Alle uitslagen zondagamateurs

VOETBAL - Op het hoogste amateurniveau wordt er al weer enkele weken in competitieverband gespeeld, maar dit weekend begonnen ook de lager spelende amateurs aan het nieuwe seizoen. De Drentse zondagclubs zijn dit seizoen verdeeld over liefst 17 klassen.
Hieronder alle uitslagen van klassen met één of meerdere Drentse clubs:

Hoofdklasse A
De Meern - Hoogland 2 - 1
SDO - V.V. Heerenveen 1 - 3
JOS Watergraafsmeer - De Bataven 1 - 0
ADO '20 - MSC 3 - 1
RKHVV - Silvolde 4 - 1
Dieze West - Alverna 0 - 0
SWZ Boso Sneek - Hollandia 0 - 1
Woezik - SJC 2 - 0

Lees ook: MSC lijdt eerste competitienederlaag
Lees ook: Promovendus VKW wint eerste wedstrijd, Achilles 1894 laat winst uit handen glippen

1e klasse E
De Zweef - Bemmel 0 - 2
Heino - Rohda Raalte 1 - 4
TVC '28 - Longa '30 3 - 0
Stevo - Orion 0 - 1
Quick 1888 - BVC '12 1 - 1
Alcides - Rigtersbleek 0 - 0
Germania - Tubantia 1 - 1

1e klasse F
SC Erica - WVV 1 - 1
VKW - LAC Frisia 1883 1 - 0
Nieuw Buinen - Bergum 2 - 2
LSC 1890 - Achilles 1894 3 - 3
FVC - Hoogeveen 1 - 3
GRC Groningen - Emmen 2 - 1
SVBO - FC Wolvega 2 - 2

Lees ook: SVBO geeft zege in blessuretijd uit handen

2e klasse K
Lemmer vv - MKV'29 1 - 2
DTD - Peize 3 - 3
Roden - Stadspark 3 - 2
St.Annaparochie - sv Olyphia 0 - 2
Ruinerwold - SC Emmeloord 5 - 0
Velocitas 1897 - GAVC 3 - 2

2e klasse L
Beilen - GSAVV Forward 5 - 0
FC Assen - Helpman 7 - 2
Valthermond - Raptim 3 - 4
ZNC - Amicitia VMC 3 - 1
Rolder Boys - GVAV-Rapiditas 4 - 2
Germanicus - Hoogezand 3 - 1

3e klasse B
FC Lewenborg - Annen 3 - 0
Wildervank - Muntendam 5 - 3
VAKO - Actief 10 - 1
HFC '15 - Gomos 1 - 4
SVZ - ZFC Zuidlaren 7 - 1
Heiligerlee - ASVB 0 - 2

3e klasse C
CEC - Zwartemeer 0 - 1
Gieten - Bargeres 3 - 1
vv Sleen - Dalen 1 - 4
Musselkanaal - Twedo 3 - 1
Titan - LEO (Loon) 2 - 0
Asser Boys - SVV'04 3 - 1

3e klasse D
HODO - FC Oldemarkt 3 - 3
Steenwijker Boys - vv Stanfries 2 - 0
Dedemsvaart - Epe 2 - 2
Zuidwolde - Trinitas 1 - 1
DIO Oosterwolde - Ruinen 7 - 1
Dwingeloo - vv Steenwijk 4 - 0
Heerde - SV Zwolle 3 - 1

4e klasse B
Thor - De Wilper Boys 1 - 2
Gruno - Gorredijk 2 - 3
SVMH - Donkerbroek 9 - 3
vv Winsum - S.V. Haulerwijk 3 - 1
Bakkeveen - Zwaagwesteinde 2 - 1
Surhuisterveen - Nieuw Roden 1 - 0

4e klasse C
HSC - Pekelder Boys 5 - 0
Bellingwolde - Alteveer 2 - 0
Kwiek - WEO 5 - 1
MOVV - Westerwolde 2 - 1
Zuidlaarderveen - Gieterveen 2 - 4
BATO - Siddeburen 2 - 1
Engelbert - FVV 3 - 3

4e klasse D
KSC - Sellingen 2 - 1
Schoonebeek - EHS'85 2 - 2
Weerdinge - Zwartemeerse Boys 4 - 2
HOC - DVC'59 5 - 3
Protos - SVBC 4 - 1
EMMS - DSC'65 7 - 0

4e klasse E
Old Forward - Pesse 1 - 4
USV - VENO 1 - 1
Steenwijkerwold - Wacker 6 - 1
OVC '21 - Wijster 4 - 0
Zandhuizen - Smilde'94 1 - 0
S.V. Hoogersmilde - IJhorst 1 - 3

5e klasse A
Uffelte - Wapserveen 4 - 1
Vilsteren - Giethoorn 1 - 3
Scheerwolde - Kuinreafg
Willemsoord - SC Balkbrug 1 - 6
DOS'63 - DVSV 4 - 4
FC Kraggenburg - De Blesse 0 - 0

5e klasse C
Zevenhuizen - TLC 2 - 6
Sport Vereent - Oosterstreek 1 - 3
FC Fochteloo - FC Amboinaafg
De Sweach - HH Combi 2 - 0
Oldeholtpade - ODV 5 - 0
Sportclub Makkinga - v.v. Diever-Wapse 6 - 0
Terschelling - BEW 4 - 0

5e klasse D
Yde de Punt - VVK 1 - 1
Eenrum - Harkstede 4 - 2
Tynaarlo - Woltersum 2 - 1
Blauw Geel'15 - Groen Geel 2 - 2
Farmsum - Kloosterburen 1 - 4
Froombosch - SV Bedum 3 - 4

5e klasse E
WKE '16 - Valther Boys 5 - 2
Buinerveen - Witteveense Boys'87 1 - 8
Eext - Zandpol 3 - 3
EEC - De Treffer '16 3 - 0
VIOS (O) - Weiteveense Boys 2 - 2
Gasselternijveen - GKC 1 - 2
Roswinkel Sp. - Buinen 6 - 0

5e klasse F
Meeden - SPW 2 - 2
PJC - Drieborg 9 - 1
Nieuweschans - THOS 1 - 6
Oldambtster Boys - Veelerveenafg
DWZ - Borgercompagnie 2 - 2
BNC - Bareveld 3 - 4
Wedde - JVV 2 - 0
Meer over dit onderwerp:
amateurvoetbal voetbal Onze Club
Deel dit artikel: