CEC eerste halve finalist Onze Club Junior Cup

VOETBAL - CEC is als eerste team doorgedrongen tot de halve finale van de prestigieuze Onze Club Junior Cup. Na de 9-2 overwinning op HZVV bleek het team van de coaches Anco Jansen en Omran Haydary met 8-0 te sterk voor WNBC.

Voorafgaand aan het duel was het duidelijk. CEC had aan een gelijkspel genoeg, terwijl WNBC (op basis van het doelsaldo, na de 2-0 zege tegen HZVV) moest winnen, maar WNBC had geen schijn van kans. CEC was vanaf de eerste seconden de bovenliggende partij en zette WNBC vol onder druk. 

Na de goal van Sten Oost en Marick Mulder was het duel feitelijk al gespeeld. WNBC vocht voor wat het waard was, maar wist maar geen gevaar te stichten. Thijs Helder maakte de 3-0, waarna Mulder en Oost hun tweede van de middag maakten. Ruben Bouwmeester had daarna nog de eer kunnen redden voor WNBC, maar zijn schot ging net langs de verkeerde kant van de paal. CEC pakte daarna de draad weer op en via weer Sten Oost en twee goals van Ruben Kuipers eindigde het duel in 8-0. 
 
"Ik zou niet weten wie ons van de titel kan houden", aldus een zelfverzekerde Sten Oost van CEC. 

Bekijk hier: De uitzending van Onze Club met de wedstrijd tussen CEC en WNBC 

Eindstand Poule C: 
1. CEC 2-6 (14-2)
2. WNBC 2-3 (2-5)
3. HZVV 2-0 (2-11)
Deel dit artikel: