Uitslagen zondagvoetbal

Uitslagen zondagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
Uitslagen zondagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
VOETBAL - VOETBAL - De derby in de hoofdklasse A van het zondagvoetbal werd een eenvoudige prooi voor Achilles 1894, dat MSC met 5-0 versloeg. In de eerste klasse F deden Alcides en Hoogeveen wat ze moesten doen in de titelstrijd: winnen.
Grootste verrassing kwam toch wel uit de 5e klasse E. In die klasse leed Bareveld de eerste nederlaag van het seizoen. De Drentse club ging op bezoek bij nummer 2, Wedde, met 4-0 onderuit.

Hoofdklasse A

MSC - Achilles 1894 0-5
Purmersteijn - Hollandia 2-1
Silvolde - SJC 2-0
Alphense Boys - De Bataven 2-2
Heerenveen - DHC 2-1
RKAVV - Sneek Wit Zwart 3-1
RKHVV - Jong Achilles '29 2-0
SDO - Leonidas 1-2

1e klasse F

WVV - Emmen 1-0
Frisia - Rolder Boys 1-3
FC Assen - Noordster 0-3
Alcides - Nieuw Buinen 4-1
SVBO - GRC Groningen 4-2
Hoogeveen - GAVC 7-3
Bergum - FVC 1-0

2e klasse K

Hoogezand - Asser Boys 1-1
Roden - GOMOS 2-0
Forward - GVAV-Rapiditas 0-6
VMC Amicitia - Stadspark 1-3
St. Annaparochie - MKV'29 9-1
Oereterp - DTD 3-4
LSC 1890 - Peize 0-1

2e klasse L

Lemelerveld - SC Erica 3-0
Valthermond - VKW 1-1
Emmeloord - Stadskanaal 3-3
Germanicus – Raptim 3-0
Zuidwolde - Beilen 0-5
Heerde - Ruinerwold 2-2
Olyphia - Dedemsvaart 0-2

3e klasse A

Friesland - Nicator 1-4
Groninger Boys - Harlingen 5-1
Nieuw Roden - HFC'15 afgelast
Warga - Drachten 0-6
Bolsward - Geel Wit 3-1
Trynwalden - Helpman 1-2
Franeker - Lewenborg 1-1
3e klasse B
Siddeburen - LEO 1-2
SVZ - ZNC 1-7
Annen - Wildervank 1-1
HSC - Actief 4-0
FC Zuidlaren - Kwiek 1-1
ASVB - VAKO 3-0
Veendam 1894 - Muntendam 3-0

3e klasse C
EMMS - Twedo (maandag)
SVV'04 - Dalen 1-1
Musselkanaal - HODO 2-0
CEC - Weerdinge 1-0
USV - Sleen 5-2
Ter Apel'96 - Dalfsen 0-3
Gieten - OVC'21 2-1

3e klasse D

Oldemarkt - Trinitas 1-2
Mildam - Havelte 1-6
Udiros - Gorredijk 1-6
Dio Oosterwolde - Wijster 4-0
Dwingeloo - Steenwijker Boys 1-1
Jubbega - Renado 3-0
Lemmer - Akkrum 0-2

4e klasse B

VVK - SVMH 6-2
Surhuisterveen - Bedum 4-1
Donkerbroek - Haulerwijk 1-5
De Wilper Boys - Smilde'94 1-3
Stanfries - Bakkerveen 2-1
Haren - Gruno 2-5

4e klasse C

Heiligerlee - Harkstede 2-0
Westerwolde - Sellingen 2-3
PJC - SPW 2-2
Pekelder Boys - MOVV 3-4
Gieterveen - Alteveer 2-0
FVV - Bellingwolde 1-2

4e klasse D

Zwartemeerse Boys - Schoonebeek 1-1
WKE'16 - DSC'65 2-0
Weiteveense Boys - Witteveense Boys'87 3-2
DVC'59 - EHS'85 3-1
HOC - Protos 0-3
Valther Boys - Bargeres 1-0
Titan - Sweel 4-0

4e klasse E

Steenwijk - De Blesse 4-0
VENO - Pesse
Steenwijkerwold - Balkbrug 4-1
Wacker - Old Forward 2-0
RKO - Kraggenburg 1-0
Ruinen - Oldeholtpade 1-0
BEW - Oranje Zwart 1-0

5e klasse A

Wapserveen - DVSV 2-3
IJhorst - Giethoorn 5-3
Scheerwolde - Vilsteren
Uffelte - Kuinre 5-1
Willemsoord - DOS '63 1-5
5e klasse C
Zandhuizen - VWC 2-1
Diever/Wapse - ODV 1-3
Makkinga - Hoogersmilde 1-5
Oosterstreek - Sport Vereent 0-1

5e klasse D
Yde de Punt - Amboina 2-2
Kloosterburen - Tynaarlo 2-6
Froombosch - Groen Geel 1-1
Eenrum - Woltersum 9-0
Eext - Zevenhuizen 1-1

5e klasse E

Drieborg - WEO 5-2
Farmsum - BNC 0-2
Meeden - Veelerveen 3-1
Oldambtster Boys - Nieuweschans 4-3
THOS - DWZ 1-4
Wedde - Bareveld 4-0

5e klasse F

Sportclub Roswinkel - VIOS O 0-1
EEC - Zandpol 2-1
Buinerveen - De Treffer '16 2-4
JVV - Gasselternijveen 1-5
SVBC - KSC 0-4

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl