Mega Piraten Festijn weer naar Borger: 'Het epicentrum van het piratengebeuren'

Onder meer Mooi Wark treedt op tijdens het Mega Piraten Festijn in Borger (Rechten: RTV Drenthe / Ronald Oostingh)
Onder meer Mooi Wark treedt op tijdens het Mega Piraten Festijn in Borger (Rechten: RTV Drenthe / Ronald Oostingh)
BORGER - De aftrap van de nieuwe tour van het Mega Piraten Festijn wordt op zaterdag 19 maart gegeven in Borger.
Borger is al jaren een vaste halte van het reizende festival, dat meer dan honderd plaatsen in Nederland aan doet.

Thuiskomen

"In het tweede jaar werd Borger een halte en vanaf dat moment maakt die plaats onafgebroken deel uit van onze route", zegt organisator Eddie Mensink. "Het voelt altijd als thuiskomen. Dat komt ook omdat we in Borger in het epicentrum van het piratengebeuren zitten."

Honger

Mensink zegt dat andere plaatsen wel eens een jaartje over worden geslagen om het publiek hongerig te houden. In Borger is dat volgens hem niet nodig. "In Borger is de honger altijd gebleven. We mogen altijd rekenen op veel enthousiast publiek en daar doe je het uiteindelijk voor. Daarom is het een ideale locatie om onze nieuwe tour te openen."

Artiesten uit de regio

Onder meer Jannes, Mooi Wark, René Karst en The Classics zullen optreden in Borger. De organisatie probeert volgens Mensink altijd te zorgen voor een verbinding met de regio. "Er staan meer artiesten uit noordoost-Nederland op het podium dan normaal. Het percentage artiesten uit de regio is echt heel groot. En zo hoort het ook."

Heb jij een tip voor ons?
Stuur een bericht, foto of video via WhatsApp of mail de redactie.