Uitslagen zaterdagvoetbal
VOETBAL - ACV en HZVV pakten beide een punt in de strijd tegen degradatie en beide ploegen waren niet tevreden met de puntendeling. FC Klazienaveen kwam niet verder dan een gelijkspel bij Drenthina, maar kreeg wel hulp van Omlandia want die ploeg versloeg koploper Pelikaan S. met 3-0.
Hoogeveen versloeg in de topper van de 3e klasse D LTC met liefst 5-1 en beide ploegen staan nu gezamenlijk bovenaan.
Bekijk hier: De uitzending van Onze Club
SC Angelslo 1e Drentse kampioen?
SC Angelslo kan volgende week de eerste Drentse kampioen in het amateurvoetbal worden. De zaterdagvijfdeklasser won vandaag met 4-1 bij SETA en zag naaste achtervolger Nieuw Balinge twee punten verspelen tegen Veendam 1894 (1-1). Bij een zege, volgende week zaterdag in een rechtstreekse confrontatie met Nieuw Balinge is SC Angelslo kampioen.
Hieronder alle uitslagen van de vandaag gespeelde wedstrijden:
3e Divisie
ASWH – Almere City FC 1-0
ACV – ONS Sneek 2-2
Jong FC Groningen – Scheveningen 1-2
DVS 33 – Jong FC Twente 3-2
Harkemase Boys – Spijkenisse 3-1
Magreb 90 – Jong FC Volendam 1-2
Spakenburg – DOVO 3-0
ODIN 59 – VVOG 0-0
Capelle – Quick Boys 1-1
ASWH – Almere City FC 1-0
ACV – ONS Sneek 2-2
Jong FC Groningen – Scheveningen 1-2
DVS 33 – Jong FC Twente 3-2
Harkemase Boys – Spijkenisse 3-1
Magreb 90 – Jong FC Volendam 1-2
Spakenburg – DOVO 3-0
ODIN 59 – VVOG 0-0
Capelle – Quick Boys 1-1
Hoofdklasse B
Ajax - Eemdijk 0-2
CSV Apeldoorn - AZSV 3-0
Berkum - NSC Nijkerk 1-0
Excelsior '31 - DFS Opheusden 2-3
Sparta Nijkerk - HZVV 2-2
Staphorst - SC Genemuiden 1-2
SV Urk - Huizen 1-3
Zuidvogels - SDC Putten 0-2
CSV Apeldoorn - AZSV 3-0
Berkum - NSC Nijkerk 1-0
Excelsior '31 - DFS Opheusden 2-3
Sparta Nijkerk - HZVV 2-2
Staphorst - SC Genemuiden 1-2
SV Urk - Huizen 1-3
Zuidvogels - SDC Putten 0-2
1e klasse E
Winsum - Buitenpost 1-2
Noordscheschut - Zeerobben 1-1
Gorecht - PKC'83 2-1
Oranje Nassau - Olde Veste'54 0-1
Balk - Be Quick Dokkum 0-0
VEV'67 - Drachtster Boys 0-5
Blauw Wit'34 - Groningen 2-3
Noordscheschut - Zeerobben 1-1
Gorecht - PKC'83 2-1
Oranje Nassau - Olde Veste'54 0-1
Balk - Be Quick Dokkum 0-0
VEV'67 - Drachtster Boys 0-5
Blauw Wit'34 - Groningen 2-3
2e klasse J
NEC Delfzijl - DESZ 2-2
Nieuwleusen - FC Meppel 2-0
DZOH - De Weide 2-1
Omlandia - Pelikaan S 3-0
Groen Geel - Zuidhorn 3-0
Bedum - Gramsbergen 4-0
Drenthina - FC Klazienaveen 0-0
Nieuwleusen - FC Meppel 2-0
DZOH - De Weide 2-1
Omlandia - Pelikaan S 3-0
Groen Geel - Zuidhorn 3-0
Bedum - Gramsbergen 4-0
Drenthina - FC Klazienaveen 0-0
3e klasse C
Niekerk - Noordwolde 6-2
DVC Appingedam - Onstwedder Boys 0-1
Be Quick 1887 - Glimmen 4-2
Stadspark - ONR 5-3
Boerakker - Loppersum 1-3
The Knickerbockers - HFC'15 0-1
Mamio - Aduard 2000 1-0
DVC Appingedam - Onstwedder Boys 0-1
Be Quick 1887 - Glimmen 4-2
Stadspark - ONR 5-3
Boerakker - Loppersum 1-3
The Knickerbockers - HFC'15 0-1
Mamio - Aduard 2000 1-0
3e klasse D
Hoogeveen - LTC 5-1
SVN'69 - Lutten 1-1
SCD'83 - Tonego 0-3
BSVV - Hollandscheveld 3-0
FDS - OZC 3-2
SCN - Fit Boys 0-2
Hardenberg'85 - ZZVV 3-1
SVN'69 - Lutten 1-1
SCD'83 - Tonego 0-3
BSVV - Hollandscheveld 3-0
FDS - OZC 3-2
SCN - Fit Boys 0-2
Hardenberg'85 - ZZVV 3-1
4e klasse A
Vitesse'63 - Wolvega 1-1
Tolbeek - Creil 4-2
Sleat - Nagele 3-1
SVBS'77 - Delfstrahuizen 0-1
SVM - VENO 1-0
Heeg - VHK 2-1
Tolbeek - Creil 4-2
Sleat - Nagele 3-1
SVBS'77 - Delfstrahuizen 0-1
SVM - VENO 1-0
Heeg - VHK 2-1
4e klasse C
VIOD - De Sweach 3-2
Rottevalle - Oostergo 0-1
Haulerwijk - Harkema Opeinde 1-0
ASC - RWF 1-1
Ropta Boys - Veenhuizen 3-3
Friese Boys - Opende 1-0
Rottevalle - Oostergo 0-1
Haulerwijk - Harkema Opeinde 1-0
ASC - RWF 1-1
Ropta Boys - Veenhuizen 3-3
Friese Boys - Opende 1-0
4e klasse E
FC Zuidlaren - VMC Amicitia 1-2
Elim - Borger 6-1
Achilles 1894 - SVBO 6-1
Tiendeveen - HS'88 0-1
CSVC - Sweel 1-0
NWVV - Helpman 0-3
Elim - Borger 6-1
Achilles 1894 - SVBO 6-1
Tiendeveen - HS'88 0-1
CSVC - Sweel 1-0
NWVV - Helpman 0-3
5e klasse A
MSC - Heerenveen 3-3
Blokzijl - Woudsend 3-1
HJSC - Bakhuizen 3-0
Espel - Ens 1-1
IJVC - SWZ 0-14
Blokzijl - Woudsend 3-1
HJSC - Bakhuizen 3-0
Espel - Ens 1-1
IJVC - SWZ 0-14
5e klasse E
Damacota - VCG 0-1
Erica'86 - Wildervank 1-0
WVV - NKVV 5-1
SETA - SC Angelslo 1-4
Nieuw Balinge - Veendam 1894 1-1
Erica'86 - Wildervank 1-0
WVV - NKVV 5-1
SETA - SC Angelslo 1-4
Nieuw Balinge - Veendam 1894 1-1
Meer zaterdagvoetbal:
- ACV niet tevreden met punt tegen ONS Sneek
- Laat tegendoelpunt laat HZVV opnieuw zonder winst
- Gelijkspel brengt Noordscheschut nauwelijks vooruit
- Hoogeveen sterkste in topper tegen LTC
- Drenthina en Klazienaveen stellen teleur in derby
- SC Angelslo kan volgende week eerste kampioen van Drenthe worden
- ACV niet tevreden met punt tegen ONS Sneek
- Laat tegendoelpunt laat HZVV opnieuw zonder winst
- Gelijkspel brengt Noordscheschut nauwelijks vooruit
- Hoogeveen sterkste in topper tegen LTC
- Drenthina en Klazienaveen stellen teleur in derby
- SC Angelslo kan volgende week eerste kampioen van Drenthe worden