COEVORDEN - Het nieuwe erfgoedhuis in Coevorden Het Arsenaal heeft een nieuw logo. De 43-jarige Erik van der Weide uit Coevorden won de ontwerpwedstrijd die werd uitgeschreven vanwege de vernieuwing van het Arsenaal.
Het erfgoedhuis wordt grondig verbouwd en in de loop van volgend jaar worden daar dan het Stedelijk Museum, de bibliotheek, het toeristisch informatiepunt en de Historische Vereniging gevestigd.
Het nieuwe logo bestaat uit de vestingster van Coevorden, met daarin het Arsenaal en een afbeelding van een gracht met een boot.
Vandaag kun je kaarten winnen voor Sweelpop. Dat is op 1 juni in Zweeloo. Ook praat Diana met de organisatie over het evenement. Verder veel leuke muziek en het Drents Kwartiertje uit Erica.
In De Schatkamer van Drenthe vanavond een Romeinse schoen, een zaaivioool en een doek van Dick Pieters, Een terugblik op de nacompetitie voetbal in TV Drenthe Sport, maar ook een reportage over kegelen en in Jasbuus zingt Erwin Nyhoff een van zijn eigen liedjes.