Programma en afgelastingen zaterdagamateurs
VOETBAL - Vandaag en morgen komen de amateurvoetballers voor het laatst in actie in 2017. Niet alle wedstrijden gaan overigens door, vanwege de hevige sneeuw- en regenval in de afgelopen zeven dagen.
Hieronder per klasse het programma en de afgelastingen. Missen we een afgelaste wedstrijd, laat het ons dan weten. Stuur een mail naar onzeclub@rtvdrenthe.nl
3e divisie
Capelle - VVOG
Magreb'90 - Jong Almere
DVS'33 Ermelo - ONS Sneek
Scheveningen - Jong FC Twente
Harkemase Boys - DOVO
ODIN'59 - ASWH
Quick Boys - Spijkenisse
Spakenburg - ACV
Jong Groningen - Jong Volendam
Magreb'90 - Jong Almere
DVS'33 Ermelo - ONS Sneek
Scheveningen - Jong FC Twente
Harkemase Boys - DOVO
ODIN'59 - ASWH
Quick Boys - Spijkenisse
Spakenburg - ACV
Jong Groningen - Jong Volendam
Hoofdklasse B
Ajax - Huizen
CSV Apeldoorn - Eemdijk afgelast
DFS Opheusden - SV Urk
Excelsior '31 - HZVV
SC Genemuiden - AZSV
Sparta Nijkerk - SDC Putten
Staphorst - NSC Nijkerk
Zuidvogels - Berkum afgelast
CSV Apeldoorn - Eemdijk afgelast
DFS Opheusden - SV Urk
Excelsior '31 - HZVV
SC Genemuiden - AZSV
Sparta Nijkerk - SDC Putten
Staphorst - NSC Nijkerk
Zuidvogels - Berkum afgelast
1e klasse E
Buitenpost - PKC'83
Winsum - Oranje Nassau
Noordscheschut - Be Quick D
Gorecht - Groningen
Balk - Drachtster Boys
VEV'67 - Olde Veste'54
Blauw Wit'34 - Zeerobben
Winsum - Oranje Nassau
Noordscheschut - Be Quick D
Gorecht - Groningen
Balk - Drachtster Boys
VEV'67 - Olde Veste'54
Blauw Wit'34 - Zeerobben
2e klasse J
DESZ - De Weide
NEC Delfzijl - Omlandia
Nieuwleusen - Zuidhorn
DZOH - FC Klazienaveen
Groen Geel - Gramsbergen
Bedum - Pelikaan S
Drenthina - FC Meppel afgelast
NEC Delfzijl - Omlandia
Nieuwleusen - Zuidhorn
DZOH - FC Klazienaveen
Groen Geel - Gramsbergen
Bedum - Pelikaan S
Drenthina - FC Meppel afgelast
3e klasse C
Noordwolde - Glimmen afgelast
Niekerk - Stadspark
DVC Appingedam - Loppersum
Be Quick 1887 - Aduard 2000
Boerakker - HFC'15
The Knickerbockers - ONR
Mamio - Onstwedder Boys
Niekerk - Stadspark
DVC Appingedam - Loppersum
Be Quick 1887 - Aduard 2000
Boerakker - HFC'15
The Knickerbockers - ONR
Mamio - Onstwedder Boys
3e klasse D
LTC - Tonego
Hoogeveen - BSVV
SVN'69 - OZC afgelast
SCD'83 - ZZVV
FDS - Fit Boys afgelast
SCN - Hollandscheveld afgelast
Hardenberg'85 - Lutten
Hoogeveen - BSVV
SVN'69 - OZC afgelast
SCD'83 - ZZVV
FDS - Fit Boys afgelast
SCN - Hollandscheveld afgelast
Hardenberg'85 - Lutten
4e klasse A
Nagele - Vitesse'63 afgelast
4e klasse C
ODV - Oostergo
VIOD - RWF afgelast
Rottevalle - Opende
ASC - Veenhuizen afgelast
Ropta Boys - Harkema Opeinde
Friese Boys - De Sweach afgelast
VIOD - RWF afgelast
Rottevalle - Opende
ASC - Veenhuizen afgelast
Ropta Boys - Harkema Opeinde
Friese Boys - De Sweach afgelast
4e klasse E
VMC Amicitia - SVBO
FC Zuidlaren - Tiendeveen afgelast
Elim - Sweel
CSVC - Helpman
NWVV - HS'88
Lycurgus - Borger
FC Zuidlaren - Tiendeveen afgelast
Elim - Sweel
CSVC - Helpman
NWVV - HS'88
Lycurgus - Borger
5e klasse A
IJVC - Boornbergum'80
Hielpen - Woudsend
Hielpen - Woudsend
5e klasse E
VCG - Mussel afgelast
Damacota - Erica'86
VEV - Veendam 1894
WVV - SC Angelslo
SETA - Wildervank
Nieuw Balinge - VVAK
Damacota - Erica'86
VEV - Veendam 1894
WVV - SC Angelslo
SETA - Wildervank
Nieuw Balinge - VVAK