Programma zondagvoetbal
VOETBAL - Vandaag is het weer de beurt aan de zondagamateurs. Interessante duels zijn er, zoals altijd, in de 1e klasse F waar SVBO het opneemt tegen Rolder Boys en FC Assen koploper Alcides ontvangt.
TV Drenthes' Onze Club is aanwezig bij SVBO - Rolder Boys (1F), Zuidwolde - VKW (2L) en Tynaarlo - FC Amboina (5D).
Hieronder het complete programma van vanmiddag:
Hoofdklasse A
Jong Achilles '29 - Alphense Boys
DHC - Sneek Wit Zwart
Heerenveen - RKAVV
Leonidas - Hollandia
Purmersteijn - Silvolde
RKHVV - MSC
SDO - Achilles 1894
SJC - De Bataven
DHC - Sneek Wit Zwart
Heerenveen - RKAVV
Leonidas - Hollandia
Purmersteijn - Silvolde
RKHVV - MSC
SDO - Achilles 1894
SJC - De Bataven
1e klasse F
FC Assen - Emmen
GRC Groningen - Nieuw Buinen
Alcides - WVV
SVBO - Rolder Boys
Hoogeveen - Frisia
Bergum - Noordster
FVC - GAVC
GRC Groningen - Nieuw Buinen
Alcides - WVV
SVBO - Rolder Boys
Hoogeveen - Frisia
Bergum - Noordster
FVC - GAVC
2e klasse K
Forward - Asser Boys
MKV'29 - Stadspark
VMC Amicitia - Hoogezand
St. Annaparochie - Roden
Oereterp - GOMOS
LSC 1890 - GVAV-Rapiditas
Peize - DTD
MKV'29 - Stadspark
VMC Amicitia - Hoogezand
St. Annaparochie - Roden
Oereterp - GOMOS
LSC 1890 - GVAV-Rapiditas
Peize - DTD
2e klasse L
Emmeloord - SC Erica
Beilen - Raptim
Germanicus - Lemelerveld
Zuidwolde - VKW
Heerde - Valthermond
Olyphia - Stadskanaal
Dedemsvaart - Ruinerwold
Beilen - Raptim
Germanicus - Lemelerveld
Zuidwolde - VKW
Heerde - Valthermond
Olyphia - Stadskanaal
Dedemsvaart - Ruinerwold
3e klasse A
Nieuw Roden - Nicator
Geel Wit - Drachten
Warga - Friesland
Bolsward - Harlingen
Trynwalden - Groninger Boys
Franeker - HFC'15
Lewenborg - Helpman
Geel Wit - Drachten
Warga - Friesland
Bolsward - Harlingen
Trynwalden - Groninger Boys
Franeker - HFC'15
Lewenborg - Helpman
3e klasse B
Annen - LEO
Kwiek - Actief
HSC - Siddeburen
FC Zuidlaren - ZNC
ASVB - SVZ
Veendam 1894 - Wildervank
Muntendam - VAKO
Kwiek - Actief
HSC - Siddeburen
FC Zuidlaren - ZNC
ASVB - SVZ
Veendam 1894 - Wildervank
Muntendam - VAKO
3e klasse C
Musselkanaal - Twedo
Sleen - Weerdinge
CEC - EMMS
USV - Dalen
Ter Apel'96 - SVV'04
Gieten - HODO
OVC'21 - Dalfsen
Sleen - Weerdinge
CEC - EMMS
USV - Dalen
Ter Apel'96 - SVV'04
Gieten - HODO
OVC'21 - Dalfsen
3e klasse D
Udiros - Trinitas
Steenwijker Boys - Wijster
Dio Oosterwolde - Oldemarkt
Dwingeloo - Havelte
Jubbega - Mildam
Lemmer - Gorredijk
Akkrum - Renado
Steenwijker Boys - Wijster
Dio Oosterwolde - Oldemarkt
Dwingeloo - Havelte
Jubbega - Mildam
Lemmer - Gorredijk
Akkrum - Renado
4e klasse B
TLC - SVMH
Smilde'94 - Haulerwijk
Donkerbroek - VVK
De Wilper Boys - Bedum
Stanfries - Surhuisterveen
Gruno - Bakkerveen
Smilde'94 - Haulerwijk
Donkerbroek - VVK
De Wilper Boys - Bedum
Stanfries - Surhuisterveen
Gruno - Bakkerveen
4e klasse C
PJC - Harkstede
BATO - MOVV
Pekelder Boys - Heiligerlee
Engelbert - Sellingen
Gieterveen - Westerwolde
FVV - SPW
Bellingwolde - Alteveer
BATO - MOVV
Pekelder Boys - Heiligerlee
Engelbert - Sellingen
Gieterveen - Westerwolde
FVV - SPW
Bellingwolde - Alteveer
4e klasse D
Weiteveense Boys - Schoonebeek
Protos - EHS'85
DVC'59 - Zwartemeerse Boys
HOC - DSC'65
Valther Boys - WKE'16
Titan - Witteveense Boys'87
Sweel - Bargeres
Protos - EHS'85
DVC'59 - Zwartemeerse Boys
HOC - DSC'65
Valther Boys - WKE'16
Titan - Witteveense Boys'87
Sweel - Bargeres
4e klasse E
Steenwijkerwold - De Blesse
Kraggenburg - Old Forward
Wacker - Steenwijk
RKO - Pesse
Ruinen - VENO
BEW - Balkbrug
Oranje Zwart - Oldeholtpade
Kraggenburg - Old Forward
Wacker - Steenwijk
RKO - Pesse
Ruinen - VENO
BEW - Balkbrug
Oranje Zwart - Oldeholtpade
5e klasse A
Kuinre - Willemsoord
Vilsteren - Uffelte
Giethoorn - Ulu Spor
DOS'63 - Scheerwolde
Wapserveen - IJhorst
DVSV - Blankenham
Vilsteren - Uffelte
Giethoorn - Ulu Spor
DOS'63 - Scheerwolde
Wapserveen - IJhorst
DVSV - Blankenham
5e klasse C
Houtigehage - Diever-Wapse
Fochteloo - HHCombi
Sport Vereent - Sportclub Makkinga
ODV - Zandhuizen
VWC - Oosterstreek
Fochteloo - HHCombi
Sport Vereent - Sportclub Makkinga
ODV - Zandhuizen
VWC - Oosterstreek
5e klasse D
Eenrum - Yde de Punt
Warffum - Kloosterburen
Froombosch - Groen Geel
Woltersum - Zevenhuizen
Tynaarlo - Amboina
Warffum - Kloosterburen
Froombosch - Groen Geel
Woltersum - Zevenhuizen
Tynaarlo - Amboina
5e klasse E
DWZ - Wedde
WEO - THOS
Nieuweschans - Framsum
Bareveld - Drieborg
Veelerveen - Oldambster Boys
BNC - Meeden
5e klasse F
VIOS (O) - KSC
SVBC - EEC
Buinerveen - Roswinkel
Gasselternijveen - Buinen
De Treffer'16 - GKC
JVV - Zandpol
DWZ - Wedde
WEO - THOS
Nieuweschans - Framsum
Bareveld - Drieborg
Veelerveen - Oldambster Boys
BNC - Meeden
5e klasse F
VIOS (O) - KSC
SVBC - EEC
Buinerveen - Roswinkel
Gasselternijveen - Buinen
De Treffer'16 - GKC
JVV - Zandpol