Uitslagen laatste speeldag zondagvoetbal en conclusies

Bekijk hier alle uitslagen van het zondagvoetbal
Bekijk hier alle uitslagen van het zondagvoetbal
VOETBAL - Voor de zondagamateurs stond vanmiddag de laatste speelronde van de reguliere competitie op het programma.
Bekijk hier:
Hieronder de uitslagen van wedstrijden in klasses met Drentse clubs.

Hoofdklasse A

Achilles 1894 - Alphense Boys 2-0
Jong Achilles '29 - De Bataven 4-3
DHC - Hollandia 2-1
MSC - Silvolde 1-1
Purmersteijn - Heerenveen 10-1
RKHVV - RKAVV 3-2
SJC - SDO 0-0
Sneek Wit Zwart - Leonidas 4-1
(SJC kampioen; Achilles 1894, Silvolde en Hollandia periodekampioen; SWZ Sneek en DHC nacompetitie; vv Heerenveen en Achilles'29 gedegradeerd)

1e klasse F

Nieuw Buinen - Emmen 2-4
Noordster - Rolder Boys 5-5
GRC Groningen - FC Assen 3-0
GAVC - WVV 2-2
SVBO - Hoogeveen 3-3
Bergum - Alcides 1-1
FVC - Frisia 2-2
(Hoogeveen kampioen; Alcides, Emmen en WVV periodekampioen; FC Assen gedegradeerd en LAC Frisia en Rolder Boys spelen nacompetitie)

2e klasse K

Stadspark - Asser Boys 6-1
GVAV-Rapiditas - Roden 2-0
MKV'29 - Forward 1-1
DTD - Hoogezand 0-5
St. Annaparochie - Oereterp 3-6
LSC 1890 - VMC Amicitia 10-1
Peize - GOMOS 3-3
(GOMOS kampioen; Stadspark, Hoogezand en Oerterp periodekampioen; Amicitia VMC en Forward spelen nacompetitie en MKV'29 is gedegradeerd)

2e klasse L

Raptim - SC Erica 2-3
Stadskanaal - VKW 2-3
Beilen - Emmeloord 1-0
Ruinerwold - Lemelerveld 4-3
Zuidwolde - Heerde 2-2
Olyphia - Germanicus 3-3
Dedemsvaart - Valthermond 3-1
(VKW kampioen; Beilen, Dedemsvaart en Valthermond periodekampioen; Emmeloord en Ruinerwold nacompetitie; Raptim gedegradeerd)

3e klasse A

Drachten - Nicator 4-2
Geel Wit - Nieuw Roden 3-1
Helpman - Friesland 1-0
Bolsward - Trynwalden 2-4
Franeker - Warga 5-0
Lewenborg - Groninger Boys 3-2
(Helpman kampioen, Bolsward en Lewenborg periodekampioen; Nicator en Harlingen nacompetitie; Warga gedegradeerd)

3e klasse B

Actief - LEO 2-4
Wildervank - ZNC 4-2
Kwiek - Annen 5-5
VAKO - Siddeburen 3-1
FC Zuidlaren - ASVB 1-2
Veendam 1894 - HSC 1-2
Muntendam - SVZ 4-2
(ASVB kampioen; Veendam 1894, LEO en Annen periodekampioen; Actief gedegradeerd; FC Zuidlaren en Siddeburen nacompetitie)

3e klasse C

Dalfsen - EMMS 4-0
Gieten - CEC 4-1
HODO - Dalen 0-7
OVC '21 - SVV '04 3-3
Sleen - Musselkanaal 2-4
USV - Ter Apel '96 6-1
Weerdinge - Twedo 3-0
(Dalfsen kampioen; Dalen, CEC en Gieten periodekampioen; OVC'21 en Musselkanaal nacompetitie; HODO gedegradeerd)

