MSC wint en bekert verder

Laatste wijziging:
26 augustus 2012, 18:30 uur
Locatie:
Meppel

VOETBAL - MSC heeft in het bekertoernooi een makkelijke overwinning geboekt in en tegen Steenwijk (0-7). De Meppeler hoofdklasser bond eerder al Staphorst en WVF aan de zegekar en door de overwinning op eersteklasser Steenwijk is MSC zeker van de knock-outfase van de noordelijke districtsbeker.

MSC kwam na een half uur op voorsprong door een treffer van Martijn Doldersum. Na goals van Benne Sparenberg, Marcel Linthorst en een rode kaart voor Steenwijk-doelman Marcel Tiemens (natrappen), was de strijd al voor rust definitief beslist. In de tweede helft waren Linthorst, Camiel Fidom en Vincent Oosterkamp (tweemaal) ook nog trefzeker.

Groep 3 (hoofd- en eersteklassers)

Poule 49: Steenwijk - MSC 0 - 7


Groep 2 (tweedeklassers en lager)
Poule 1: Rolder Boys - DIO Oosterwolde 4 - 2

Poule 5: S.V. Hoogersmilde - GRC Groningen 2 - 3 en Asser Boys - Helpman 2 - 1
Poule 10: Haren - VAKO 2 - 2 en Peize - FC Assen gestaakt (blessure, stand 2-0)

Poule 11: Roden - Stadskanaal 4 - 1

Poule 12: Havelte - MKV'29 4 - 1

Poule 15: Titan - Muntendam 3 - 2 en FC Ter Apel '96 - Gasselternijveen 4 - 1

Poule 16: BATO - TEVV 4 - 1 en WVV - Musselkanaal 5 - 1

Poule 17: Wijster - Dalen 1 - 6 en CEC - Ruinerwold 2 - 0

Poule 18: Beilen - Protos 4 - 0

Poule 19: LEO (Loon) - HODO 1 - 7 en Dwingeloo - Raptim 3 - 0

Poule 20: Smilde'94 - Zwartemeerse Boys 2 - 3 en WKE 2 - SVBO 0 - 4

Poule 21: Schoonebeek - Emmen 2 0 - 2 en Bellingwolde - Valthermond 4 - 3

Poule 22: Gomos - VKW 1 - 3

Poule 23: ZBC - Weerdinge 6 - 0 en Zuidwolde - Sleen 1 - 0

Poule 24: SVV'04 - Zwartemeer 2 - 0 en KSC - Valther Boys 5 - 3

Poule 27: SVBC - Twedo 3 - 9 en Sellingen - Buinerveen 1 - 4

Poule 31: Nieuw Roden - Sportclub Makkinga 3 - 0

Poule 32: SC Scheemda - ZNC 1 - 8 en EEC - Bedum 1 - 1

Poule 37: ZFC Zuidlaren - SVMH 2 - 1 en Leek-Rodenburg - FC Amboina 9 - 0

Poule 38: Roswinkel Sp. - Farmsum 2 - 2

Poule 39: Gieten - Harkstede 5 - 2

Poule 42: VVK - GKC 8 - 1

Poule 44: Kloosterburen - Zevenhuizen 1 - 1 en WEO - Tynaarlo 4 - 1

Poule 45: Heiligerlee - Nieuweschans 3 - 6

Poule 48: Bargeres - EHS'85 2 - 1 en Weiteveense Boys - SC Balkbrug 1 - 1

Poule 55: VIOS (O) - DOS'63 6 - 2 en Buinen - DSC'65 0 - 10

Poule 56: IJhorst - HH Combi 4 - 3 en v.v. Diever-Wapse - Zandpol 3 - 4

Poule 57: GVB - SVZ 3 - 3

Poule 58: PJC - Pesse 4 - 2 en Witteveense Boys'87 - DVC'59 4 - 4