FDS in topper veel te sterk voor Sweel

VOETBAL - De wedstrijd tussen Sweel en FDS, de koplopers van de vierde klasse D, was alleen op papier een topper. FDS won met maar liefst 0-6 en gaat nu alleen aan kop.
bekijk hier: de uitzending van Onze Club

De wedstrijd tussen de twee promovendi werd opengebroken door FDS-topscorer Patrick Hasebos, die na twintig minuten spelen koppend het doel vond. Bij rust was het 0-1, waarna FDS de gashendel opentrok. Niels Schoonen, nogmaals Hasebos, Arjan Bos, Henrico Greven en Tim van der Aa waren verantwoordelijk voor de vijf goals in de tweede helft.

"We waren twee maten te groot", aldus Hasebos, die met de Havelterbergers direct wil doorstoten naar de derde klasse. De spits maakte in Zweeloo zijn zeventiende en achttiende treffer van het seizoen.

Meer amateurvoetbal
- Alle uitslagen zaterdagamateurs
- ACV koploper af na onnodige nederlaag
- Noordscheschut redt punt, maar verspeelt koppositie
- HZVV voorkomt nederlaag, Drenthina opnieuw onderuit
Meer over dit onderwerp:
Voetbal Onze Club Sweel FDS Zweeloo Havelterberg
Deel dit artikel: