Alle uitslagen zondagamateurs
VOETBAL - Achilles 1894 ging dit weekend op eigen veld hard onderuit tegen MSC (1-4). Verder won Alcides in een doelpuntrijke wedstrijd met 4-3 van Emmen en eindigde de topper in de 5e klasse F tussen Gasselternijveen en KSC in 1-1.
Roden, GOMOS, CEC, HOC, Pesse, Uffelte, Eext en Bareveld blijven ook na vandaag zonder puntenverlies. Valthermond en KSC verspeelden voor het eerst punten.
De grootste sensatie kwam uit Buinerveen, waar de plaatselijke vv eindelijk weer eens won. De vijfdeklasser veegde de vloer aan met GKC: 5-0.
Bekijk hier: de uitzending van Onze Club
Hieronder de uitslagen van alle wedstrijden met een of meer Drentse clubs.
Hoofdklasse A
DHC - v.v. Heerenveen: 1-1
Leonidas - SDO: 3-0
SJC - Silvolde: 4-3
De Bataven - Alphense Boys: 5-0
SWZ Boso Sneek - RKAVV: 0-0
Hollandia - Purmersteijn: 3-3 (zaterdagavond)
Jong Achilles'29 - RKHVV: 1-0
Achilles 1894 - MSC: 1-4 (zaterdagavond)
Leonidas - SDO: 3-0
SJC - Silvolde: 4-3
De Bataven - Alphense Boys: 5-0
SWZ Boso Sneek - RKAVV: 0-0
Hollandia - Purmersteijn: 3-3 (zaterdagavond)
Jong Achilles'29 - RKHVV: 1-0
Achilles 1894 - MSC: 1-4 (zaterdagavond)
Lees ook:
1e klasse F
FC Assen - Frisia: 1-2
GRC Groningen - GAVC: 1-4
Alcides - Emmen: 4-3
SVBO - Nieuw Buinen: 2-2
Hoogeveen - WVV: 3-1
Bergum - Rolder Boys: 2-1
FVC - Noordster: 4-1
GRC Groningen - GAVC: 1-4
Alcides - Emmen: 4-3
SVBO - Nieuw Buinen: 2-2
Hoogeveen - WVV: 3-1
Bergum - Rolder Boys: 2-1
FVC - Noordster: 4-1
Lees ook:
2e klasse K
Forward - GOMOS: 0-4
MKV'29 - DTD: 1-1
Amicitia VMC - Asser Boys: 1-2
St. Annaparochie - Stadspark: 4-2
Oereterp - Hoogezand: 2-3
LSC 1890 - Roden: 0-1
Peize - GVAV-Rapiditas: 0-4
MKV'29 - DTD: 1-1
Amicitia VMC - Asser Boys: 1-2
St. Annaparochie - Stadspark: 4-2
Oereterp - Hoogezand: 2-3
LSC 1890 - Roden: 0-1
Peize - GVAV-Rapiditas: 0-4
2e klasse L
Emmeloord - Valthermond: 2-2
Beilen - Ruinerwold: 5-1
Germanicus - SC Erica: 2-0
Zuidwolde - Raptim: 1-0
Heerde - Lemelerveld: 2-1
Olyphia - VKW: 2-2
Dedemsvaart - Stadskanaal: 3-0
Beilen - Ruinerwold: 5-1
Germanicus - SC Erica: 2-0
Zuidwolde - Raptim: 1-0
Heerde - Lemelerveld: 2-1
Olyphia - VKW: 2-2
Dedemsvaart - Stadskanaal: 3-0
3e klasse A
Nieuw Roden - Groninger Boys: 0-3
Geel Wit - Helpman: 1-2
Warga - Nicator: 2-2
Bolsward - Drachten: 1-4
Trynwalden - Friesland: 2-2
Franeker - Harlingen: 1-0
Lewenborg - HFC'15 afgelast
Geel Wit - Helpman: 1-2
Warga - Nicator: 2-2
Bolsward - Drachten: 1-4
Trynwalden - Friesland: 2-2
Franeker - Harlingen: 1-0
Lewenborg - HFC'15 afgelast
3e klasse B
Annen - SVZ: 3-2
Kwiek - VAKO: 4-3
HSC - LEO: 3-4
FC Zuidlaren - Actief: 0-2
ASVB - Siddeburen: 3-0
Veendam 1894 - ZNC: 1-2
Muntendam - Wildervank: 4-2
Kwiek - VAKO: 4-3
HSC - LEO: 3-4
FC Zuidlaren - Actief: 0-2
ASVB - Siddeburen: 3-0
Veendam 1894 - ZNC: 1-2
Muntendam - Wildervank: 4-2
3e klasse C
Musselkanaal - SVV'04: 1-5
Sleen - Dalfsen: 0-2
CEC - Twedo: 3-2
USV - Weerdinge: 3-4
Ter Apel'96 - EMMS: 0-3
Gieten - Dalen: 0-2
OVC'21 - HODO: 1-1
Sleen - Dalfsen: 0-2
CEC - Twedo: 3-2
USV - Weerdinge: 3-4
Ter Apel'96 - EMMS: 0-3
Gieten - Dalen: 0-2
OVC'21 - HODO: 1-1
3e klasse D
Udiros - Mildam: 1-0
Steenwijker Boys - Renado: 2-5
Dio Oosterwolde - Trinitas: 4-1
Dwingeloo - Wijster: 5-2
Jubbega - Oldemarkt: 1-1
Lemmer - Havelte: 0-3
Akkrum - Gorredijk: 4-3
Steenwijker Boys - Renado: 2-5
Dio Oosterwolde - Trinitas: 4-1
Dwingeloo - Wijster: 5-2
Jubbega - Oldemarkt: 1-1
Lemmer - Havelte: 0-3
Akkrum - Gorredijk: 4-3
4e klasse B
TLC - Surhuisterveen: 0-0
Smilde'94 - Bakkerveen: 0-4
Donkerbroek - SVMH: 2-7
De Wilper Boys - Haulerwijk: 7-2
Stanfries - VVK: 1-1
Haren - Bedum: 1-2
Smilde'94 - Bakkerveen: 0-4
Donkerbroek - SVMH: 2-7
De Wilper Boys - Haulerwijk: 7-2
Stanfries - VVK: 1-1
Haren - Bedum: 1-2
4e klasse C
PJC - Westerwolde: 2-3
BATO - Alteveer: 3-3
Pekelder Boys - Harkstede: 1-2
Engelbert - MOVV: 3-7
Gieterveen - Heiligerlee: 1-5
FVV - Sellingen: 4-2
Bellingwolde - SPW: 3-1
BATO - Alteveer: 3-3
Pekelder Boys - Harkstede: 1-2
Engelbert - MOVV: 3-7
Gieterveen - Heiligerlee: 1-5
FVV - Sellingen: 4-2
Bellingwolde - SPW: 3-1
4e klasse D
Weiteveense Boys - WKE'16: 2-4
Protos - Bargeres: 4-1
DVC'59 - Schoonebeek: 1-3
HOC - EHS'85: 2-0
Valther Boys - Zwartemeerse Boys: 3-4
Titan - DSC'65: 6-2
Sweel - Witteveense Boys'87: 2-1
Protos - Bargeres: 4-1
DVC'59 - Schoonebeek: 1-3
HOC - EHS'85: 2-0
Valther Boys - Zwartemeerse Boys: 3-4
Titan - DSC'65: 6-2
Sweel - Witteveense Boys'87: 2-1
4e klasse E
Steenwijkerwold - VENO: 1-0
Kraggenburg - Oldeholtpade: 3-4
Wacker - De Blesse: 2-3
RKO - Old Forward: 1-2
Ruinen - Steenwijk: 4-0
BEW - Pesse: 2-4
Oranje Zwart - Balkbrug: 2-2
Kraggenburg - Oldeholtpade: 3-4
Wacker - De Blesse: 2-3
RKO - Old Forward: 1-2
Ruinen - Steenwijk: 4-0
BEW - Pesse: 2-4
Oranje Zwart - Balkbrug: 2-2
5e klasse A
Kuinre - Uffelte: 1-4
Vilsteren - Scheerwolde: 1-5
Giethoorn - IJhorst: 2-3
DOS'63 - Willemsoord: 4-0
Wapserveen -Blankenham: 4-2
DVSV - Ulu Spor: 0-2
Vilsteren - Scheerwolde: 1-5
Giethoorn - IJhorst: 2-3
DOS'63 - Willemsoord: 4-0
Wapserveen -Blankenham: 4-2
DVSV - Ulu Spor: 0-2
5e klasse C
Houtigehage - HHCombi: 2-2
Fochteloo - Zandhuizen: 7-1
Sport Vereent - Oosterstreek: 0-1
ODV - Diever-Wapse: 10-1
Hoogersmilde - Sportclub Makkinga: 1-1
Fochteloo - Zandhuizen: 7-1
Sport Vereent - Oosterstreek: 0-1
ODV - Diever-Wapse: 10-1
Hoogersmilde - Sportclub Makkinga: 1-1
5e klasse D
Eext - Yde de Punt: 3-0
Eenrum - Groen Geel: 2-1
Warffum - Borgercompagnie: 1-5
Woltersum - Amboina: 1-4
Tynaarlo - Kloosterburen: 7-0
Eenrum - Groen Geel: 2-1
Warffum - Borgercompagnie: 1-5
Woltersum - Amboina: 1-4
Tynaarlo - Kloosterburen: 7-0
5e klasse E
DWZ - THOS: 5-3
WEO - Drieborg: 1-1
Nieuweschans - Oldambster Boys: 4-0
Bareveld - Wedde: 6-1
Veelerveen - Meeden: 0-0
BNC - Framsum: 1-2
WEO - Drieborg: 1-1
Nieuweschans - Oldambster Boys: 4-0
Bareveld - Wedde: 6-1
Veelerveen - Meeden: 0-0
BNC - Framsum: 1-2
5e klasse F
VIOS (O) - EEC: 0-3
SVBC - Buinen: 3-1
Buinerveen - GKC: 5-0
Gasselternijveen - KSC: 1-1
De Treffer'16 - Zandpol: 3-1
JVV - Roswinkel: 1-3
SVBC - Buinen: 3-1
Buinerveen - GKC: 5-0
Gasselternijveen - KSC: 1-1
De Treffer'16 - Zandpol: 3-1
JVV - Roswinkel: 1-3