ACV sluit emotionele week af met zege

VOETBAL - ACV heeft op eigen veld afgerekend met Scheveningen. De Assenaren kwamen al snel op een 2-0 voorsprong door twee treffers van Romano Djababoe. Na rust kwamen de gasten op gelijke hoogte, maar de thuisclub was op tijd bij de les. Via Marco van der Heide, Guus de Vries en opnieuw Djababoe werd het 5-2.

Lees ook: oud-speler en voorzitter ACV , Peter Kuntz, plotseling overleden

In de zevende minuut van het duel klonk een hartstochtelijk applaus voor de deze week zo plotseling overleden Peter Kuntz. Voorafgaand aan de wedstrijd werd een minuut stilte in acht genomen voor de oud-speler en -voorzitter van ACV. Kuntz speelde veertien jaar in de hoofdmmacht van ACV en speelde zijn wedstrijden altijd met nummer 7.

Djababoe: "Mooi dat ik dit kon doen voor de familie Kuntz"

Dat Djababoe, ook spelend met nummer 7, uitgerekend de grote man werd bij ACV kon haast geen toeval zijn.

ACV heeft elf punten uit negen duels en staat daarmee in de middenmoot van de derde divisie. De formatie van trainer Fred de Boer pakte alle punten op eigen veld. 

Bekijk hier: De uitzending van Onze Club  

Meer amateurvoetbal:
- Uitslagen zaterdagamateurs
- Uitslagen en stand derde divisie
- Verdiend punt voor HZVV bij SC Genemuiden
- FC Meppel laat De Weide nog langszij komen
- SVBO blijft ook tegen Borger ongeslagen
- Stoppen slaan door bij Tiendeveen: Achilles 1894-grensrechter geschopt en geslagen
Meer over dit onderwerp:
ACV Assen Voetbal Onze Club Amateurvoetbal
Deel dit artikel: