Vasco Games uit Emmen is topontwikkelaar Google

EMMEN - Vasco Games uit Emmen is het derde bedrijf in Nederland dat het predikaat 'topontwikkelaar' krijgt van Google.
"Dit is echt een topprestatie voor ons bedrijf", zegt commercieel directeur Niels Benjamins trots.

14 miljoen downloads

Jaarlijks kijkt Google welk bedrijf er veel downloads heeft. Dat heeft niet alleen te maken met het aantal downloads, maar ook met hoe consequent dat aantal is en hoe de kwaliteit van de games is. "We hebben maandelijks een kleine 14 miljoen downloads, dat is een leuke prestatie", aldus Benjamins. "Google is blij dat we zo consequent zijn."

Begin

"We zijn in 2006 begonnen als kleine onderneming met een website met flash-games", vertelt Benjamins. Maar ondertussen is het bedrijf behoorlijk gegroeid. "We zijn begonnen met drie vaste medewerkers en wat stagiaires. Ondertussen zitten we op twee locaties. Op de ene werken achtentwintig man en op de andere zitten er ook veertien à vijftien.

Wat voor games?

Vasco Games maakt vooral spelletjes waarin je bijvoorbeeld een auto van punt a naar punt b kunt rijden. Daarnaast worden ook puzzelspelletjes gemaakt die een beetje lijken op het populaire spel Candy Crush.

Heb jij een tip voor ons?
Stuur een bericht, foto of video via WhatsApp of mail de redactie.