Programma zondagvoetbal
VOETBAL - De wedstrijd Alcides - Hoogeveen staat in menig agenda in Meppel en Hoogeveen al weken met rood omcirkeld. Wordt dit duel het beslissende duel in de strijd om het kampioenschap in de 1e klasse F. Bij een zege van Alcides lijkt het gat wel te zijn gemaakt, want de Meppelers gaan met een voorsprong van 5 punten en een wedstrijd meer gespeeld de wedstrijd in.
Ook in de strijd tegen degradatie uit de 1e klasse F is het heel spannend. Rolder Boys, Nieuw Buinen en FC Assen moeten vandaag weer vol aan de bak tegen respectievelijk GAVC, Noordster en Bergum.
Een paar klassen lager, in de 3e klasse C hoopt Gieten voor de zesde keer op rij ongeslagen te blijven. Het degradatiespook kwam angstvallig dichtbij, maar met een zege vanmiddag tegen Musselkanaal behoort directe handhaving weer tot de mogelijkheden.
Bekijk hieronder het complete programma in het noordelijke amateurvoetbal van vanmiddag.
Hoofdklasse A
Achilles 1894 - Sneek Wit Zwart 2-0
RKHVV - De Bataven 2-0
Jong Achilles '29 - SJC
Heerenveen - Leonidas
MSC - Alphense Boys
Purmersteijn - DHC
RKAVV - SDO
Silvolde - Hollandia
RKHVV - De Bataven 2-0
Jong Achilles '29 - SJC
Heerenveen - Leonidas
MSC - Alphense Boys
Purmersteijn - DHC
RKAVV - SDO
Silvolde - Hollandia
1e klasse F
Noordster - Nieuw Buinen
GRC Groningen - WVV
GAVC - Rolder Boys
Alcides - Hoogeveen
SVBO - Frisia
Bergum - FC Assen
FVC - Emmen
GRC Groningen - WVV
GAVC - Rolder Boys
Alcides - Hoogeveen
SVBO - Frisia
Bergum - FC Assen
FVC - Emmen
2e klasse K
GVAV-Rapiditas - Stadspark
MKV'29 - Hoogezand
DTD - Roden
VMC Amicitia - Oereterp
St. Annaparochie - GOMOS
LSC 1890 - Forward
Peize - Asser Boys
MKV'29 - Hoogezand
DTD - Roden
VMC Amicitia - Oereterp
St. Annaparochie - GOMOS
LSC 1890 - Forward
Peize - Asser Boys
2e klasse L
Stadskanaal - Raptim
Beilen - Lemelerveld
Ruinerwold - VKW
Germanicus - Heerde
Zuidwolde - Valthermond
Olyphia - Emmeloord
Dedemsvaart - SC Erica
Beilen - Lemelerveld
Ruinerwold - VKW
Germanicus - Heerde
Zuidwolde - Valthermond
Olyphia - Emmeloord
Dedemsvaart - SC Erica
3e klasse A
HFC'15 - Drachten
Geel Wit - Friesland
Helpman - Harlingen
Warga - Trynwalden
Bolsward - Groninger Boys
Franeker - Nieuw Roden
Lewenborg - Nicator
Geel Wit - Friesland
Helpman - Harlingen
Warga - Trynwalden
Bolsward - Groninger Boys
Franeker - Nieuw Roden
Lewenborg - Nicator
3e klasse B
Wildervank - Actief
Kwiek - Siddeburen
VAKO - ZNC
HSC - ASVB
FC Zuidlaren - SVZ
Veendam 1894 - Annen
Muntendam - LEO
Kwiek - Siddeburen
VAKO - ZNC
HSC - ASVB
FC Zuidlaren - SVZ
Veendam 1894 - Annen
Muntendam - LEO
3e klasse C
HODO - Weerdinge
Sleen - EMMS
Dalfsen - Dalen
CEC - Ter Apel'96
USV - SVV'04
Gieten - Musselkanaal
OVC'21 - Twedo
Sleen - EMMS
Dalfsen - Dalen
CEC - Ter Apel'96
USV - SVV'04
Gieten - Musselkanaal
OVC'21 - Twedo
3e klasse D
Gorredijk - Wijster
Steenwijker Boys - Oldemarkt
Renado - Havelte
Dio Oosterwolde - Jubbega
Dwingeloo - Mildam
Lemmer - Udiros
Akkrum - Trinitas
Steenwijker Boys - Oldemarkt
Renado - Havelte
Dio Oosterwolde - Jubbega
Dwingeloo - Mildam
Lemmer - Udiros
Akkrum - Trinitas
4e klasse B
Smilde'94 - VVK
Bakkerveen - Bedum
Donkerbroek - Stanfries
De Wilper Boys - Surhuisterveen
Haren -TLC
Gruno - SVMH
Bakkerveen - Bedum
Donkerbroek - Stanfries
De Wilper Boys - Surhuisterveen
Haren -TLC
Gruno - SVMH
4e klasse C
SPW - MOVV
BATO - Heiligerlee
Alteveer - Sellingen
Pekelder Boys - Gieterveen
Engelbert - Westerwolde
FVV - PJC
Bellingwolde - Harkstede
BATO - Heiligerlee
Alteveer - Sellingen
Pekelder Boys - Gieterveen
Engelbert - Westerwolde
FVV - PJC
Bellingwolde - Harkstede
4e klasse D
Witteveense Boys'87 - EHS'85
Protos - Zwartemeerse Boys
Bargeres - DSC'65
DVC'59 - Valther Boys
HOC - WKE'16
Titan - Weiteveense Boys
Sweel - Schoonebeek
Protos - Zwartemeerse Boys
Bargeres - DSC'65
DVC'59 - Valther Boys
HOC - WKE'16
Titan - Weiteveense Boys
Sweel - Schoonebeek
4e klasse E
Balkbrug - Old Forward
Kraggenburg - Steenwijk
Oldeholtpade - Pesse
Wacker - Ruinen
RKO - VENO
BEW - Steenwijkerwold
Oranje Zwart - De Blesse
Kraggenburg - Steenwijk
Oldeholtpade - Pesse
Wacker - Ruinen
RKO - VENO
BEW - Steenwijkerwold
Oranje Zwart - De Blesse
5e klasse A
Giethoorn - Vilsteren
Blankenham - IJhorst
DOS'63 - Kuinre
Ulu Spor - Willemsoord
Wapserveen - Uffelte
DVSV - Scheerwolde
Blankenham - IJhorst
DOS'63 - Kuinre
Ulu Spor - Willemsoord
Wapserveen - Uffelte
DVSV - Scheerwolde
5e klasse C
Sport Vereent - Fochteloo
ODV - Houtigehage
Sportclub Makkinga - Diever Wapse
VWC - HHCombi
Hoogersmilde - Zandhuizen
ODV - Houtigehage
Sportclub Makkinga - Diever Wapse
VWC - HHCombi
Hoogersmilde - Zandhuizen
5e klasse D
Warffum - Eenrum
Amboina - Zevenhuizen
Froombosch - Eext
Woltersum - Yde de Punt
Tynaarlo - Groen Geel
Amboina - Zevenhuizen
Froombosch - Eext
Woltersum - Yde de Punt
Tynaarlo - Groen Geel
5e klasse E
Nieuweschans - WEO
Meeden - Oldambster Boys
Bareveld - DWZ
Framsum - Wedde
Veelerveen - THOS
BNC - Drieborg
Meeden - Oldambster Boys
Bareveld - DWZ
Framsum - Wedde
Veelerveen - THOS
BNC - Drieborg
5e klasse F
Buinerveen - SVBC
Zandpol - GKC
Gasselternijveen - VIOS (O)
Roswinkel - KSC
De Treffer'16 - EEC
JVV - Buinen
Zandpol - GKC
Gasselternijveen - VIOS (O)
Roswinkel - KSC
De Treffer'16 - EEC
JVV - Buinen