKV '29 5-1
 
2e klasse L
SC Erica - SC Emmeloord 4-1
VV Lemelerveld - Germanicus 1-0
VV Raptim - VV Beilen 1-2
VV Ruinerwold - Dedemsvaart 2-4
Stadskanaal - Olyphia 3-2
VV Valthermond - VV Heerde 4-0
VKW - VV Zuidwolde 3-2
 
3e klasse A
VV Drachten - Geel Wit 1-2
Friesland LVV - VV Warga 9-0         
VV Groninger Boys - Trynwâlden VC 2-6
FC Harlingen - SC Bolsward 1-1     
VV Helpman - FC Lewenborg 2-2   
VV Nicator - VV Nieuw Roden 0-1
 
3e klasse B
VV Actief - VV Kwiek 1-3
VV LEO - VV Annen 1-2
VV Siddeburen - VV HSC 0-1
SVZ - VV ASVB 1-4
VAKO - VV Muntendam 1-1          
VV Wildervank - Veendam 1894 2-1
VV ZNC - FC Zuidlaren 2-2
 
3e klasse C
VV Dalen - USV 3-0             
SV Dalfsen - OVC '21 2-0    
VV EMMS - VV CEC 2-5
HODO - VV Gieten 1-3
SVV '04 - FC Ter Apel '96 7-1
Twedo - VV Musselkanaal 2-0   
VV Weerdinge – Sleen 3-1
 
3e klasse D
VV Gorredijk - vv Lemmer 4-0
VV Havelte - VV Dwingeloo 0-3   
VV Mildam - VV Jubbega 1-2   
FC Oldemarkt - DIO Oosterwolde 3-4
Renado - VV Akkrum 1-4
VV Trinitas - UDIROS 3-3
Wijster - Steenwijker Boys 1-3

Lees ook: Dwingeloo voorlopig Westervelds beste
 
4e klasse B
VV Bakkeveen - VV Gruno 0-0       
SV Bedum - De Wilper Boys 3-0   
SV Haulerwijk - Smilde '94 7-2
VV Surhuisterveen - VV Stânfries 0-0         
SVMH - VV TLC 3-0
VVK - SV Donkerbroek 2-1
 
4e klasse C
VV Alteveer - VV Bellingwolde 0-3
VV Harkstede - VV PJC 2-4 
VV Heiligerlee - VV Pekelder Boys 0-0
MOVV - VV BATO 1-1
VV Sellingen - Engelbert 3-2
VV SPW - FVV 0-1
VV Westerwolde - VV Gieterveen 3-2
 
4e klasse D
VV Bargeres - VV Sweel 0-3             
DSC '65 - VV HOC 0-1
EHS '85 - VV Protos 2-1    
VV Schoonebeek - Weiteveense Boys 1-0
Witteveense Boys '87 - VV Titan 1-7
WKE-16 - Valther Boys 11-1
Zwartemeerse Boys - DVC '59 1-3

Lees ook: Ook WKE'16 geeft 'echt' Oranje goede voorbeeld 
 
4e klasse E
SC Balkbrug - VV BEW 6-1
VV De Blesse - SV Steenwijkerwold 1-4
Old Forward - FC Kraggenburg 8-0
VV Oldeholtpade - VV Oranje Zwart 2-4    
SV Pesse - RKO 6-0
VV Steenwijk - VV Wacker 0-0
SV VENO - VV Ruinen 2-4
 
5e klasse A
Blankenham - DVSV 0-2  
VV IJhorst - VV Wapserveen 3-2
Scheerwolde - DOS '63 3-1  
VV Uffelte - Vilsteren 4-3
FC Ulu Spor - SV Giethoorn 4-0
VV Willemsoord - VV Kuinre 1-1
 
5e klasse C
VV Diever/Wapse - SV Houtigehage 1-4  
HHCombi - FC Fochteloo 3-2
Sportclub Makkinga - VV Sport Vereent 8-1
VV Oosterstreek - VWC 0-2
VV Zandhuizen - VV ODV 3-2
 
5e klasse D
FC Amboina - SV Tynaarlo 4-2        
Groen Geel - VV Froombosch 1-1 
VV Kloosterburen - VV Warffum 2-2
SV Yde de Punt - VV Eenrum 1-4
VV Zevenhuizen - SV Woltersum 3-1
 
5e klasse E
Drieborg - VV Bareveld 3-8             
VV Farmsum - Nieuweschans 1-2
VV Wedde - VV DWZ 3-0
 
5e klasse F
VV Buinen - VV Gasselternijveen 1-4
VV EEC - SVBC 3-2
VV GKC -De Treffer '16 2-5
VV KSC -  VIOS O 2-0
Sportclub Roswinkel - VV Buinerveen 3-1
VV Zandpol - JVV 4-2
Deel dit artikel: