Alle uitslagen zondagamateurs
VOETBAL - Vandaag was het weer de beurt aan de zondagamateurs, maar niet alle clubs kwam in actie.
Vanwege de nachtvorst waren veel duels afgelast. Toch was er weer een bomvolle uitzending van Onze Club op TV Drenthe, met vijf samenvattingen: SVBO - Rolder Boys, HZVV - SDC Putten, Noordscheschut - Buitenpost, Zuidwolde - VKW en Tynaarlo - FC Amboina.
Ook zijn er beelden van de 1e wedstrijd in poule D van de Onze Club Junior Cup, met de derby DZOH - Drenthina.
Bekijk hier: De uitzending van Onze Club
Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met Drentse clubs.
Hoofdklasse A
Jong Achilles '29 - Alphense Boys 2-4
DHC - Sneek Wit Zwart 2-1
Heerenveen - RKAVV 0-1
Leonidas - Hollandia 0-2
Purmersteijn - Silvolde 2-1
RKHVV - MSC 6-2
SDO - Achilles 1894 2-5
SJC - De Bataven 2-1
DHC - Sneek Wit Zwart 2-1
Heerenveen - RKAVV 0-1
Leonidas - Hollandia 0-2
Purmersteijn - Silvolde 2-1
RKHVV - MSC 6-2
SDO - Achilles 1894 2-5
SJC - De Bataven 2-1
Lees ook:
1e klasse F
FC Assen - Emmen 2-4
GRC Groningen - Nieuw Buinen 6-0
Alcides - WVV 2-3
SVBO - Rolder Boys 4-0
Hoogeveen - Frisia 3-1
Bergum - Noordster 4-4
FVC - GAVC 0-1
GRC Groningen - Nieuw Buinen 6-0
Alcides - WVV 2-3
SVBO - Rolder Boys 4-0
Hoogeveen - Frisia 3-1
Bergum - Noordster 4-4
FVC - GAVC 0-1
Lees ook:
2e klasse K
Forward - Asser Boys 2-6
MKV'29 - Stadspark 0-3
VMC Amicitia - Hoogezand 0-6
St. Annaparochie - Roden 2-2
Oereterp - GOMOS afgelast
LSC 1890 - GVAV-Rapiditas 3-1
Peize - DTD afgelast
2e klasse L
Emmeloord - SC Erica 0-1
Germanicus - Lemelerveld 1-1
Zuidwolde - VKW 1-3
Heerde - Valthermond 5-1
Olyphia - Stadskanaal afgelast
Dedemsvaart - Ruinerwold 4-0
Germanicus - Lemelerveld 1-1
Zuidwolde - VKW 1-3
Heerde - Valthermond 5-1
Olyphia - Stadskanaal afgelast
Dedemsvaart - Ruinerwold 4-0
Lees ook:
3e klasse A
Nieuw Roden - Nicator afgelast
Geel Wit - Drachten 0-2
Warga - Friesland 0-2
Bolsward - Harlingen 2-0
Trynwalden - Groninger Boys 0-4
Lewenborg - Helpman 1-2
Geel Wit - Drachten 0-2
Warga - Friesland 0-2
Bolsward - Harlingen 2-0
Trynwalden - Groninger Boys 0-4
Lewenborg - Helpman 1-2
3e klasse B
Annen - LEO 5-0
Kwiek - Actief 5-2
HSC - Siddeburen afgelast
FC Zuidlaren - ZNC afgelast
ASVB - SVZ afgelast
Veendam 1894 - Wildervank afgelast
Muntendam - VAKO afgelast
Kwiek - Actief 5-2
HSC - Siddeburen afgelast
FC Zuidlaren - ZNC afgelast
ASVB - SVZ afgelast
Veendam 1894 - Wildervank afgelast
Muntendam - VAKO afgelast
3e klasse C
Musselkanaal - Twedo 1-2
Sleen - Weerdinge afgelast
CEC - EMMS afgelast
USV - Dalen 0-1
Ter Apel'96 - SVV'04 0-2
Gieten - HODO afgelast
OVC'21 - Dalfsen 0-2
Sleen - Weerdinge afgelast
CEC - EMMS afgelast
USV - Dalen 0-1
Ter Apel'96 - SVV'04 0-2
Gieten - HODO afgelast
OVC'21 - Dalfsen 0-2
3e klasse D
Udiros - Trinitas 4-2
Steenwijker Boys - Wijster 6-1
Dio Oosterwolde - Oldemarkt 2-1
Dwingeloo - Havelte 0-0
Jubbega - Mildam 5-1
Lemmer - Gorredijk 1-4
Akkrum - Renado 3-1
Steenwijker Boys - Wijster 6-1
Dio Oosterwolde - Oldemarkt 2-1
Dwingeloo - Havelte 0-0
Jubbega - Mildam 5-1
Lemmer - Gorredijk 1-4
Akkrum - Renado 3-1
4e klasse B
TLC - SVMH 4-1
Smilde'94 - Haulerwijk 2-1
Donkerbroek - VVK afgelast
De Wilper Boys - Bedum afgelast
Stanfries - Surhuisterveen 3-4
Gruno - Bakkerveen 6-0
Smilde'94 - Haulerwijk 2-1
Donkerbroek - VVK afgelast
De Wilper Boys - Bedum afgelast
Stanfries - Surhuisterveen 3-4
Gruno - Bakkerveen 6-0
4e klasse C
PJC - Harkstede 3-0
BATO - MOVV afgelast
Pekelder Boys - Heiligerlee afgelast
Engelbert - Sellingen afgelast
Gieterveen - Westerwolde afgelast
FVV - SPW afgelast
Bellingwolde - Alteveer afgelast
BATO - MOVV afgelast
Pekelder Boys - Heiligerlee afgelast
Engelbert - Sellingen afgelast
Gieterveen - Westerwolde afgelast
FVV - SPW afgelast
Bellingwolde - Alteveer afgelast
4e klasse D
Weiteveense Boys - Schoonebeek afgelast
Protos - EHS'85 afgelast
DVC'59 - Zwartemeerse Boys afgelast
HOC - DSC'65 afgelast
Valther Boys - WKE'16 afgelast
Titan - Witteveense Boys'87 5-0
Sweel - Bargeres afgelast
Protos - EHS'85 afgelast
DVC'59 - Zwartemeerse Boys afgelast
HOC - DSC'65 afgelast
Valther Boys - WKE'16 afgelast
Titan - Witteveense Boys'87 5-0
Sweel - Bargeres afgelast
4e klasse E
Steenwijkerwold - De Blesse afgelast
Kraggenburg - Old Forward 3-1
Wacker - Steenwijk afgelast
RKO - Pesse 0-3
Ruinen - VENO afgelast
BEW - Balkbrug afgelast
Oranje Zwart - Oldeholtpade 0-2
Kraggenburg - Old Forward 3-1
Wacker - Steenwijk afgelast
RKO - Pesse 0-3
Ruinen - VENO afgelast
BEW - Balkbrug afgelast
Oranje Zwart - Oldeholtpade 0-2
5e klasse A
Kuinre - Willemsoord 6-0
Vilsteren - Uffelte 2-2
Giethoorn - Ulu Spor 2-1
DOS'63 - Scheerwolde afgelast
Wapserveen - IJhorst 0-4
DVSV - Blankenham 4-1
Vilsteren - Uffelte 2-2
Giethoorn - Ulu Spor 2-1
DOS'63 - Scheerwolde afgelast
Wapserveen - IJhorst 0-4
DVSV - Blankenham 4-1
5e klasse C
Houtigehage - Diever-Wapse 6-0
Fochteloo - HHCombi 3-2
Sport Vereent - Sportclub Makkinga afgelast
ODV - Zandhuizen 1-2
VWC - Oosterstreek afgelast
Fochteloo - HHCombi 3-2
Sport Vereent - Sportclub Makkinga afgelast
ODV - Zandhuizen 1-2
VWC - Oosterstreek afgelast
5e klasse D
Eenrum - Yde de Punt afgelast
Warffum - Kloosterburen 5-2
Froombosch - Groen Geel afgelast
Woltersum - Zevenhuizen afgelast
Tynaarlo - Amboina 1-3
Warffum - Kloosterburen 5-2
Froombosch - Groen Geel afgelast
Woltersum - Zevenhuizen afgelast
Tynaarlo - Amboina 1-3
5e klasse E
DWZ - Wedde afgelast
WEO - THOS 1-3
Nieuweschans - Framsum afgelast
Bareveld - Drieborg 3-0
Veelerveen - Oldambster Boys afgelast
BNC - Meeden afgelast
WEO - THOS 1-3
Nieuweschans - Framsum afgelast
Bareveld - Drieborg 3-0
Veelerveen - Oldambster Boys afgelast
BNC - Meeden afgelast
5e klasse F
VIOS (O) - KSC 2-4
SVBC - EEC afgelast
Buinerveen - Roswinkel afgelast
Gasselternijveen - Buinen afgelast
De Treffer'16 - GKC 4-2
JVV - Zandpol afgelast
SVBC - EEC afgelast
Buinerveen - Roswinkel afgelast
Gasselternijveen - Buinen afgelast
De Treffer'16 - GKC 4-2
JVV - Zandpol afgelast