ASSEN - Drie restaurants in Drenthe doen mee aan de Vegetarische Restaurantweek die van 1 tot en met 7 oktober wordt gehouden.
Het zijn restaurant Paviljoen Meerzicht in Midlaren, Dames Dijkstra/De Passage in Assen en De Hertenkamp in Assen. Landelijk doen ruim 130 restaurants mee. De bedrijven presenteren minimaal twee vegetarische menu's voor een speciale prijs.
Het eerste deel van de registratie van het theater programma van Helligen Hendrik uit 2011 om 19.00u. De voorstelling Nôh van Helligen Hendrik draait rondom twee personages.
In Radio Drenthe Sport veel aandacht voor de ontknopingen in het amateurvoetbal. In de zondaghoofdklasse C speelt Alcides in Meppel de eerste wedstrijd in de nacompetitie tegen Juliana '31.