ACV, Achilles 1894, HZVV en MSC in Onze Club

VOETBAL - De lagere amateurs komen volgend weekend pas weer in competitieverband in actie, maar de vier hoogst spelende Drentse clubs moesten dit weekend weer aan de bak. Sterker, voor ACV begon de competitie vorige week alweer.

De Asser derde divisionist ging gisteren op bezoek bij Scheveningen, zaterdaghoofdklasser HZVV ontving op eigen veld koploper Genemuiden, In de zondaghoofdklasse speelde Achilles 1894 in Assen tegen RKHVV en maakte MSC de reis naar Noordwijk voor het duel tegen de koploper van de hoodfklasse A, SJC.

Bekijk hier: de uitzending van Onze Club  

Lees ook: 
Het lukt weer niet voor ACV: tiende uitnederlaag 
HZVV en koploper Genemuiden scoren ook niet na 180 minuten
MSC in tweede helft ruim onderuit tegen koploper SJC 
Achilles 1894 stelt teleur tegen RKHVV
Deel dit artikel: