Bekijk hier: de indeling van het zondagvoetbal

VOETBAL - De KNVB publiceerde vandaag ook de competitie-indeling in het zondagvoetbal.

Opvallend is natuurlijk het aantal Drentse clubs in de hoofdklasse A, namelijk vier. Achilles 1894 en MSC waren vorig jaar al hoofdklasser en daar zijn Hoogeveen en Alcides bijgekomen. 

De voor Drenthe altijd zo interessante 1e klasse F is wat minder Drents geworden. Met GOMOS, SVBO, Nieuw Buinen, VKW en Emmen telt deze competitie nog maar vijf clubs uit onze provincie. 

Bekijk hier: de competitie-indeling in het zaterdagvoetbal

Bekijk hieronder de complete indeling van de competities met Drentse verenigingen. De zondagamateurs (vanaf de 1e klasse) starten op zondag 9 september de competitie.

Hoofdklasse A
Silvolde
Purmersteijn 
Achilles 1894
Bataven 
Fortuna Wormerveer
RKZVC 
RKHVV
DEM  
MSC
SDO 
Hoogeveen
AWC 
Hollandia
Hoogland 
Be Quick 1887
Alcides

Programma 1e competitieronde, zondag 2 september: 
Silvolde - Purmersteijn
Achilles 1894 - Bataven
Fortuna Wormerveer - RKZVC
RKHVV - DEM 
MSC - SDO
Hoogeveen - AWC
Hollandia - Hoogland
Be Quick 1887 - Alcides

1e klasse F 
Bergum 
vv Emmen
FVC
GAVC
GRC Groningen
GOMOS
Heerenveen
Nieuw Buinen
Noordster
SVBO
SWZ Boso Sneek
Stadspark
VKW 
WVV 

2e klasse K 
St. Annaparochie
ASVB
GVAV-Rapiditas
Helpman
DTD
Hoogezand
Jubbega
LAC Frisia 1883
Lewenborg
LSC 1890
Oerterp
Olyphia
Peize
Roden 

2e klasse L 
Asser Boys 
Beilen
Dalfsen
Dedemsvaart
Emmeloord
SC Erica
FC Assen
Germanicus
Heerde
Lemelerveld
Rolder Boys
Stadskanaal
Valthermond
Zuidwolde 

3e klasse B 
Amicitia VMC 
Annen
Bellingwolde 
Gieten
HSC
Kwiek
LEO
Muntendam
Nieuw Roden
Siddeburen
SVZ
VAKO
Veendam 1894
ZNC 

3e klasse C 
CEC 
Dalen
EMMS
Musselkanaal
Protos
Raptim
Ruinen
Ruinerwold
Sleen
SVV'04
Ter Apel '96
Twedo
Weerdinge
WKE'16 

3e klasse D 
DIO Oosterwolde
Dwingeloo
Gorredijk
Havelte
Mildam
Oldeholtpade
FC Oldemarkt
Read Swart
Renado 
Steenwijker Boys
Thor
Trinitas
USV
VENO 

4e klasse A 
Aengwirden
Balkbrug
De Blesse
FC Kraggenburg
Lemmer
Nieuweschoot
Oranje Zwart
RKO
Steenwijk
Steenwijkerwold
Udiros
Ulu Spor
VWC
Wacker

4e klasse C 
Actief
Bakkeveen
sv Bedum
Eenrum
Engelbert
FVV
Groen Geel
Haren
Harkstede
SVMH
TLC
VVK
De Wilper Boys

4e klasse D 
FC Amboina
Bareveld
Gasselternijveen
Gieterveen
Heiligerlee
HOC
Hoogersmilde
MOVV
PJC
Sellingen
Smilde'94
SPW
Wedde
Westerwolde 

4e klasse E 
Bargeres
DSC'65
DVC'59
EHS'85
HODO
KSC
OVC'21
Pesse
Schoonebeek
Sweel
Titan
VIOS
Wijster
Witteveense Boys

5e klasse A 
BEW
Blankenham
Diever-Wapse
DVSV
Giethoorn
Hoonhorst
IJhorst
Kuinre
Old Forward
Scheerwolde
Uffelte
Vilsteren
Wapserveen
Willemsoord 

5e klasse C 
Donkerbroek
Eext
FC Fochteloo
GKC
HHCombi
Oosterstreek
Sport Vereent
Sportclub Makkinga
Stanfries
Tynaarlo
Yde de Punt
Zandhuizen
Zevenhuizen

5e klasse E 
Alteveer
Buinen
Buinerveen
De Treffer'16
EEC
JVV
Pekelder Boys
Sportclub Roswinkel
SVBC
Valther Boys
Veelerveen
Weiteveense Boys
Zandpol 
Zwartemeerse Boys
Meer over dit onderwerp:
voetbal amateurvoetbal Onze Club KNVB
Deel dit artikel: