EMMEN - De meeste bewoners van de door brand getroffen flat in Emmen kunnen pas volgende week weer terug naar huis. Dit meldt woningcorporatie Domesta, eigenaar van de woningen in de Emmer wijk Bargeres.
Het appartement waar gisteravond de brand uitbrak is waarschijnlijk pas over enkele weken weer bewoonbaar. De brand was snel geblust, maar de roetschade in de woningen is groot. Domesta heeft de bewoners alternatieve woonruimte aangeboden.
In de laatste aflevering van Dr'Uit voor de zomerstop, vanavond onder meer een ontmoeting met Nicole van der Veen-Kerssies uit Hijken. Haar kunstenaarsster is rijzende en aan haar gelauwerde CV kan ze nu ook een eigen expositieruimte toevoegen.
Anouk geeft deze week kaarten weg voor Ilse de Lange. Volgende week donderdag treedt ze op in De Bonte Wever in Assen. Wij hebben kaarten voor een speciaal VIP-arrangement. Hapje, drankje én naar een optreden van Ilse!