Programma (inclusief afgelastingen) zondagamateurs

Bekijk hier het programma van vandaag in het amateurvoetbal
Bekijk hier het programma van vandaag in het amateurvoetbal
VOETBAL - Vanwege de winterse neerslag en de hevige regenval eerder deze week zijn niet alle velden goedgekeurd door de consuls. Toch staan er, net als gisteren, vandaag voldoende wedstrijden op het programma.
B
ekijk hier:
Hieronder het complete programma in het zondagvoetbal (overigens wordt de lijst, in verband met de keuring van verschillende velden, regelmatig ververst).

Hoofdklasse A

Achilles 1894 - RKAVV
Jong Achilles '29 - Silvolde
De Bataven - MSC
DHC - RKHVV
Hollandia - Alphense Boys
Leonidas - Purmersteijn
SJC - Heerenveen
Sneek Wit Zwart - SDO

1e klasse F

GRC Groningen - Rolder Boys
GAVC - Noordster
Alcides - FC Assen
SVBO - WVV afg.
Hoogeveen - Emmen afg.
Bergum - Frisia afg.
FVC - Nieuw Buinen

2e klasse K

MKV'29 - Roden
DTD - GVAV-Rapiditas
VMC Amicitia - Forward
St. Annaparochie - Hoogezand
Oereterp - Asser Boys
LSC 1890 - GOMOS
Peize - Stadspark afg.

2e klasse L

Beilen - VKW 0-4
Ruinerwold - Stadskanaal
Germanicus - Emmeloord afg.
Zuidwolde - Lemelerveld afg.
Heerde - SC Erica
Olyphia - Valthermond
Dedemsvaart - Raptim

3e klasse A

Geel Wit - Harlingen
Helpman - HFC'15
Warga - Nieuw Roden
Bolsward - Friesland
Trynwalden - Nicator
Franeker - Groninger Boys
Lewenborg - Drachten

3e klasse B

Kwiek - ZNC
VAKO - Wildervank afg.
HSC - Annen afg.
FC Zuidlaren - Siddeburen afg.
ASVB - LEO
Veendam 1894 - SVZ
Muntendam - Actief

3e klasse C

CEC - Musselkanaal afg.
Dalfsen - HODO afg.
Gieten - SVV '04
OVC '21 - Weerdinge
Sleen - Dalen afg.
FC Ter Apel '96 - Twedo afg.
USV - EMMS

3e klasse D

Steenwijker Boys - Havelte
Renado - Gorredijk
Dio Oosterwolde - Udiros
Dwingeloo - Oldemarkt
Jubbega - Trinitas afg.
Lemmer - Mildam
Akkrum - Wijster

4e klasse B

Smilde'94 - Bedum
Donkerbroek - TLC
De Wilper Boys - VVK
Stanfries - SVMH
Haren - Surhuisterveen
Gruno - Haulerwijk

4e klasse C

BATO - Sellingen
Alteveer - SPW afg.
Pekelder Boys - PJC
Engelbert - Heiligerlee
Gieterveen - Harkstede
FVV - Westerwolde
Bellingwolde - MOVV

4e klasse D

Protos - DSC'65 afg.
Bargeres - Witteveense Boys'87 afg.
DVC'59 - Weiteveense Boys
HOC - Zwartemeerse Boys
Valther Boys - Schoonebeek afg.
Titan - WKE'16 afg.
Sweel - EHS'85 afg.

4e klasse E

Kraggenburg - Pesse
Oldeholtpade - Balkbrug
Wacker - Steenwijkerwold
RKO - Steenwijk
Ruinen - De Blesse
BEW - VENO
Oranje Zwart - Old Forward

5e klasse A

Blankenham - Kuinre
Willemsoord - Scheerwolde

5e klasse C

Diever/Wapse - Sport Vereent
Makkinga - Oosterstreek
ODV - VWC

5e klasse D

Froombosch - Woltersum
Yde de Punt - Amboina afg.
Kloosterburen - Tynaarlo afg.

5e klasse E

DWZ - WEO
Farmsum - Oldambtster Boys
Wedde - Nieuweschans afg.
SV THOS - Meeden

5e klasse F

Gasselternijveen - De Treffer '16 afg.
KSC - GKC
VIOS O - Buinerveen
Buinen - SVBC afg.
Sportclub Roswinkel - JVV afg.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl