Alle uitslagen zondagamateurs

(Rechten: RTV Drenthe)
(Rechten: RTV Drenthe)
VOETBAL - Vorige week startte de tweede seizoenshelft voor de zondaghoofdklassers en vanaf vandaag mogen ook de lagere amateurs weer de wei in. En er stonden meteen een aantal krakers op het programma. In de 1e klasse F en de 3e klasse C speelden de nummers 1 en 2 tegenelkaar, oftewel Hoogeveen tegen Alcides en Dalen - Dalfsen.
Bekijk hier:
Hieronder alle uitslagen in het zondagvoetbal...

Hoofdklasse A

Alphense Boys - SJC 1-1
MSC - Leonidas 2-1
Purmersteijn - Achilles 1894 1-1
RKAVV - Jong Achilles '29 7-0
RKHVV - Hollandia 3-0
SDO - De Bataven 1-1
Silvolde - DHC 3-1

1e klasse F

WVV - GRC Groningen 1-0
Frisia - SVBO 3-2
FC Assen - Bergum 2-1
Nieuw Buinen - Noordster 2-3
Emmen - FVC 6-1
Rolder Boys - GAVC 2-0
Hoogeveen - Alcides 2-2


2e klasse K

Hoogezand - MKV'29 4-1

GOMOS - St. Annaparochie 2-0

Forward - LSC 1890 1-9

Stadspark - GVAV-Rapiditas 2-2

Asser Boys - Peize 3-1

Roden - DTD 3-1

Oereterp - VMC Amicitia 3-1

2e klasse L

Lemelerveld - Beilen 1-1
Valthermond - Zuidwolde 1-1
Emmeloord - Olyphia 5-2
Raptim - Stadskanaal 0-4
SC Erica - Dedemsvaart 0-2
VKW - Ruinerwold 3-1
Heerde - Germanicus 1-2

3e klasse A

Friesland - Geel Wit 1-0
Groninger Boys - Bolsward 3-0
Nieuw Roden - Franeker 7-2
Nicator - Lewenborg 1-6
Harlingen - Helpman 0-5
Trynwalden - Warga 6-0

3e klasse B

Siddeburen - Kwiek 4-1
SVZ - FC Zuidlaren 0-2
Annen - Veendam 1894 0-0
Actief - Wildervank 2-7
LEO - Muntendam 1-2
ZNC - VAKO 4-2
ASVB - HSC 2-0

3e klasse C

EMMS - Sleen 2-2
SVV'04 - USV 2-1
Musselkanaal - Gieten 4-2
Weerdinge - HODO 4-1
Twedo - OVC'21 6-0
Dalen - Dalfsen 4-3
Ter Apel'96 - CEC 1-0

3e klasse D

Oldemarkt - Steenwijker Boys 0-2
Mildam - Dwingeloo 2-2
Udiros - Lemmer 4-3
Wijster - Gorredijk 2-5
Trinitas - Akkrum 0-1
Havelte - Renado 1-1
Jubbega - Dio Oosterwolde 4-4

4e klasse B

VVK - Smilde'94 0-6
Surhuisterveen - De Wilper Boys 3-4
TLC - Haren 4-1
SVMH - Gruno 3-1
Bedum - Bakkerveen 2-2
Stanfries - Donkerbroek 2-5

4e klasse C

Westerwolde - Engelbert 2-0
PJC - FVV 1-2
MOVV - SPW 3-7
Harkstede - Bellingwolde 3-5
Sellingen - Alteveer 4-0
Gieterveen - Pekelder Boys 2-2

4e klasse D

Zwartemeerse Boys - Protos 1-1
WKE'16 - HOC 2-1
Weiteveense Boys - Titan afgelast
EHS'85 - Witteveense Boys'871-2
Schoonebeek - Sweel 3-1
DSC'65 - Bargeres 1-2
Valther Boys - DVC'59 0-3

4e klasse E

Steenwijk - Kraggenburg 5-1
VENO - RKO 3-0
Steenwijkerwold - BEW 0-0
Old Forward - Balkbrug 3-0
De Blesse - Oranje Zwart 3-1
Pesse - Oldeholtpade 1-2
Ruinen - Wacker 1-3

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl