altijd in de buurt
Advertenties
Hoogeveen boos op gedeputeerde Bats 08-02-2010
HOOGEVEEN - De Drentse VVD-gedeputeerde Rob Bats heeft zich de woede van Hoogeveen op de hals gehaald.

Bats adviseert de NS en minister Eurlings van Verkeer om de intercity's op het traject Groningen - Zwolle vanaf 2011 niet meer in Haren, Beilen en Hoogeveen te laten stoppen om zo tijdwinst voor de reizigers van en naar de Randstad te boeken. GroenLinks in Hoogeveen is boos. Vorig jaar voerde de fractie met de werkgroep Hoogeveen IC-station al actie tegen het plan om de stop in Hoogeveen uit de dienstregeling te schrappen. De uitspraken van Rob Bats zijn ook verkeerd gevallen bij CDA-Tweede Kamerlid Jan Mastwijk uit Hoogeveen. Mastwijk heeft geen goed woord over voor de plannen van Bats.
hans groen (00bb9b8f5d0b) @ 09-02-2010Reageer
Gedeputeerde Bats heeft niet bepaald een integrale visie op de ontwikkeling van Drenthe. Enerzijds is hij dus pleitbezorger voor sluiting van de intercity aansluiting, maar anderzijds is hij voorzitter van de werkgroep Drentse zuidas als logistieke hotspot. Blijkbaar heeft Bats niet in de gaten dat hij zijn plannen voor een hotspot ernstig frustreert als hij de bereikbaarheid van Hoogeveen en andere aanlengende plaatsen de nek omdraait. Dan krijgt hij nooit zijn logistieke hotspot. Met vriendelijke groet Hans Groen  GroenLinks Midden-Drenthe  
Gerard (beb7fc561b7a) @ 09-02-2010Reageer
Mensen, NSR is een commercieel bedrijf en hoeft zich geen donder aan te trekken van een motie in de tweede kamer. Naast Bats wil overigens ook Prov. Groningen dit.
Bart Langekamp wat een onzinstelling wordt hier door u neergezet. De politiek heeft hier wel degelijk mee te maken, al zal het maar zo zijn dat de consessie waarmee NSR nu rijdt onderhands is aanbesteed. Misschien dat we daar al mee kunnen beginnen door deze maar gewoon 'op de markt aan te bieden.' Kijken hoe NSR dan reageert! Daarnaast is het ook onbegrijpelijk dat er nu stations wordne verwijderd van deze lijn, terwijl het in de toekomst de bedoeling is om in Groningen (Op een flinke steenworpafstand van het hoofdstation) nog een intercitystation te openen. Dan is het hele verhaal van de reistijdverkorting dus weer weg. Ben benieuwd om welke reden dat Bats ervoor kan zijn om alle Drentsche plaatsen muv Assen van het icnet te halen, waar dit al tientallen jaren zo is. Wat verder ook bijzonder krom is dat NSR in het verleden (en zelfs nu nog) geen cijfers claimt te hebben van reizigersaantallen voor bijvoorbeeld een spoortraject Assen - Stadskanaal - Emmen - Almelo - Hengelo - Enschede. Terwijl er Tussen met name Assen én Groningen enerzijds en Hengelo / Enschede anderzijds behoorlijk wat aanbod is. Al met al speelt NSR een bijzonder krom spel met argumenten die niet kloppen!
een drent (d00db4525c67) @ 09-02-2010Reageer
waarschijnlijk is de heer bats een van degene die denken dat drenthe een onderdeel van groningen is (of moet worden)  die ook zo'n voorstander waren van een hoge snelheidslijn of iets dergelijks vanaf de randstad via friesland naar groningen; iets wat de economie van zuid-drenthe kapot zou maken. dames en heren van de provinciale staten, het meeste van drenthe ligt ten zuiden van assen, kijk daar naar bij het maken van beslissingen
de rijzende ster (0d15b232e63e) @ 08-02-2010Reageer
het volgende intercitystation is koekange
Albert Oosting (9095855bcb00) @ 08-02-2010Reageer
Er gaan echt geen extra mensen met de trein, als ze 10 minuten winnen op 90 minuten gaan. Wel gaan mensen een andere manier van reizen zoeken als ze langer onderweg zijn en ook nog moeten overstappen. Per saldo dus minder mensen in de trein. Dus dit is echt wel het beleid van de VVD ( dhr Bats).
Tijdswinst ?? (da6053b8c2d1) @ 08-02-2010Reageer
Over welke tijdswinst hebben we het die van de stoptrein naar Zwolle om zo in schiphol te komen? Of van de Groningers die met een baanverlenging beter vanaf Eelde het luchtruim kunnen kiezen. 4 x een stop van 1 minuut poeh dat is tijdwinst zeg. Waar hebben we het over?
VVD Stemmer (1caf265f6bc2) @ 08-02-2010Reageer
Mensen, dit is geen VVD standpunt. Bats moet gewoon opzouten, waardeloze gedeputeerde voor ons!
Reiziger (fdf48ff80214) @ 08-02-2010Reageer
Tweede kamerleden uit Groningen Stad zijn zelfs voor een stop in Hoogeveen. Geduputeerde staten zijn ook voorstanders van een stop in Hoogeveen.
Bart Langekamp (08a19a4b49ae) @ 08-02-2010Reageer
Mensen, NSR is een commercieel bedrijf en hoeft zich geen donder aan te trekken van een motie in de tweede kamer. Naast Bats wil overigens ook Prov. Groningen dit.
kl. tommie (0df6df5e265b) @ 08-02-2010Reageer
Voor mij geen stem voor de VVD, dit keer. Hoop dat veel kiezers dit zullen doen. Deze gedeputeerde komt niet goed op voor de belangen van de Drentse burgers.  Afstraffen dus. Wat zegt zijn eigen (onze) partij van van deze uitlatingen?
Joanne (f84e6abba76f) @ 08-02-2010Reageer
Zoals je in het artikel kan lezen is hij "De Drentse VVD-gedeputeerde Rob Bats " . VVD kan door z'n "leuke" actie van Rob Bats heel wat kiezers kwijtraken...
Eelco (beb7fc561b7a) @ 08-02-2010Reageer
Van welke partij is Bats eigenlijk, dat is wel interressant met de verkiezingen in aantocht. Want zulke bestuurders wil je toch echt niet!
Rolien vd Belt (6cd7e2f61357) @ 08-02-2010Reageer
klopt Jan, heel Drenthe is donders! Ik ben benieuwd wat de Staten gaan doen nu ze zo geschoffeerd worden door Bats!
jan langenkamp GroenLinks (179cab2a0301) @ 08-02-2010Reageer
Niet alleen Hoogeveen is boos. Dat geldt ook voor Midden-Drenthe en Meppel. In provinciale staten is unaniem een motie aangenomen. Bats moet die "gewoon" uitvoeren en niet doorgaan met oud verhaal. De actiegroep, behoud de Schipholtrein, is ook zwaar teleurgetseld in dhr Bats, en dat is heel netjes uitgedrukt.
Uw naam:
Uw bericht:
Controle: Verification
Voer ter controle bovenstaande code in:
Uitzending gemist

 Radio
 Televisie
 CD-DVD aanvragen

Teletekst
Nieuwsbrief
Meld u hier aan voor de nieuwsbrief van RTV Drenthe

YouTube
YouTubeRTV Drenthe is ook te zien op YouTube
In het Nieuws
Copyright 2010 RTV Drenthe. Alle rechten voorbehouden.