Alle bekeruitslagen van vandaag: Drenthina als eerste Drentse club naar knockoutfase

Bekijk hier alle bekeruitslagen en standen in de poules
Bekijk hier alle bekeruitslagen en standen in de poules
VOETBAL - Drenthina is de eerste Drentse ploeg die zich heeft geplaatst voor de knockoutfase in de noordelijke districtsbeker. De formatie uit Emmen won vandaag ook de tweede poulewedstrijd.
Nadat Drenthina vorige week al van Stadskanaal won was de club uit Emmen vanmiddag te sterk voor Nieuw Buinen. Het duel tussen de zaterdagtweedeklasser en de zondageersteklasser eindigde in 2-0. Kees Plaatje en Stefan Holties waren de doelpuntenmakers.
Hieronder alle uitslagen van de vandaag gespeelde bekerduels.
Groep 1 (in deze groep gaan de eerste twee teams door naar de knockoutfase van het bekertoernooi)
Poule 97
FC Meppel - Be Quick'28 3-3
Tonego - d'Olde Veste'54 0-2
stand
1. d'Olde Veste 54 2-6
2. Be Quick'28 2-4
3. FC Meppel 2-1
4. Tonego 2-0

Poule 100

FC Klazienaveen - Valthermond 0-3
SVBO - Germanicus zondag
stand
1. Valthermond 2-6
2. Germanicus 1-3
3. SVBO 1-0
4. FC Klazienaveen 2-0

Poule 102

HZVV - Beilen 6-0
Zuidwolde - De Weide 0-5
stand
1. HZVV 2-4
2. De Weide 2-4
3. Zuidwodle 2-1
4. Beilen 2-1

Poule 103

Noordscheschut - DZOH 2-0
Rolder Boys - vv Emmen zondag

stand

1. Emmen 1-3
2. Noordscheschut 2-3
3. DZOH 2-3
4. Rolder Boys 1-0

Poule 104

VKW - Blauw Wit'34 4-0
Olyphia - Asser Boys zondag

stand

1. VKW 2-6
2. Asser Boys 1-0
3. Olyphia 0-0
4. Blauw Wit'34 1-0

Poule 105

Drenthina - Nieuw Buinen 2-0
stand
1. Drenthina 2-6
2. Nieuw Buinen 1-0
3. Stadskanaal 1-0
(Drenthina naar knockoutfase)

Poule 106

BCV - De Griffioen 5-1
GOMOS - FC Assen zondag

stand

1. BCV 2-6
2. GOMOS 1-3
3. FC Assen 1-0
4. De Griffioen 2-0

Poule 110

Roden - Hardegarijp 2-2
VEV'67 - Oerterp 2-1

stand

1. VEV'67 2-6
2. Oerterp 2-3
3. Roden 2-1
4. Hardegarijp 2-1

Poule 112

PKC'83 - HFC'15 5-1
Marum - Peize

stand

1. PKC'83 2-6
2. Marum 1-3
3. Peize 1-0
4. HFC'15 2-0
Groep 2 (in deze groep gaat alleen de poulewinnaar naar de knockoutfase van het bekertoernooi)

Poule 1

FC Wolvega - Vitesse'63 0-0

stand

1. ZZVV 1-3
2. Vitesse'63 1-1
3. FC Wolvega 2-1

Poule 11

SC Angelslo - Glimmen 1-2
NWVV - Veendam 1894 afg.
stand
1. Glimmen 2-6
2. Veendam 1894 1-1
3. SC Angelslo 2-1
4. NWVV 1-0

Poule 13

Staphorst 2 - SCN 5-1
VVAK - Hollandscheveld 1-5

stand

1. Staphorst 2 2-6
2. SCN 2-3
3. Hollandscheveld 2-3
4. VVAK 2-0

Poule 16

Lycurgus - Niekerk 1-1
ONR - Zuidhorn 1-2

stand

1. Zuidhorn 2-6
2. ONR 2-3
3. Niekerk 2-1
4. Lycurgus 2-1

Poule 17

Willemsoord - d'Olde Veste'54 2 1-1
Steenwijker Boys - FDS 1-2

stand

1. Willemsoord 2-4
2. d'Olde Veste '54 2-4
3. FDS 2-3
4. Steenwijker Boys 2-0

Groep 28

Veenhuizen - FC Assen 10-0
Haulerwijk - Wildervank 4-3
stand
1. Veenhuizen 2-6
2. Haulerwijk 2-6
3. Wildervank 2-0
4. FC Assen 2-0

Groep 29

SVN'69 - VHK 4-2
SVBS'77 - MSC zat. 3-2

stand

1. SVN'69 2-4
2. SVBS'77 2-4
3. MSC 2-1
4. VHK 2-1

Groep 31

NKVV - Hoogeveen zat. 0-8
Tiendeveen - Rouveen 0-1

stand

1. Hoogeveen 2-6
2. Rouveen 2-6
3. Tiendeveen 2-0
4. NKVV 2-0

Groep 32

Damacota - Westerlee 1-0
Erica'86 - SVBO zat. 1-3

stand

1. SVBO 2-4
2. Damacota 2-4
3. Westerlee 2-3
4. Erica'86 2-0

Groep 33

Asser Boys zat. - Borger 0-17
FC Zuidlaren - Achilles 1894 zat. 2-1

stand

1. FC Zuidlaren 2-6
2. Achilles 1894 2-3
3. Borger 2-3
4. Asser Boys 2-0

Groep 40

Nieuw Balinge - BSVV 2-0
VCG - LTC 1-10

stand

1. LTC 2-6
2. BSVV 2-3
3. Nieuw Balinge 2-3
4. VCG 2-0

Groep 41

CSVC - VEV 9-0
Fit Boys - SC Elim afgelast

stand

1. Fit Boys 1-3
2. Elim 1-3
3. CSVC 2-3
4. VEV 2-0

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl