Uitslagen zaterdagvoetbal
VOETBAL - De zaterdagamateurs gingen vandaag weer de wei in. Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met een of meer Drentse clubs.
Derde divisie
Jong FC Groningen - Capelle 3-1
Harkemase Boys - DVS'33 0-1
Spijkenisse - ACV 2-1
Quick Boys - ASWH 1-1
Lee ook: ACV onderuit tegen Spijkenisse
Hoofdklasse B
AZSV - SC Genemuiden 4-1
Berkum - Zuidvogels 2-2
Eemdijk - CSV Apeldoorn 4-3
Huizen - Ajax 0-5
HZVV - Excelsior '31 1-2
NSC Nijkerk - Staphorst 4-2
SV Urk - DFS Opheusden 2-0
Berkum - Zuidvogels 2-2
Eemdijk - CSV Apeldoorn 4-3
Huizen - Ajax 0-5
HZVV - Excelsior '31 1-2
NSC Nijkerk - Staphorst 4-2
SV Urk - DFS Opheusden 2-0
Lees ook:
1e klasse E
Buitenpost - Drachtster Boys 1-1
Groningen - VEV'67 7-0
Winsum - Be Quick D 4-0
PKC'83 - Zeerobben 2-1
Noordscheschut - Olde Veste'54 5-3
Gorecht - Oranje Nassau 4-2
Blauw Wit'34 - Balk 1-0
Groningen - VEV'67 7-0
Winsum - Be Quick D 4-0
PKC'83 - Zeerobben 2-1
Noordscheschut - Olde Veste'54 5-3
Gorecht - Oranje Nassau 4-2
Blauw Wit'34 - Balk 1-0
2e klasse J
DESZ - Gramsbergen 0-4
FC Klazienaveen - Bedum 2-1
NEC Delfzijl - Zuidhorn 0-0
De Weide - FC Meppel 3-1
Nieuwleusen - Pelikaan S 0-2
DZOH - Omlandia 1-0
Drenthina - Groen Geel 0-1
FC Klazienaveen - Bedum 2-1
NEC Delfzijl - Zuidhorn 0-0
De Weide - FC Meppel 3-1
Nieuwleusen - Pelikaan S 0-2
DZOH - Omlandia 1-0
Drenthina - Groen Geel 0-1
3e klasse C
Noordwolde - HFC'15 1-6
Aduard 2000 - The Knickerbockers 1-3
Niekerk - Loppersum 2-3
Glimmen - Onstwedder Boys 3-1
DVC Appingedam - ONR 3-0
Be Quick 1887 - Stadspark 2-1
Mamio - Boerakker 9-3
Aduard 2000 - The Knickerbockers 1-3
Niekerk - Loppersum 2-3
Glimmen - Onstwedder Boys 3-1
DVC Appingedam - ONR 3-0
Be Quick 1887 - Stadspark 2-1
Mamio - Boerakker 9-3
3e klasse D
LTC - Fit Boys 7-1
ZZVV - SCN 8-1
Hoogeveen - OZC 3-0
Tonego - Lutten 3-2
SVN'69 - Hollandscheveld 0-3
SCD'83 - BSVV 5-1
Hardenberg'85 - FDS 8-0
ZZVV - SCN 8-1
Hoogeveen - OZC 3-0
Tonego - Lutten 3-2
SVN'69 - Hollandscheveld 0-3
SCD'83 - BSVV 5-1
Hardenberg'85 - FDS 8-0
4e klasse A
Creil - Delfstrahuizen 1-1
Vitesse'63 - Nagele 3-1
Tollebeek - VENO 4-2
SVM - Sleat 2-0
Heeg - Wolvega 1-1
Vitesse'63 - Nagele 3-1
Tollebeek - VENO 4-2
SVM - Sleat 2-0
Heeg - Wolvega 1-1
4e klasse C
ODV - Veenhuizen 0-4
Opende - Ropta Boys 2-1
VIOD - Harkema Opeinde 2-2
Rottevalle - Haulerwijk 2-4
Friese Boys - ASC 0-2
Opende - Ropta Boys 2-1
VIOD - Harkema Opeinde 2-2
Rottevalle - Haulerwijk 2-4
Friese Boys - ASC 0-2
4e klasse E
VMC Amicitia - Helpman 1-0
FC Zuidlaren - Sweel 1-1
SVBO - Borger 6-1
Elim - HS'88 afgelast
Achilles 1894 - Tiendeveen 3-3
Lycurgus - CSVC 2-4
FC Zuidlaren - Sweel 1-1
SVBO - Borger 6-1
Elim - HS'88 afgelast
Achilles 1894 - Tiendeveen 3-3
Lycurgus - CSVC 2-4
5e klasse A
Woudsend - Boornbergum'80 0-2
MSC - Bakhuizen 5-0
Blokzijl - Ens 1-1
Espel - HJSC 2-0
IJVC - Heerenveen 3-3
MSC - Bakhuizen 5-0
Blokzijl - Ens 1-1
Espel - HJSC 2-0
IJVC - Heerenveen 3-3
5e klasse E
VCG - SC Angelslo 0-3
Veendam 1894 - SETA 3-0
Damacota - NKVV 0-1
Mussel - VVAK 5-1
Veendam 1894 - SETA 3-0
Damacota - NKVV 0-1
Mussel - VVAK 5-1