Uitslagen zondagamateurs
VOETBAL - MSC en Achilles 1894 speelden hun zesde wedstrijd van het seizoen, voor de lagere amateurs stond de derde speelronde op het programma. De twee hoofdklassers uit Drenthe verloren, terwijl Alcides in de 1e klasse voor het eerst punten verspeelde. Nieuw Buinen maakte gehakt van GRC Groningen en dat deed WKE'16 ook van Valther Boys.
Bekijk hier:
Hieronder alle uitslagen van de vandaag gespeelde wedtrijden:
Hoofdklasse A
Alphense Boys - Hollandia 1-2
VV Heerenveen - VV SJC 1-5
MSC - De Bataven 0-2
Purmersteijn - Leonidas 5-2
RKAVV - Achilles 1894 2-1
RKHVV - DHC 3-2
SDO - VV Sneek Wit Zwart 1-1
Silvolde - Jong Achilles '29 5-1
VV Heerenveen - VV SJC 1-5
MSC - De Bataven 0-2
Purmersteijn - Leonidas 5-2
RKAVV - Achilles 1894 2-1
RKHVV - DHC 3-2
SDO - VV Sneek Wit Zwart 1-1
Silvolde - Jong Achilles '29 5-1
Lees ook:
1e klasse F
VV Emmen - FC Assen 2-3
Frisia 1883 LAC - VV Hoogeveen 0-1
GAVC - FVC 1-3
VV Nieuw Buinen - GRC Groningen 9-1
VV Noordster - VV Bergum 1-2
Rolder Boys - SVBO 1-2
WVV - Alcides 3-3
Frisia 1883 LAC - VV Hoogeveen 0-1
GAVC - FVC 1-3
VV Nieuw Buinen - GRC Groningen 9-1
VV Noordster - VV Bergum 1-2
Rolder Boys - SVBO 1-2
WVV - Alcides 3-3
Lees ook:
2e klasse K
Asser Boys - Forward GSAVV 6-0
VV DTD - VV Peize 0-0
GVAV-Rapiditas - LSC 1890 4-2
VV Hoogezand - Amicitia VMC 1-2
VV Roden - Sint Annaparochie 3-1
SC Stadspark - MKV '29 5-1
VV DTD - VV Peize 0-0
GVAV-Rapiditas - LSC 1890 4-2
VV Hoogezand - Amicitia VMC 1-2
VV Roden - Sint Annaparochie 3-1
SC Stadspark - MKV '29 5-1
2e klasse L
SC Erica - SC Emmeloord 4-1
VV Lemelerveld - Germanicus 1-0
VV Raptim - VV Beilen 1-2
VV Ruinerwold - Dedemsvaart 2-4
Stadskanaal - Olyphia 3-2
VV Valthermond - VV Heerde 4-0
VKW - VV Zuidwolde 3-2
VV Lemelerveld - Germanicus 1-0
VV Raptim - VV Beilen 1-2
VV Ruinerwold - Dedemsvaart 2-4
Stadskanaal - Olyphia 3-2
VV Valthermond - VV Heerde 4-0
VKW - VV Zuidwolde 3-2
3e klasse A
VV Drachten - Geel Wit 1-2
Friesland LVV - VV Warga 9-0
VV Groninger Boys - Trynwâlden VC 2-6
FC Harlingen - SC Bolsward 1-1
VV Helpman - FC Lewenborg 2-2
VV Nicator - VV Nieuw Roden 0-1
Friesland LVV - VV Warga 9-0
VV Groninger Boys - Trynwâlden VC 2-6
FC Harlingen - SC Bolsward 1-1
VV Helpman - FC Lewenborg 2-2
VV Nicator - VV Nieuw Roden 0-1
3e klasse B
VV Actief - VV Kwiek 1-3
VV LEO - VV Annen 1-2
VV Siddeburen - VV HSC 0-1
SVZ - VV ASVB 1-4
VAKO - VV Muntendam 1-1
VV Wildervank - Veendam 1894 2-1
VV ZNC - FC Zuidlaren 2-2
VV LEO - VV Annen 1-2
VV Siddeburen - VV HSC 0-1
SVZ - VV ASVB 1-4
VAKO - VV Muntendam 1-1
VV Wildervank - Veendam 1894 2-1
VV ZNC - FC Zuidlaren 2-2
3e klasse C
VV Dalen - USV 3-0
SV Dalfsen - OVC '21 2-0
VV EMMS - VV CEC 2-5
HODO - VV Gieten 1-3
SVV '04 - FC Ter Apel '96 7-1
Twedo - VV Musselkanaal 2-0
VV Weerdinge – Sleen 3-1
SV Dalfsen - OVC '21 2-0
VV EMMS - VV CEC 2-5
HODO - VV Gieten 1-3
SVV '04 - FC Ter Apel '96 7-1
Twedo - VV Musselkanaal 2-0
VV Weerdinge – Sleen 3-1
3e klasse D
VV Gorredijk - vv Lemmer 4-0
VV Havelte - VV Dwingeloo 0-3
VV Mildam - VV Jubbega 1-2
FC Oldemarkt - DIO Oosterwolde 3-4
Renado - VV Akkrum 1-4
VV Trinitas - UDIROS 3-3
Wijster - Steenwijker Boys 1-3
VV Havelte - VV Dwingeloo 0-3
VV Mildam - VV Jubbega 1-2
FC Oldemarkt - DIO Oosterwolde 3-4
Renado - VV Akkrum 1-4
VV Trinitas - UDIROS 3-3
Wijster - Steenwijker Boys 1-3
Lees ook:
4e klasse B
VV Bakkeveen - VV Gruno 0-0
SV Bedum - De Wilper Boys 3-0
SV Haulerwijk - Smilde '94 7-2
VV Surhuisterveen - VV Stânfries 0-0
SVMH - VV TLC 3-0
VVK - SV Donkerbroek 2-1
SV Bedum - De Wilper Boys 3-0
SV Haulerwijk - Smilde '94 7-2
VV Surhuisterveen - VV Stânfries 0-0
SVMH - VV TLC 3-0
VVK - SV Donkerbroek 2-1
4e klasse C
VV Alteveer - VV Bellingwolde 0-3
VV Harkstede - VV PJC 2-4
VV Heiligerlee - VV Pekelder Boys 0-0
MOVV - VV BATO 1-1
VV Sellingen - Engelbert 3-2
VV SPW - FVV 0-1
VV Westerwolde - VV Gieterveen 3-2
VV Harkstede - VV PJC 2-4
VV Heiligerlee - VV Pekelder Boys 0-0
MOVV - VV BATO 1-1
VV Sellingen - Engelbert 3-2
VV SPW - FVV 0-1
VV Westerwolde - VV Gieterveen 3-2
4e klasse D
VV Bargeres - VV Sweel 0-3
DSC '65 - VV HOC 0-1
EHS '85 - VV Protos 2-1
VV Schoonebeek - Weiteveense Boys 1-0
Witteveense Boys '87 - VV Titan 1-7
WKE-16 - Valther Boys 11-1
Zwartemeerse Boys - DVC '59 1-3
DSC '65 - VV HOC 0-1
EHS '85 - VV Protos 2-1
VV Schoonebeek - Weiteveense Boys 1-0
Witteveense Boys '87 - VV Titan 1-7
WKE-16 - Valther Boys 11-1
Zwartemeerse Boys - DVC '59 1-3
4e klasse E
SC Balkbrug - VV BEW 6-1
VV De Blesse - SV Steenwijkerwold 1-4
Old Forward - FC Kraggenburg 8-0
VV Oldeholtpade - VV Oranje Zwart 2-4
SV Pesse - RKO 6-0
VV Steenwijk - VV Wacker 0-0
SV VENO - VV Ruinen 2-4
VV De Blesse - SV Steenwijkerwold 1-4
Old Forward - FC Kraggenburg 8-0
VV Oldeholtpade - VV Oranje Zwart 2-4
SV Pesse - RKO 6-0
VV Steenwijk - VV Wacker 0-0
SV VENO - VV Ruinen 2-4
5e klasse A
Blankenham - DVSV 0-2
VV IJhorst - VV Wapserveen 3-2
Scheerwolde - DOS '63 3-1
VV Uffelte - Vilsteren 4-3
FC Ulu Spor - SV Giethoorn 4-0
VV Willemsoord - VV Kuinre 1-1
VV IJhorst - VV Wapserveen 3-2
Scheerwolde - DOS '63 3-1
VV Uffelte - Vilsteren 4-3
FC Ulu Spor - SV Giethoorn 4-0
VV Willemsoord - VV Kuinre 1-1
5e klasse C
VV Diever/Wapse - SV Houtigehage 1-4
HHCombi - FC Fochteloo 3-2
Sportclub Makkinga - VV Sport Vereent 8-1
VV Oosterstreek - VWC 0-2
VV Zandhuizen - VV ODV 3-2
HHCombi - FC Fochteloo 3-2
Sportclub Makkinga - VV Sport Vereent 8-1
VV Oosterstreek - VWC 0-2
VV Zandhuizen - VV ODV 3-2
5e klasse D
FC Amboina - SV Tynaarlo 4-2
Groen Geel - VV Froombosch 1-1
VV Kloosterburen - VV Warffum 2-2
SV Yde de Punt - VV Eenrum 1-4
VV Zevenhuizen - SV Woltersum 3-1
Groen Geel - VV Froombosch 1-1
VV Kloosterburen - VV Warffum 2-2
SV Yde de Punt - VV Eenrum 1-4
VV Zevenhuizen - SV Woltersum 3-1
5e klasse E
Drieborg - VV Bareveld 3-8
VV Farmsum - Nieuweschans 1-2
VV Wedde - VV DWZ 3-0
VV Farmsum - Nieuweschans 1-2
VV Wedde - VV DWZ 3-0
5e klasse F
VV Buinen - VV Gasselternijveen 1-4
VV EEC - SVBC 3-2
VV GKC -De Treffer '16 2-5
VV KSC - VIOS O 2-0
Sportclub Roswinkel - VV Buinerveen 3-1
VV Zandpol - JVV 4-2
VV EEC - SVBC 3-2
VV GKC -De Treffer '16 2-5
VV KSC - VIOS O 2-0
Sportclub Roswinkel - VV Buinerveen 3-1
VV Zandpol - JVV 4-2