Voor in de agenda: het complete nacompetitieschema zondagvoetbal
VOETBAL - Ook voor de zondagvoetballers is de reguliere competitie afgelopen.
26 Drentse clubs komen in actie in de nacompetitie voor promotie en 12 clubs uit onze provincie moeten via het toetje het vege lijf zien te redden.
Bekijk hier: de uitzending van Onze Club
Hieronder het overzicht van de nacompetitie voor de zondagclubs:
Derde divisie - Hoofdklasse
Donderdag 31 mei:
Gemert - Be Quick 1887
Hollandia - Quick 20
Halsteren - Achilles 1894
Silvolde - GOES
Gemert - Be Quick 1887
Hollandia - Quick 20
Halsteren - Achilles 1894
Silvolde - GOES
Returns op zondag 3 juni
winnaars door naar finaleronde (ook weer dubbele ontmoeting)
Deze finaleronde ziet er als volgt uit:
winnaar Achilles 1894/Halsteren - winnaar Quick'20/Hollandia
winnaar Silvolde/Goes - winnaar Gemert/Be Quick 1887
winnaar Achilles 1894/Halsteren - winnaar Quick'20/Hollandia
winnaar Silvolde/Goes - winnaar Gemert/Be Quick 1887
Hoofdklasse - 1e klasse
donderdag 31 mei, 1e ronde:
1. Legmeervogels - JOS/Watergraafsmeer
2. TOP - Rood Wit
3. WVV - VV Emmen
4. Nieuwekerk - VOC
5. Bekkerveld - Geldrop
6. Rohda Raalte - NEC
(enkel duel, winnaars naar 2e ronde, die zondag 3 juni wordt gespeeld)
1. Legmeervogels - JOS/Watergraafsmeer
2. TOP - Rood Wit
3. WVV - VV Emmen
4. Nieuwekerk - VOC
5. Bekkerveld - Geldrop
6. Rohda Raalte - NEC
(enkel duel, winnaars naar 2e ronde, die zondag 3 juni wordt gespeeld)
zondag 3 juni, 2e ronde:
A. winnaar 2 - winnaar 3
B. Hoogland - Longa'30
C. winnaar 1 - Chevremond
D. HVCV - DHC
E. winnaar 4 - BVC'12
F. Juliana'31 - DEM
G. SWZ Sneek - winnaar 6
H. Alcides - winnaar 5
A. winnaar 2 - winnaar 3
B. Hoogland - Longa'30
C. winnaar 1 - Chevremond
D. HVCV - DHC
E. winnaar 4 - BVC'12
F. Juliana'31 - DEM
G. SWZ Sneek - winnaar 6
H. Alcides - winnaar 5
zondag 10 juni, 3e ronde:
I. winnaar B - winnaar A
J. winnaar C - winnaar D
K. winnaar F - winnaar E
L. winnaar H - winnaar G
I. winnaar B - winnaar A
J. winnaar C - winnaar D
K. winnaar F - winnaar E
L. winnaar H - winnaar G
finaleronde 17 juni:
winnaar L - winnaar K
winnaar I - winnaar J
winnaar L - winnaar K
winnaar I - winnaar J
1e klasse - 2e klasse
zondag 3 juni, 1e ronde:
1. Rolder Boys - Valthermond
2. LAC Frisia 1883 - Oerterp
3. Beilen - Hoogezand
4. Stadspark - Dedemsvaart
1. Rolder Boys - Valthermond
2. LAC Frisia 1883 - Oerterp
3. Beilen - Hoogezand
4. Stadspark - Dedemsvaart
zondag 10 juni, 2e ronde:
A. winnaar 2 - winnaar 4
B. winnaar 1 - winnaar 3
A. winnaar 2 - winnaar 4
B. winnaar 1 - winnaar 3
zondag 17 juni, finale:
C. winnaar A - winaar B
C. winnaar A - winaar B
2e klasse - 3e klasse
zondag 3 juni, 1e ronde:
1. GSAVV Forward - Oldemarkt
2. Amicitia VMC - Bolsward
3. Akkrum - Groninger Boys
4. Lewenborg - DIO Oosterwolde
5. Ruinerwold - Gieten
6. Emmeloord - LEO
7. Dalen - Veendam 1894
8. Annen - CEC
1. GSAVV Forward - Oldemarkt
2. Amicitia VMC - Bolsward
3. Akkrum - Groninger Boys
4. Lewenborg - DIO Oosterwolde
5. Ruinerwold - Gieten
6. Emmeloord - LEO
7. Dalen - Veendam 1894
8. Annen - CEC
zondag 10 juni, 2e ronde:
A. winnaar 2 - winnaar 4
B. winnaar 1 - winnaar 3
C. winnaar 6 - winnaar 8
D. winnaar 5 - winnaar 7
A. winnaar 2 - winnaar 4
B. winnaar 1 - winnaar 3
C. winnaar 6 - winnaar 8
D. winnaar 5 - winnaar 7
zondag 17 juni, finale (winnaars volgend jaar in 2e klasse):
E. winnaar A - winnaar B
F. winnaar C - winnaar D
E. winnaar A - winnaar B
F. winnaar C - winnaar D
3e klasse - 4e klasse
3 juni, 1e ronde (winnaars naar finaleronde):
1. Zwaagwesteinde - Warga
2. Dronrijp - Harlingen
3. Protos - FC Zuidlaren
4. HOC - Siddeburen
5. Westerwolde - OVC '21
6. De Blesse - Musselkanaal
7. Bakkeveen - Wijster
8. SV Bedum - UDIROS
9. Engelbert - Ruinen
1. Zwaagwesteinde - Warga
2. Dronrijp - Harlingen
3. Protos - FC Zuidlaren
4. HOC - Siddeburen
5. Westerwolde - OVC '21
6. De Blesse - Musselkanaal
7. Bakkeveen - Wijster
8. SV Bedum - UDIROS
9. Engelbert - Ruinen
zondag 10 juni, finales:
A. Read Swart - winnaar 1
B. TLC - winnaar 3
C. FVV - winnaar 9
D. Titan - winnaar 4
E. Oldeholtpade - winnaar 5
F. winnaar 2 - winnaar 8
G. winnaar 6 - winnaar 7
A. Read Swart - winnaar 1
B. TLC - winnaar 3
C. FVV - winnaar 9
D. Titan - winnaar 4
E. Oldeholtpade - winnaar 5
F. winnaar 2 - winnaar 8
G. winnaar 6 - winnaar 7
4e klasse - 5e klasse
3 juni, 1e ronde (enkele wedstrijd):
1. Langweer - Oldeboorn
2. IJhorst - Gasselternijveen
3. Uffelte - Zwartemeerse Boys
4. DWZ - Zevenhuizen
5. THOS - Pekelder Boys
6. HHCombi - Groen Geel
7. Zandpol - RKO
8. Deinum - Zandhuizen
1. Langweer - Oldeboorn
2. IJhorst - Gasselternijveen
3. Uffelte - Zwartemeerse Boys
4. DWZ - Zevenhuizen
5. THOS - Pekelder Boys
6. HHCombi - Groen Geel
7. Zandpol - RKO
8. Deinum - Zandhuizen
winnaars van deze wedstrijden gaan naar finaleronde, ook weer 1 wedstrijd, op 10 juni. Deze finaleronde ziet er als volgt uit:
1. winnaar 8 - ONB
2. Aengwirden - Stanfries
3. winnaar 4 - SVMH
4. Scheerwolde - winnaar 7
5. winnaar 6 - Alteveer
6. VIOS - winnaar 3
7. Wedde - Valther Boys
8. VWC - winnaar 1
9. winnaar 2 - BEW
10. FC Amboina - winnaar 5
(winnaars volgend seizoen in 4e klasse)
2. Aengwirden - Stanfries
3. winnaar 4 - SVMH
4. Scheerwolde - winnaar 7
5. winnaar 6 - Alteveer
6. VIOS - winnaar 3
7. Wedde - Valther Boys
8. VWC - winnaar 1
9. winnaar 2 - BEW
10. FC Amboina - winnaar 5
(winnaars volgend seizoen in 4e klasse)
Bekijk hier: Het complete nacompetitieschema in het zaterdagvoetbal