Alle uitslagen zaterdagamateurs
VOETBAL - Niet alle wedstrijden gingen door vanmiddag, maar toch stonden de meeste zaterdagvoetballers op het veld.
Bekijk hier:
Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met een of meer Drentse clubs.
3e divisie
DVS'33 Ermelo - Spakenburg 5-1
Capelle - ONS Sneek 4-1
Scheveningen - Jong Almere City 4-1
Harkemase Boys - ACV afgelast
Jong Volendam - Spijkenisse 2-1
ODIN'59 - Magreb'90 1-0
Quick Boys - DOVO 1-0
Jong Groningen - ASWH 5-0
Jong FC Twente - VVOG 1-0
Capelle - ONS Sneek 4-1
Scheveningen - Jong Almere City 4-1
Harkemase Boys - ACV afgelast
Jong Volendam - Spijkenisse 2-1
ODIN'59 - Magreb'90 1-0
Quick Boys - DOVO 1-0
Jong Groningen - ASWH 5-0
Jong FC Twente - VVOG 1-0
Hoofdklasse B
Ajax - Staphorst 2-2
CSV Apeldoorn - Zuidvogels 1-0
AZSV - NSC Nijkerk 3-1
DFS Opheusden - Berkum 0-2
Huizen - Eemdijk 0-1
HZVV - SDC Putten 1-1
Sparta Nijkerk - Excelsior '31 0-0
Urk - SC Genemuiden 3-0
CSV Apeldoorn - Zuidvogels 1-0
AZSV - NSC Nijkerk 3-1
DFS Opheusden - Berkum 0-2
Huizen - Eemdijk 0-1
HZVV - SDC Putten 1-1
Sparta Nijkerk - Excelsior '31 0-0
Urk - SC Genemuiden 3-0
1e klasse E
Drachtster Boys - Groningen 3-2
Noordscheschut - Buitenpost 2-3
Oranje Nassau - Zeerobben 4-1
Balk - PKC'83 0-1
Olde Veste'54 - Be Quick Dokkum 0-0
VEV'67 - Winsum 0-3
Blauw Wit'34 - Gorecht 3-1
Noordscheschut - Buitenpost 2-3
Oranje Nassau - Zeerobben 4-1
Balk - PKC'83 0-1
Olde Veste'54 - Be Quick Dokkum 0-0
VEV'67 - Winsum 0-3
Blauw Wit'34 - Gorecht 3-1
2e klasse J
Gramsbergen - FC Klazienaveen 3-3
Nieuwleusen - DESZ 0-3
Omlandia - FC Meppel 0-0
Groen Geel - De Weide 2-4
Pelikaan S - Zuidhorn 2-2
Bedum - NEC Delfzijl 5-1
Drenthina - DZOH afgelast
Nieuwleusen - DESZ 0-3
Omlandia - FC Meppel 0-0
Groen Geel - De Weide 2-4
Pelikaan S - Zuidhorn 2-2
Bedum - NEC Delfzijl 5-1
Drenthina - DZOH afgelast
3e klasse C
HFC'15 - Aduard 2000 4-1
DVC Appingedam - Noordwolde afgelast
Stadspark - Onstwedder Boys 2-0
Boerakker - Glimmen 1-3
ONR - Loppersum afgelast
The Knickerbockers - Niekerk 3-3
Mamio - Be Quick 1887 3-2
DVC Appingedam - Noordwolde afgelast
Stadspark - Onstwedder Boys 2-0
Boerakker - Glimmen 1-3
ONR - Loppersum afgelast
The Knickerbockers - Niekerk 3-3
Mamio - Be Quick 1887 3-2
3e klasse D
Fit Boys - ZZVV afgelast
SVN'69 - LTC afgelast
BSVV - Lutten afgelast
FDS - Tonego afgelast
Hollandscheveld - OZC 3-1
SCN - Hoogeveen afgelast
Hardenberg'85 - SCD'83 1-3
SVN'69 - LTC afgelast
BSVV - Lutten afgelast
FDS - Tonego afgelast
Hollandscheveld - OZC 3-1
SCN - Hoogeveen afgelast
Hardenberg'85 - SCD'83 1-3
4e klasse A
Nagele - Delfstrahuizen 0-2
Wolvega - VENO 6-0
Vitesse'63 - SVBS'77 9-2
Sleat - VHK 0-1
SVM - Creil 2-0
Heeg - Tolbeek 1-1
Wolvega - VENO 6-0
Vitesse'63 - SVBS'77 9-2
Sleat - VHK 0-1
SVM - Creil 2-0
Heeg - Tolbeek 1-1
4e klasse C
Veenhuizen - Opende 4-1
VIOD - ODV 5-1
Haulerwijk - De Sweach afgelast
ASC - Oostergo 1-0
Harkema Opeinde - RWF 0-0
Friese Boys - Rottevalle 0-0
VIOD - ODV 5-1
Haulerwijk - De Sweach afgelast
ASC - Oostergo 1-0
Harkema Opeinde - RWF 0-0
Friese Boys - Rottevalle 0-0
4e klasse E
Elim - VMC Amicitia 1-1
Tiendeveen - Borger afgelast
CSVC - SVBO 2-1
HS'88 - Sweel 6-0
NWVV - FC Zuidlaren 2-2
Lycurgus - Achilles 1894 2-2
Tiendeveen - Borger afgelast
CSVC - SVBO 2-1
HS'88 - Sweel 6-0
NWVV - FC Zuidlaren 2-2
Lycurgus - Achilles 1894 2-2
5e klasse A
Bakhuizen - Boornbergum'80 2-2
Heerenveen - Ens 5-1
MSC - Hielpen afgelast
HJSC - SWZ Boso Sneek 1-3
Espel - Woudsend 2-2
IJVC - Blokzijl 4-0
Heerenveen - Ens 5-1
MSC - Hielpen afgelast
HJSC - SWZ Boso Sneek 1-3
Espel - Woudsend 2-2
IJVC - Blokzijl 4-0
5e klasse E
SC Angelslo - Veendam 1894 4-1
Erica'86 - VVAK afgelast
WVV - Mussel 4-3
Wildervank - NKVV 2-0
SETA - Damacota afgelast
Erica'86 - VVAK afgelast
WVV - Mussel 4-3
Wildervank - NKVV 2-0
SETA - Damacota afgelast