Uitslagen competitievoetbal zondagamateurs
VOETBAL - Naast bekervoetbal waren er vandaag ook competitiewedstrijden. In de 1e klasse F eindigde het inhaalduel tussen SVBO en vv Emmen in 1-1 en GOMOS won opnieuw. De koploper in de 2e klasse K versloeg Oerterp met 4-1.
De ploeg van trainer Wim Bakering, die vorig seizoen promoveerde uit de 3e klasse, heeft na 7 wedstrijden 21 punten.
Bekijk hier: de uitzending van Onze Club
Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met één of meer Drentse clubs.
1e klasse F
SVBO - vv Emmen 1-1
2e klasse K
GOMOS - Oerterp 4-1
2e klasse L
Olyphia - SC Erica afgelast
3e klasse B
HSC - SVZ 1-1
4e klasse B
De Wilper Boys - SVMH 4-1
TLC - Surhuisterveen 2-1
Donkerbroek - Bakkeveen afgelast
Stanfries - Smilde'94 0-3
TLC - Surhuisterveen 2-1
Donkerbroek - Bakkeveen afgelast
Stanfries - Smilde'94 0-3
4e klasse E
Oranje Zwart - Pesse 0-2
VENO - Ruinen 3-1
Steenwijkerwold - Old Forward 3-3
VENO - Ruinen 3-1
Steenwijkerwold - Old Forward 3-3
5e klasse A
Scheerwolde - Wapserveen 1-1
Uffelte - DVSV 2-2
Kuinre - Vilsteren 2-2
Willemsoord - Giethoorn 0-9
DOS'63 - Blankenham 3-0
Ulu Spor - IJhorst 5-1
Uffelte - DVSV 2-2
Kuinre - Vilsteren 2-2
Willemsoord - Giethoorn 0-9
DOS'63 - Blankenham 3-0
Ulu Spor - IJhorst 5-1
5e klasse C
Zandhuizen - VWC afgelast
HHCombi - Hoogersmilde 0-2
Houtigehage - Fochteloo 4-2
Diever-Wapse - Sport Vereent afgelast
Sportclub Makkinga - Oosterstreek afgelast
HHCombi - Hoogersmilde 0-2
Houtigehage - Fochteloo 4-2
Diever-Wapse - Sport Vereent afgelast
Sportclub Makkinga - Oosterstreek afgelast
5e klasse D
Groen Geel - Woltersum 1-1
Yde de Punt - Tynaarlo afgelast
Eext - Eenrum 1-4
Froombosch - Amboina 2-6
Kloosterburen - Zevenhuizen afgelast
Yde de Punt - Tynaarlo afgelast
Eext - Eenrum 1-4
Froombosch - Amboina 2-6
Kloosterburen - Zevenhuizen afgelast
5e klasse E
Drieborg - Veelerveen 2-1
THOS - BNC 2-1
DWZ - WEO afgelast
Wedde - Nieuweschans afgelast
Bareveld - Meeden 6-1
Framsum - Oldambtster Boys afgelast
THOS - BNC 2-1
DWZ - WEO afgelast
Wedde - Nieuweschans afgelast
Bareveld - Meeden 6-1
Framsum - Oldambtster Boys afgelast
5e klasse F
Buinen - De Treffer'16 1-2
EEC - JVV 8-0
VIOS (O) - SVBC 2-1
KSC - Buinerveen afgelast
Gasselternijveen - Zandpol 2-2
Roswinkel - GKC afgelast
EEC - JVV 8-0
VIOS (O) - SVBC 2-1
KSC - Buinerveen afgelast
Gasselternijveen - Zandpol 2-2
Roswinkel - GKC afgelast