ASSEN - Ruim vijftig vrijwilligers van Stichting Wintertriathlon Assen zijn vanmorgen vroeg met een bus vertrokken naar het Duitse Inzell.
Ze helpen daar mee bij de organisatie van de Wintertriathlon, die zaterdag wordt gehouden. Het is de tiende keer dat de organisatie uit Assen meehelpt bij het evenement. Ze leveren materiaal, zoals startbewijzen en computers waarmee de wedstrijd geregistreerd kan worden. In totaal doen er zo'n 150 deelnemers mee aan de Wintertriathlon in Inzell. Veertig van hen komen uit Nederland.
In De eS kun je vandaag weer kaarten winnen voor Sweelpop. Dat is op 1 juni in Zweeloo. Twee kaarten zijn te winnen in het spel Soundbite. Dat staat deze week in het teken van het songfestival. In splinternieuws, nieuws over Michael Jackson, en dan vooral zijn muziek. Je hoort een muzikale herinnering van een lid van fanfare Crescendo in Grolloo en het Drents Kwartiertje is vandaag samengesteld door een slagerij in Annen.
In Schier bezoekt Marije de dorpssmid van Dalen, Joost van Noordwijk. En bij theatersportvereniging Piri Piri test ze haar improvisatietalent. In Drents Diep ziet u het vierde deel van de serie Hoezo Crisis?!