3e klasse D

Wijster - Trinitas 2-4
Gorredijk - Havelte 4-2
Steenwijker Boys - Udiros 7-3
Renado - Oldemarkt 1-3
Dwingeloo - Jubbega 0-2
Lemmer - Dio Oosterwolde 1-5
Akkrum - Mildam 3-0
(Jubbega kampioen; DIO Oosterwolde, Akkrum en FC Oldemarkt periodekampioen; Wijster en UDIROS nacompetitie; vv Lemmer gedegradeerd)

4e klasse B

Haulerwijk - SVMH 2-0
Smilde'94 - TLC 2-4
De Wilper Boys - Stanfries 0-1
Haren - Donkerbroek 2-1
Gruno - Surhuisterveen 9-2
(Gruno kampioen; TLC en Bakkeveen nacompetitie; SVMH en Stanfries nacompetitie; Donkerbroek gedegradeerd)

4e klasse C

MOVV - Harkstede 6-1
SPW - Sellingen 2-0
Alteveer - Heiligerlee 3-2
Engelbert - Gieterveen 4-1
FVV - Pekelder Boys 3-2
Bellingwolde - Westerwolde 2-2
(Bellingwolde kampioen; FVV, Engelbert en Westerwolde periodekampioen; Pekelder Boys gedegradeerd; Alteveer en Harkstede nacompetitie)

4e klasse D

EHS'85 - Schoonebeek 3-2
Witteveense Boys'87 - DSC'65 2-3
Protos - Weiteveense Boys 5-0
Bargeres - Zwartemeerse Boys 1-1
HOC - Valther Boys 3-0
Titan - DVC'59 5-1
Sweel - WKE'16 gestaakt in de 30ste minuut bij 0-1 vanwege hartinfarct scheidsrechter.
(WKE'16 kampioen; Titan, Protos en HOC periodekampioen; Weiteveense Boys gedegradeerd; Zwartemeerse Boys en Valther Boys nacompetitie)

4e klasse E

Old Forward - De Blesse 2-3
Balkbrug - Pesse 2-1
Kraggenburg - Steenwijkerwold 2-2
Oldeholtpade - Steenwijk 4-2
RKO - Ruinen 2-3
BEW - Wacker 2-2
Oranje Zwart - VENO 0-2
(VENO kampioen; Oldeholtpade, Ruinen en De Besse periodekampioen; BEW en RKO nacompetitie; Old Forward gedegradeerd)

5e klasse A

IJhorst - Uffelte 5-1
Willemsoord - Wapserveen 2-2
Giethoorn - DOS'63 3-4
Blankenham - Scheerwolde 1-3
Ulu Spor - Vilsteren 7-2
DVSV - Kuinre 1-1
(Ulu Spor kampioen; Scheerwolde, IJhorst en Uffelte periodekampioen)

5e klasse C

Oosterstreek - HHCombi 2-4
Diever-Wapse - VWC 1-0
Sport Vereent - ODV 3-3
Sportclub Makkinga - Fochteloo 1-5
Hoogersmilde - Houtigehage 5-1
(Hoogersmilde kampioen; VWC, HHCombi en Zandhuizen periodekampioen)

5e klasse D

Zevenhuizen - Yde de Punt 3-1
Warffum - Froombosch 1-1
Amboina - Groen Geel 2-4
Kloosterburen - Eenrum 2-3
Tynaarlo - Eext 4-0
(Eenrum kampioen; FC Amboina, Groen Geel en Zandhuizen periodekampioen)

5e klasse E

Oldambster Boys - THOS 1-4
Wedde - Veelerveen 2-0
Nieuweschans - Bareveld 3-5
Meeden - Drieborg 3-0
Framsum - WEO 2-5
BNC - DWZ 1-5
(Bareveld kampioen; Wedde, DWZ en THOS periodekampioen)

5e klasse F

GKC - EEC 3-3
KSC - De Treffer'16 3-1
Buinerveen - Gasselternijveen 0-6
Zandpol - Buinen 6-3
Roswinkel - SVBC 3-1
JVV - VIOS (O) 1-5
(KSC kampioen; VIOS, Gasselternijveen en Zandpol periodekampioen)

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl