UItslagen zondagvoetbal

Uitslagen zondagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
Uitslagen zondagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
VOETBAL - In navolging van SC Angelslo kwamen er vandaag twee Drentse kampioenen bij: SV Hoogersmilde en KSC. Beide ploegen promoveren naar de vierde klasse.
Hoogersmilde deed dat door een zege bij VWC en KSC hoefde zelf niet eens in actie te komen, maar kreeg hulp van vv Gasselternijveen. Die ploeg versloeg de enige concurrent in de titelstrijd, De Treffer'16.
Maar er waren meer wedstrijden. Hieronder de uitslagen van duels in klasses met Drentse clubs.

Hoofdklasse A

SJC - Jong Achilles '29 6-0
De Bataven - Leonidas 0-1
Hollandia - SDO 2-0
MSC - Purmersteijn 4-2
Silvolde - Heerenveen 8-1

1e klasse F

Bergum - Frisia 1883 LAC 1-1
Hoogeveen - Emmen 3-1
Nieuw Buinen - SVBO 3-2

2e klasse K

Asser Boys - Stadspark 1-6
GOMOS - Peize 3-1
Oerterp - Sint Annaparochie 3-0
Roden - GVAV-Rapiditas 3-2

2e klasse L

Germanicus - SC Emmeloord 1-0
Zuidwolde - Lemelerveld 1-1
Ruinerwold - Beilen 0-4
VKW - Olyphia 3-0
SC Erica - Valthermond 0-4

3e klasse A

Nicator - Drachten 1-0
Nieuw Roden - Geel Wit 3-3
Warga - Franeker 1-8

3e klasse B

ASVB - SVZ 5-0
HSC - Siddeburen 1-2
Muntendam - VAKO 0-6
Veendam 1894 - Wildervank 2-1
FC Zuidlaren - ZNC 0-1

3e klasse C

EMMS - SVV '04 2-3
CEC - Musselkanaal 2-4
OVC '21 - Weerdinge 1-3
Sleen - Dalen 1-3
FC Ter Apel '96 - Twedo 0-3
Gieten - HODO 5-1

3e klasse D

DIO Oosterwolde - Lemmer 3-1
Havelte - Gorredijk 3-1
Jubbega - Dwingeloo 3-2
Mildam - Akkrum 2-2
Oldemarkt - Renado 5-2
Trinitas - Wijster 3-2

4e klasse B

SVMH - Bedum 1-3
Surhuisterveen - Haulerwijk gestaakt vanwege blessure scheidsrechter
Donkerbroek - Haren 2-1
Stânfries - De Wilper Boys 2-2
TLC - Smilde '94 3-2
Bakkeveen - VVK 2-1

4e klasse C

Heiligerlee - Alteveer 6-1
Pekelder Boys - FVV 1-4
MOVV - Engelbert 4-2
Sellingen - FVV 3-3
SPW - Bellingwolde 1-2

4e klasse D

Bargeres - Witteveense Boys '87 1-0
DVC '59 - Weiteveense Boys 1-0
HOC - Zwartemeerse Boys 4-0
Protos - DSC '65 1-0
Sweel - EHS '85 1-0
Titan - WKE-16 2-5
Valther Boys - Schoonebeek 3-2
4e klasse E
Old Forward - Wacker 1-5
BEW - VENO 1-6
FC Kraggenburg - SV Pesse 0-1
Oldeholtpade - Balkbrug 4-1
Steenwijk - Ruinen 4-1
Steenwijkerwold - De Blesse 3-0

5e klasse A
Willemsoord - IJhorst 0-5
Kuinre - DVSV 0-0
DOS '63 - Scheerwolde 1-3
Giethoorn - Blankenham 3-3

5e klasse C

HHCombi - Houtigehage 3-2
Zandhuizen - Fochteloo 4-0
Sport Vereent - Makkinga 1-4
VWC - Hoogersmilde 1-3

5e klasse D

Eenrum - Kloosterburen 3-1
Froombosch - Warffum 1-2
Yde de Punt - Eext 1-0
Woltersum - Zevenhuizen 1-4

5e klasse E

THOS - WEO 3-4
Farmsum - Oldambtster Boys 0-5
DWZ - Wedde 1-6
Nieuweschans - Meeden 0-3
Veelerveen - BNC 1-3

5e klasse F

Sportclub Roswinkel - GKC 2-5
Gasselternijveen - De Treffer '16 5-1
VIOS O - Buinerveen 3-0
JVV - Zandpol 3-5
SVBC - EEC 2-3

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl