DUATHLON - Arie de Jong uit Oosterwolde heeft zondag in Norg de veertiende editie van de Duathloncross gewonnen. De duuratleten moesten in de Langeloërduinen 6 kilometer lopen, 20 kilometer fietsen en nog eens 3 kilometer lopen.
De Jong finishte in een tijd van 1 uur, 30 minuten en 18 seconden. Veenendaler Mark Hamersma was ruim drie minuten langzamer. Op de derde plaats eindigde Florian Schmidt met een achterstand van meer dan vier minuten.
Vandaag kun je kaarten winnen voor Sweelpop. Dat is op 1 juni in Zweeloo. Ook praat Diana met de organisatie over het evenement. Verder veel leuke muziek en het Drents Kwartiertje uit Erica.
In De Schatkamer van Drenthe vanavond een Romeinse schoen, een zaaivioool en een doek van Dick Pieters, Een terugblik op de nacompetitie voetbal in TV Drenthe Sport, maar ook een reportage over kegelen en in Jasbuus zingt Erwin Nyhoff een van zijn eigen liedjes.