DIEVER - Het Shakespearetheater in Diever begint een Kostuumuitleen. Hier kunnen belangstellenden tegen een bedrag van twaalf euro een compleet kostuum huren.
Het verhuurde kostuum is ooit gebruikt in één van de Shakespeare-voorstellingen uit de afgelopen zestig jaar. De toneelvereniging Diever maakt alle kostuums zelf en vindt het eigenlijk zonde om ze nutteloos in een grote kostuumkast te laten hangen. De Kostuumuitleen is voorlopig één dag in de week geopend en dat is op maandag.
Belangstellenden kunnen terecht op de website van het Shakespearetheater.
Het eerste deel van de registratie van het theater programma van Helligen Hendrik uit 2011 om 19.00u. De voorstelling Nôh van Helligen Hendrik draait rondom twee personages.
In Radio Drenthe Sport veel aandacht voor de ontknopingen in het amateurvoetbal. In de zondaghoofdklasse C speelt Alcides in Meppel de eerste wedstrijd in de nacompetitie tegen Juliana '31.