Uitslagen zondagamateurs

Uitslagen zondagamateurs (Rechten: RTV Drenthe)
Uitslagen zondagamateurs (Rechten: RTV Drenthe)
VOETBAL - Ondanks de kou gingen veel wedstrijden in het amateurvoetbal vandaag gewoon door. Opvallend genoeg kwamen de twee Drentse hoofdklassers, MSC en Achilles 1894, niet in actie. Het speelveld van MSC bleek vanochtend al onbespeelbaar, terwijl de scheidsrechter het veld van Achilles 1894 pas om 13.00 uur afkeurde.
Bekijk hier:
Hier alle uitslagen van zondag 18 maart in het amateurvoetbal.
Hoofdklasse A
Achilles 1894 - Heerenveen afgelast (scheidsrechter keurde het af)
Alphense Boys - SDO 2-2
Hollandia - De Bataven 1-2
MSC - Jong Achilles '29 afgelast
RKAVV - DHC 3-0
RKHVV - Purmersteijn 2-1
Silvolde - Leonidas afgelast
Sneek Wit Zwart - SJC 1-3

1e klasse F
Frisia - WVV 0-2
FC Assen - Rolder Boys 1-3
GRC Groningen - Emmen 5-1
Alcides - FVC 6-0
SVBO - Noordster 6-1
Hoogeveen - Nieuw Buinen 5-1
Bergum - GAVC afgelast



2e klasse K

GOMOS - Hoogezand afgelast

Forward - Roden 1-7

MKV'29 - Asser Boys 1-1

VMC Amicitia - Peize 0-3

St. Annaparochie - GVAV-Rapiditas 1-1

Oereterp - Stadspark afgelast

LSC 1890 - DTD 6-1

2e klasse L

Valthermond - Lemelerveld afgelast
Emmeloord - VKW 2-3
Beilen - SC Erica afgelast
Germanicus - Dedemsvaart afgelast
Zuidwolde - Stadskanaal 3-0
Heerde - Raptim 1-0
Olyphia - Ruinerwold 0-1

3e klasse A

Groninger Boys - Friesland 3-2
Nieuw Roden - Harlingen afgelast
Geel Wit - Nicator 6-1
Warga - Lewenborg afgelast
Bolsward - HFC'15 afgelast
Trynwalden - Drachten 4-2
Franeker - Helpman 0-3

3e klasse B

SVZ - Siddeburen 1-3
Annen - ZNC 5-0
Kwiek - LEO 1-5
HSC - Muntendam afgelast
FC Zuidlaren - Wildervank afgelast
ASVB - Actief afgelast
Veendam 1894 - VAKO 5-1

3e klasse C

SVV'04 - EMMS 1-1
Musselkanaal - Dalen 1-3
Sleen - Twedo afgelast
CEC - OVC'21 2-0
USV - HODO 4-0
Ter Apel'96 - Weerdinge 2-2
Gieten - Dalfsen afgelast

3e klasse D

Mildam - Oldemarkt afgelast
Udiros - Havelte 1-1
Steenwijker Boys - Trinitas 1-1
Dio Oosterwolde - Akkrum afgelast
Dwingeloo - Gorredijk afgelast
Jubbega - Wijster 4-3
Lemmer - Renado afgelast

4e klasse B

Surhuisterveen - VVK 4-1
TLC - Bedum 4-1
Smilde'94 - SVMH afgelast
Donkerbroek - Gruno afgelast
Stanfries - Haulerwijk 2-2
Haren - Bakkeveen 1-4

4e klasse C

Westerwolde - Heiligerlee 4-1
PJC - Sellingen afgelast
Pekelder Boys - Bellingwolde afgelast
Engelbert - SPW 1-1
Gieterveen - MOVV afgelast
FVV - Alteveer afgelast

4e klasse D

WKE'16 - Zwartemeerse Boys 6-1
Weiteveense Boys - DSC'65 1-1
Protos - Schoonebeek 1-3
DVC'59 - Sweel afgelast
HOC - Witteveense Boys'87 afgelast
Valther Boys - EHS'85 afgelast
Titan - Bargeres afgelast

4e klasse E

VENO - Steenwijk afgelast
Steenwijkerwold - Pesse afgelast
Kraggenburg - De Blesse 2-3
Wacker - Oranje Zwart afgelast
RKO - Balkbrug afgelast
Ruinen - Old Forward 2-2
BEW - Oldeholtpade afgelast

5e klasse A

Uffelte - Scheerwolde 0-0
Kuinre - IJhorst 0-0
Vilsteren - Willemsoord 6-0
Giethoorn - Blankenham afgelast
DOS'63 - Ulu Spor afgelast
Wapserveen - DVSV afgelast

5e klasse C

HHCombi - Zandhuizen 7-2
Houtigehage - Oosterstreek afgelast
Fochteloo - Diever-Wapse 3-3
ODV - Sportclub Makkinga 1-2
VWC - Hoogersmilde afgelast
5e klasse D
Yde de Punt - Groen Geel 1-2
Eext - Zevenhuizen afgelast
Warffum - Amboina afgelast
Froombosch - Kloosterburen afgelast
Woltersum - Tynaarlo 0-2

5e klasse E
THOS - Drieborg afgelast
DWZ - Oldambster Boys 7-2
WEO - Wedde 0-4
Nieuweschans - Meeden afgelast
Bareveld - Framsum 2-0
Veelerveen - BNC afgelast

5e klasse F

VIOS (O) - GKC 8-0
SVBC - KSC afgelast
Buinerveen - Zandpol 2-10
Gasselternijveen - Roswinkel 1-2
De Treffer'16 - JVV 1-1
EEC - Buinen afgelast

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl