Uitslagen zondagvoetbal: WKE'16 weer kampioen en GOMOS deelt knockout uit

Uitslagen zondagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
Uitslagen zondagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
VOETBAL - WKE'16 is de vijfde kampioen van Drenthe. De Emmenaren wonnen zelf bij EHS'85 en concurrent Titan verloor bij HOC. Voor WKE'16 betekent het de tweede titel op rij.
In de hoofdklasse A zijn de titelkansen voor Achilles 1894 verkeken. SJC werd vanmiddag kampioen door uitgerekend in Assen met 2-1 te winnen.
GOMOS ligt in de 2e klasse K op koers voor de derde promotie in vier jaar en in 2L is VKW weer een flinke stap dichtbij het kampioenschap gekomen.
Bekijk hieronder alle uitslagen in het amateurvoetbal van vandaag:

Hoofdklasse A

Achilles 1894 - SJC 1-2
Jong Achilles '29 - Hollandia 2-2
DHC - Leonidas 1-6
MSC - SDO 1-3
Purmersteijn - Alphense Boys 1-3
RKHVV - Heerenveen 3-1
Silvolde - RKAVV 4-2
Sneek Wit Zwart - De Bataven 0-1

1e klasse F

SVBO - Bergum 3-1
Nieuw Buinen - Frisia 0-0
Noordster - WVV 1-2
Rolder Boys - Emmen 5-1
GRC Groningen - Alcides 1-5
GAVC - FC Assen 1-3
FVC - Hoogeveen 1-6

2e klasse K

Stadspark - GOMOS 1-3
GVAV-Rapiditas - Hoogezand 0-3
Roden - Asser Boys 3-4
MKV'29 - VMC Amicitia 0-0
DTD - Forward 4-1
St. Annaparochie - LSC 1890 2-2
Peize - Oereterp 7-3

2e klasse L

Raptim - Valthermond 1-4
Stadskanaal - Lemelerveld 1-2
VKW - SC Erica 7-0
Beilen - Germanicus 1-1
Ruinerwold - Emmeloord 1-0
Zuidwolde - Olyphia 5-4
Dedemsvaart - Heerde 3-0

3e klasse A

Drachten - Groninger Boys 3-1
Harlingen - Nicator 1-1
Geel Wit - Warga 6-1
Helpman - Nieuw Roden 1-1
Bolsward - Franeker 2-1
Lewenborg - Trynwalden 2-2

3e klasse B

Actief - SVZ 0-5
Wildervank - Siddeburen 2-0
ZNC - LEO 2-1
Kwiek - HSC 1-1
VAKO - Annen 0-2
FC Zuidlaren - Veendam 1894 4-4
Muntendam - ASVB 2-2

3e klasse C

Weerdinge - SVV'04 7-1
HODO - EMMS 1-4
Dalen - Twedo 5-1
Sleen - CEC 0-4
Dalfsen - Musselkanaal 3-2
USV - Gieten 1-2
OVC'21 - Ter Apel'96 2-3

3e klasse D

Wijster - Mildam 0-1
Gorredijk - Oldemarkt 3-4
Havelte - Trinitas 2-1
Steenwijker Boys - Dio Oosterwolde 0-4
Renado - Udiros 0-3
Dwingeloo - Lemmer 9-1
Akkrum - Jubbega 3-0

4e klasse B

Bedum - SVMH 8-0
Smilde'94 - Donkerbroek 6-2
Bakkerveen - TLC 2-4
De Wilper Boys - Haren 4-2
Gruno - Stanfries 5-1

4e klasse C

MOVV - Westerwolde 5-4
SPW - Heiligerlee 1-7
Sellingen - Harkstede 2-2
Alteveer - PJC 2-3
Engelbert - FVV 1-0
Bellingwolde - Gieterveen 3-1

4e klasse D

EHS'85 - WKE'16 2-5
Witteveense Boys'87 - Zwartemeerse Boys 4-3
DSC'65 - Schoonebeek 5-1
Protos - DVC'59 1-0
Bargeres - Weiteveense Boys 4-0
HOC - Titan 4-2
Sweel - Valther Boys 4-0

4e klasse E

Old Forward - VENO 1-2
Balkbrug - Steenwijk 1-2
Pesse - De Blesse 8-2
Kraggenburg - Wacker 2-2
Oldeholtpade - Steenwijkerwold 2-2
RKO - BEW 0-4
Oranje Zwart - Ruinen 2-3

5e klasse A

IJhorst - Ulu Spor 0-2
Vilsteren - Kuinre 7-2
Giethoorn - Willemsoord 3-1
Blankenham - DOS'63 2-4
Wapserveen - Scheerwolde 1-6
DVSV - Uffelte 2-0

5e klasse C

Oosterstreek - Sportclub Makkinga 1-2
Fochteloo - Houtigehage 1-3
Sport Vereent - Diever-Wapse 3-1
VWC - Zandhuizen 4-1
Hoogersmilde - HHCombi 9-2

5e klasse D

Zevenhuizen - Kloosterburen 3-1
Eenrum - Eext 4-0
Amboina - Froombosch 4-0
Woltersum - Groen Geel 2-3
Tynaarlo - Yde de Punt 1-1

5e klasse E

Oldambster Boys - Framsum 2-1
WEO - DWZ 1-3
Nieuweschans - Wedde 0-6
Meeden - Bareveld 1-5
Veelerveen - Drieborg 2-0
BNC - THOS 1-4

5e klasse F

GKC - Roswinkel 1-2
SVBC - VIOS (O) 0-1
Buinerveen - KSC 0-5
Zandpol - Gasselternijveen 1-7
De Treffer'16 - Buinen 1-0
JVV - EEC 1-4

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl