Alle uitslagen zondagamateurs

VOETBAL - De zondagamateurs gingen vandaag weer de wei in. Het Asser Achilles 1894 leed op eigen veld een 3-2 nederlaag in de hoofdklasse A. Het was voor de ploeg van trainer Paul Weerman de derde nederlaag van het seizoen. Het Meppeler MSC wist wel te winnen in diezelfde hoofdklasse. Danzij vooral doelman Kist won MSC met 2-1 van RKAVV.

Bekijk hier: de uitzending van Onze Club 

In de 1e klasse F bleven Hoogeveen en Alcides gedeeld koploper. Beide ploegen wonnen vanmiddag. Hoogeveen deed dat met 1-0 in Nieuw Buinen, terwijl Alcides gehakt maakte van FVC. In Friesland werd het 0-6. 

GOMOS blijft maar winnen in de 2e klasse K. Vanmiddag boekte de ploeg van trainer Wim Bakering alweer de vijfde zege van het seizoen. 

Dalfsen - Gieten werd gestaakt omdat de scheidsrechter zich belaagd voelde. 

Hieronder alle uitslagen in het amateurvoetbal van vandaag: 

Hoofdklasse A:
Achilles 1894 - Hollandia 2-3
Jong Achilles '29 - Heerenveen 1-3
DHC - De Bataven 1-4
MSC - RKAVV 2-1
Purmersteijn - SDO 0-3     
RKHVV - Silvolde 1-3
SJC - Leonidas 0-0
Sneek Wit Zwart - Alphense Boys 0-1

Lees ook: Doelman Kist sleept thuiszege MSC uit het vuur
Lees ook: Achilles 1894 thuis opnieuw onderuit

1e klasse F
WVV - Frisia 7-3
Nieuw Buinen - Hoogeveen 0-1
Emmen - GRC Groningen 4-1
Noordster - SVBO 3-1
Rolder Boys - FC Assen 0-0
GAVC - Bergum 3-1
FVC - Alcides 0-6

Lees ook: Alcides maakt indruk met half dozijn doelpunten
Lees ook: Hoogeveen mist veel maar wint wel van Nieuw Buinen
Lees ook: Derby Rolder Boys - FC Assen niet om aan te gluren

2e klasse K
Hoogezand - GOMOS 2-3
Stadspark - Oereterp 6-1
Asser Boys - MKV'29 5-0
GVAV-Rapiditas - St. Annaparochie 5-0
Roden - Forward 2-1
DTD - LSC 1890 0-1
Peize - VMC Amicitia 3-2

2e klasse L
Lemelerveld - Valthermond 1-3
Raptim - Heerde 0-2
SC Erica - Beilen 2-2
Stadskanaal - Zuidwolde 4-1
VKW - Emmeloord 4-0
Ruinerwold - Olyphia 1-1
Dedemsvaart - Germanicus 3-4

Lees ook: Subtopper in Erica eindigt onbeslist

3e klasse A
LVV Friesland - Groninger Boys 1-4
Drachten - Trynwalden gestaakt bij 1-1 wegens ongeval
Nicator - Geel Wit 2-1
Harlingen - Nieuw Roden 1-3
Helpman - Franeker 1-1
Lewenborg - Warga 2-0

3e klasse B
Siddeburen - SVZ 3-2
Actief - ASVB 1-3
LEO - Kwiek 0-1
Wildervank - FC Zuidlaren 1-3
ZNC - Annen 1-4
VAKO - Veendam 1894 5-0
Muntendam - HSC 3-1

3e klasse C
EMMS - SVV'04 afgelast
Weerdinge - Ter Apel'96 2-0
Twedo - Sleen 1-1
HODO - USV 2-2
Dalen - Musselkanaal 4-0
Dalfsen - Gieten gestaakt bij 3-0 wegens ongeregeldheden
OVC'21 - CEC 3-6

Lees ook: Scheidsrechter belaagd bij wedstrijd Dalfsen-Gieten

3e klasse D
Oldemarkt - Mildam 4-2
Wijster - Jubbega 0-7
Trinitas - Steenwijker Boys 0-3
Gorredijk - Dwingeloo 0-2
Havelte - Udiros 9-0
Renado - Lemmer 8-0
Akkrum - Dio Oosterwolde 3-1

4e klasse B
VVK - Surhuisterveen 2-2
Haulerwijk - Stanfries 0-2
SVMH - Smilde'94 3-0
Bedum - TLC 3-0
Bakkerveen - Haren 2-0
Gruno - Donkerbroek 6-3

4e klasse C
Heiligerlee - Westerwolde 1-1
MOVV - Gieterveen 1-2
Harkstede - BATO 2-1
SPW - Engelbert 3-1
Sellingen - PJC 1-3
Alteveer - FVV 2-4
Bellingwolde - Pekelder Boys 2-1

4e klasse D
Zwartemeerse Boys - WKE'16 2-5
EHS'85 - Valther Boys 9-1
Schoonebeek - Protos 1-0
Witteveense Boys'87 - HOC 1-5
DSC'65 - Weiteveense Boys 4-1
Bargeres - Titan 1-4
Sweel - DVC'59 4-2

4e klasse E
Steenwijk - VENO 0-4
Old Forward - Ruinen 1-2
De Blesse - Kraggenburg 4-2
Balkbrug - RKO 4-1
Pesse - Steenwijkerwold 0-0
Oldeholtpade - BEW 8-0
Oranje Zwart - Wacker 1-2

5e klasse A
Scheerwolde - Uffelte 3-0
IJhorst - Kuinre 3-1
Willemsoord - Vilsteren 0-2
Blankenham - Giethoorn 0-7
Ulu Spor - DOS'63 7-0
DVSV - Wapserveen 1-1

5e klasse C
Zandhuizen - HHCombi 4-7
Oosterstreek - Houtigehage 2-2
Diever-Wapse - Fochteloo 1-3
Sportclub Makkinga - ODV 1-2
Hoogersmilde - VWC 7-3

5e klasse D
Groen Geel - Yde de Punt 3-0
Zevenhuizen - Eext 3-1
Amboina - Warffum 4-0
Kloosterburen - Froombosch 2-1
Tynaarlo - Woltersum 3-1

5e klasse E
Drieborg - THOS 4-2
Oldambster Boys - DWZ 5-3
Wedde - WEO 5-1
Meeden - Nieuweschans 1-1
Framsum - Bareveld 1-4
BNC - Veelerveen 2-1

5e klasse F
Buinen - EEC 0-1
GKC - VIOS (O) 0-4
KSC - SVBC 7-2
Zandpol - Buinerveen 2-1
Roswinkel - Gasselternijveen 1-3
JVV - De Treffer'16 1-3
Meer over dit onderwerp:
Onze Club amateurvoetbal voetbal uitslagen
Deel dit artikel: