Uitslagen en programma nacompetitie zaterdagvoetbal

Uitslagen nacompetitie zaterdagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
Uitslagen nacompetitie zaterdagvoetbal (Rechten: RTV Drenthe)
VOETBAL - Vandaag was de eerste ronde van het nacompetitie voetbal op de zaterdag. HZVV verloor met 0-1 en is gedegradeerd en ook De Weide werd uitgeschakeld. LTC was de grote winnaar van vandaag met een 1-4 zege op Loppersum.
Bekijk hier:
Hieronder staan de uitslagen van de nacompetitie voor het zaterdagvoetbal (met Drentse inbreng) en het programma voor de volgende ronde.

Hoofdklasse - 1e klasse

1. vv Groningen - WNC 3-1
2. DETO - AFC of Rijsoord 2-1
3. Xerxes of DZB - Oranje Wit 3-0
4. Drachtster Boys - Sportlust '46 1-1 (Sportlust 46 wint na strafschoppen)
5. DTS'35 Ede - Kloetinge 1-2
6. HZVV - Montfoort 0-1
7. WHC - Gorecht 1-0
(winnaars enkele wedstrijd door naar 2e ronde)
zaterdag 9 juni, 2e ronde:
A. DETO - vv Groningen
B. Huizen - Zerzes of DZB
C. Kloetinge - Sportlust '46
D. Montfoort - WHC
E. Brielle - ARC 4-3
F. Flevo Boys - RVVH 3-1
zaterdag 16 juni, finaleronde:
winnaar A - winnaar B
winnaar C - winnaar D
Brielle - Flevo Boys
(winnaars van deze 3 finales spelen volgend seizoen in de hoofdklasse)

Lees meer: - HZVV degradeert uit de hoofdklasse​

1e klasse - 2e klasse

1. Blauw Wit '34 - NEC Delfzijl 2-0
2. d'Olde Veste '54 - SC Joure 2-0
3. Pelikaan S - BCV 1-0
4. Leeuwarder Zwaluwen - De Weide 3-2
(winnaars enkele wedstrijd door naar 2e ronde)
zaterdag 9 juni, 2e ronde (winnaars naar finale)
A. d'Olde Veste '54 - Leeuwarder Zwaluwen
B. Blauw Wit '34 - Pelikaan S
zaterdag 16 juni, finale:
winnaar A - winnaar B
(winnaar volgend jaar in 1e klasse)

2e klasse - 3e klasse

1. ONT - Zwaagwesteinde 3-1
2. Veenwouden - Willemsoord 4-2
3. Kollum - Oudehaske 6-2
4. De Wâlde - Leovardia 2-4
5. Zuidhorn - Hardenberg '85 1-1 (Hardenberg'85 wint na strafschoppen)
6. Groen Geel - Noordwolde 6-0
7. Lutten - Knickerbockers The 1-4
8. Loppersum - LTC 1-4
(winnaars enkele wedstrijd door naar 2e ronde)
zaterdag 9 juni, 2e ronde (winnaars naar finale)
A. Veenwouden - Leovardia
B. ONT - Kollum
C. Groen Geel - LTC
D. Hardenberg'85 - The Knickerbockers
zaterdag 16 juni, finaleronde:
winnaar A - winnaar B
winnaar C - winnaar D
(winnaars volgend jaar in 2e klasse)

3e klasse - 4e klasse

1. Heeg - Waterpoort Boys 2-1
2. Tollebeek - TOP '63 1-2
3. AVC - WTOC 6-2
4. Bolsward- Waskemeer 1-3
5. SIOS - ONR 1-7
6. VIOD Driesum - Onstwedder Boys 4-2
7. HS '88 - FDS 3-3 (FDS wint)
8. CSVC - BSVV 1-2
9. Oostergo - SJS 2-3
(winnaars naar finale)
zaterdag 9 juni, finaleronde:
A. FC Wolvega - AVC
B. Makkum - Heeg
C. Ropta Boys - ONR
D. Poolster - BSVV
E. Achilles 1894 - FDS
F. TOP '63 - Waskemeer
G. VIOD Driesum - SJS
(winnaars volgend jaar in 3e klasse)

4e klasse- 5e klasse

1. MSC - VENO 2-0
2. Ternaard - GRC Groningen 5-0
3. De Lauwers - VVK 3-1
4. Sleat - Boornbergum '80 3-0
5. Tzummarum - Arum 5-0
6. Mulier - HJSC 2-2 (HJSC wint)
7. Kootstertille - Friese Boys 4-2
8. Holwerd - Ouwe Syl 0-7
9. Veendam 1894 - Sweel 1-2
10. Blauw Geel '15 - WVV 3-4
11. Nieuw Balinge - GEO 5-3
(winnaars naar finale)
zaterdag 9 juni, finaleronde:
A. De Lauwers - Stedum
B. Kootstertille - HJSC
C. Tzummarum - Sleat
D. Ouwe Syl - ODV
E. Sweel - WVV
F. Nieuw Balinge - Lycurgus
G. MSC - Ternaard
(winnaars volgend jaar in 4e klasse)

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl