Uitslagen zaterdagvoetbal
VOETBAL - De zaterdagamateurs betraden vandaag weer het veld. Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met Drentse clubs.
Derde divisie D
Almere City FC – FC Volendam 0-1
ASWH – FC Twente 2-1
ACV – DOVO 1-2
DVS 33 – Spijkenisse 3-0
Harkemase Boys – Quick Boys 0-1
Magreb 90 – Capelle 0-4
Spakenburg – Scheveningen 0-2
Odin 59 – Jong FC Groningen 1-2
Maandag:
ACV - Jong FC Groningen
ACV - Jong FC Groningen
Lees ook:
Hoofdklasse B
CSV Apeldoorn - SDC Putten 1-3
DFS Opheusden - HZVV 1-1
Excelsior '31 - NSC Nijkerk 1-5
SC Genemuiden - Eemdijk 2-4
Sparta Nijkerk - AZSV 3-0
Staphorst - Berkum 1-0
Zuidvogels - Huizen 0-0
DFS Opheusden - HZVV 1-1
Excelsior '31 - NSC Nijkerk 1-5
SC Genemuiden - Eemdijk 2-4
Sparta Nijkerk - AZSV 3-0
Staphorst - Berkum 1-0
Zuidvogels - Huizen 0-0
Lees ook:
Maandag:
NSC - DFS Opheusden
NSC - DFS Opheusden
1e klasse E
Zeerobben - Groningen 0-1
Be Quick D - PKC'83 1-0
Drachtster Boys - Winsum 1-1
Oranje Nassau - Buitenpost 0-2
Balk - Noordscheschut 2-1
Olde Veste'54 - Gorecht 3-3
VEV'67 - Blauw Wit'34 4-2
Be Quick D - PKC'83 1-0
Drachtster Boys - Winsum 1-1
Oranje Nassau - Buitenpost 0-2
Balk - Noordscheschut 2-1
Olde Veste'54 - Gorecht 3-3
VEV'67 - Blauw Wit'34 4-2
2e klasse J
FC Meppel - FC Klazienaveen 2-1
Zuidhorn - De Weide 2-0
Gramsbergen - NEC Delfzijl 0-3
Omlandia - DESZ 1-3
Groen Geel - Nieuwleusen 1-1
Pelikaan S - DZOH 5-2
Bedum - Drenthina 0-3
Zuidhorn - De Weide 2-0
Gramsbergen - NEC Delfzijl 0-3
Omlandia - DESZ 1-3
Groen Geel - Nieuwleusen 1-1
Pelikaan S - DZOH 5-2
Bedum - Drenthina 0-3
3e klasse C
Loppersum - Glimmen 2-1
HFC'15 - Niekerk 1-1
Stadspark - Noordwolde 3-4
Boerakker - DVC Appingedam 2-4
ONR - Be Quick 1887 0-1
The Knickerbockers - Mamio 2-0
HFC'15 - Niekerk 1-1
Stadspark - Noordwolde 3-4
Boerakker - DVC Appingedam 2-4
ONR - Be Quick 1887 0-1
The Knickerbockers - Mamio 2-0
3e klasse D
Lutten - ZZVV 3-2
OZC - Tonego 2-0
Fit Boys - Hoogeveen 1-0
BSVV - LTC 2-3
FDS - SVN'69 0-1
Hollandscheveld - SCD'83 0-2
SCN - Hardenberg'85 1-2
OZC - Tonego 2-0
Fit Boys - Hoogeveen 1-0
BSVV - LTC 2-3
FDS - SVN'69 0-1
Hollandscheveld - SCD'83 0-2
SCN - Hardenberg'85 1-2
Maandag:
SCN - Hollandscheveld
4e klasse A
Delfstrahuizen - Sleat 0-0
SVBS '77 - Heeg 0-3
VENO - Nagele 0-3
VHK - FC Wolvega 0-1
SVBS '77 - Heeg 0-3
VENO - Nagele 0-3
VHK - FC Wolvega 0-1
4e klasse C
De Sweach - Opende 0-1
RWF - Oostergo 0-3
Haulerwijk - ODV 2-1
ASC - VIOD 0-6
Harkema Opeinde - Rottevalle 1-1
Ropta Boys - Friese Boys 2-0
Maandag:
ASC - Veenhuizen
RWF - Oostergo 0-3
Haulerwijk - ODV 2-1
ASC - VIOD 0-6
Harkema Opeinde - Rottevalle 1-1
Ropta Boys - Friese Boys 2-0
Maandag:
ASC - Veenhuizen
4e klasse E
Sweel - SVBO 0-2
Helpman - FC Zuidlaren 3-2
Tiendeveen - VMC Amicitia 1-1
CSVC - Elim 2-3
HS'88 - Achilles 1894 3-4
NWVV - Lycurgus 0-5
Helpman - FC Zuidlaren 3-2
Tiendeveen - VMC Amicitia 1-1
CSVC - Elim 2-3
HS'88 - Achilles 1894 3-4
NWVV - Lycurgus 0-5
Maandag:
CSVC - FC Zuidlaren
CSVC - FC Zuidlaren
5e klasse A
Heerenveen - IJVC 3-2
Boornbergum '80 - HJSC 3-0
Woudsend - MSC 0-1
Blokzijl- Espel 1-0
Boornbergum '80 - HJSC 3-0
Woudsend - MSC 0-1
Blokzijl- Espel 1-0
5e klasse E
VVAK - Veendam 1894 0-1
NKVV - Mussel 0-0
SC Angelslo - Damacota 4-0
Erica'86 - VCG 2-2
SETA - Nieuw Balinge 0-6
NKVV - Mussel 0-0
SC Angelslo - Damacota 4-0
Erica'86 - VCG 2-2
SETA - Nieuw Balinge 0-6
Maandag:
NKVV - VVAK
Erica’86 - Nieuw Balinge
NKVV - VVAK
Erica’86 - Nieuw Balinge
Bekijk hier: De uitzending van Onze Club