Bekijk hier: de competitie-indeling van het zaterdagvoetbal

VOETBAL - De competitie-indeling voor het seizoen 2018/2019 is bekend. De competitie voor de amateurs (vanaf de 1e klasse) begint op zaterdag 8 september.

Opvallend is dat de Drentse derdeklassers zijn verdeeld in drie klassen. Veenhuizen is de enige Drentse vertegenwoordiger in de 3e klasse B, LTC en Achilles 1894 ontmoeten elkaar in de 3e klasse C terwijl de overige Drentse teams komend seizoen in de 3e klasse D spelen. 

Veenhuizen (3B), ONR (4C) en FC Zuidlaren (4D) vertegenwoordigen onze provincie als enige in hun klasse.  

Bekijk hier: de competitie-indeling in het zondagvoetbal

Bekijk hieronder de complete competitie-indeling van de Drentse zaterdagclubs. 

Hoofklasse B
ACV
AZSV
Berkum 
Buitenpost
CSV Apeldoorn
DETO
DUNO 
Excelsior'31
Flevo Boys
SC Genemuiden
SDC Putten
Sparta Nijkerk
Staphorst
SVZW
Urk
WHC

1e competitieronde in de hoofdklasse B is op 1 september: 
Excelsior'31 - ACV
Buitenpost - DUNO D
Sparta Nijkerk - SVZW
AZSV - SDC Putten
Flevo Boys - Staphorst
sc Genemuiden - DETO
WHC - Berkum
csv Apeldoorn - Urk

1e klasse E 
Balk 
Be Quick Dokkum
Broekster Boys
Gorecht
vv Groningen
HZVV
Noordscheschut
Olde Veste'54
Oranje Nassau
PKC'83
sv Bedum
Winsum 
Zeerobben 

2e klasse J 
DESZ
Drenthina 
DZOH
FC Klazienaveen
Gramsbergen
De Griffioen
HFC'15
The Knickerbockers
FC Meppel
NEC Delfzijl
Omlandia
Pelikaan S. 
VEV'67
De Weide 

3e klasse B 
Anjum
Dokkum
Grijpskerk
Kollum
Leovardia
Niekerk
ONT
Rijperkerk
Ropta Boys
Twijzel 
Veenhuizen
VIOD
Waskemeer
Zwaagwesteinde 

3e klasse C 
Achilles 1894
Aduard 2000
Be Quick 1887
DVC Appingedam
Glimmen
Groen Geel
Grootegast
Holwierde
Loppersum
LTC
Mamio
Noordwolde
Stadspark
Zuidhorn 

3e klasse D 
Avereest
Bant
BSVV
Elim
Fit Boys
Hardenberg'85
Hollandscheveld
Hoogeveen
Lutten
Nieuwleusen
SCD'83
SMV
SVN'69
ZZVV

4e klasse C
ASC
Boerakker
Helpman
De Lauwers
FC LEO
ODV
OKVC
ONR
Opende
RWF
Haulerwijk
Velocitas 1897

4e klasse D 
Amicitia VMC
Corenos
De Fivel
De Heracliden
HS'88
Middelstum
Poolster
Rood Zwart Baflo
SIOS
Westerlee
WVV
FC Zuidlaren 

4e klasse E 
SC Angelslo
Borger
CSVC
FDS
Nieuw Balinge
MSC
Onstwedder Boys 
SCN
SJS
SVBO
Tiendeveen
Vitesse'63 

5e klasse F 
FC Assen
Asser Boys 
DOS'63
Erica'86
Mussel
NKVV
NWVV
SETA
VCG
VEV
VVAK

FC Assen en Asser Boys nemen komend seizoen voor het eerst deel aan de competitie met een prestatief elftal op de zaterdag naast een 1e elftal op zondag. 
Meer over dit onderwerp:
amateurvoetbal voetbal Onze Club KNVB
Deel dit artikel: