Politie doet uitgebreid onderzoek naar branddrama in Emmen

EMMEN - De politie is een onderzoek begonnen naar de woningbrand die vannacht in Emmen woedde. De 31-jarige bewoonster overleed in het ziekenhuis. Haar twee dochters, die zes en acht jaar oud zijn, liggen nog in het ziekenhuis.
Er is een uitgebreid buurtonderzoek gestart waarbij al met een aantal buurtbewoners is gesproken. Ook een forensisch onderzoek is opgestart.

Oorzaak onbekend

De politie doet onderzoek naar de oorzaak van deze brand, omdat die nog niet is vastgesteld. Omdat daardoor brandstichting als oorzaak niet is uit te sluiten, wordt het onderzoek op deze manier opgezet.

Iets gezien?

De politie roept eventuele getuigen op om informatie over deze brand door te geven. Dat kan beeldmateriaal zijn, maar ook andere informatie over deze zaak. Hebt u informatie voor de politie, dan kunt u contact opnemen met de politie in Emmen via telefoonnummer 0900-8844.

Heb jij een tip voor ons?
Stuur een bericht, foto of video via WhatsApp of mail de redactie.