ASSEN - Tegen een 32-jarige Assenaar is vanmiddag zes jaar cel geëist voor gijzeling, mishandeling en verkrachting. De man zou twee mannen en een meisje vorig jaar maart hebben gegijzeld.
Het vrouwelijke slachtoffer zou zijn verkracht. De mannen werden met een hamer op de benen geslagen en met een schroevendraaier in de arm gestoken. In deze zaak zijn al verschillende pro-forma-zittingen gehouden, omdat de Assenaar eerst voor observatie naar het Pieter Baan Centrum moest. Vanmiddag werd de zaak inhoudelijk behandeld.
Vandaag kun je kaarten winnen voor Sweelpop. Dat is op 1 juni in Zweeloo. Ook praat Diana met de organisatie over het evenement. Verder veel leuke muziek en het Drents Kwartiertje uit Erica.
In De Schatkamer van Drenthe vanavond een Romeinse schoen, een zaaivioool en een doek van Dick Pieters, Een terugblik op de nacompetitie voetbal in TV Drenthe Sport, maar ook een reportage over kegelen en in Jasbuus zingt Erwin Nyhoff een van zijn eigen liedjes.