Zestien goals, waaronder een 'achtklapper' in Onze Club

Veel afgelastingen dit weekend, maar er was wel weer een volle uitzending van Onze Club
Veel afgelastingen dit weekend, maar er was wel weer een volle uitzending van Onze Club
VOETBAL - Veel duels werden dit weekend afgelast, maar in het amateurvoetbalprogramma 'Onze Club' zijn er toch vijf samenvattingen te zien. vv Emmen - Alcides, de topper in de zondag 1e klasse F was misschien op papier wel de meest in het oog springende van die vijf.
Maar achteraf verdiende de topper in de zaterdag 4e klasse D, tussen Achilles 1894 en SC Elim, dat predicaat. Liefst acht keer werd er in dat duel gescoord.
Ook zijn er beelden van de topper in de zaterdag 3e klasse D, tussen Hoogeveen en Hardenberg'85, de burenruzie in de zondag 4e klasse D tussen Witteveense Boys en vv Sweel en van SC Erica - Germanicus in de zondag 2e klasse L.
Vanavond stond de eerste wedstrijd in poule C van de Onze Club Junior Cup, tussen Twedo en FC Klazienaveen, op het programma.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl