Programma zaterdaghoofdklasse en noordelijke districtsbeker

VOETBAL - Dit weekend spelen de amateurclubs, vanaf de eerste klasse, de derde en laatste poulewedstrijd in de noordelijke districtsbeker. Voor de enige Drentse hoofdklasser, ACV, staat er een competitieduel op het programma.

De Asser club komt vanmiddag in actie bij CSV Apeldoorn. Apeldoorn pakte in de eerste twee duels in de hoofdklasse B één punt, terwijl de Assenaren slechts één keer in actie kwamen en dat duel wonnen. Vorige week werd het thuisduel van ACV tegen Genemuiden afgelast omdat het kunstgrasveld (en dan met name de veiligheid rondom dat veld) niet gewaarborgd was. 

Hieronder het complete programma in de hoofdklasse B: 

SC Genemuiden - Excelsior'31
WHC - DUNO 
Flevo Boys - SDC Putten
AZSV - DETO Twenterand
Buitenpost - Berkum
SVZW - Urk
Sparta Nijkerk - Staphorst
CSV Apeldoorn - ACV


Hieronder vindt u het complete programma in de noordelijke districtsbeker van vandaag: 

Groep 1 (in deze groep gaan de eerste twee teams door naar de knockoutfase van het bekertoernooi)

Poule 97 
Be Quick'28 - D'Olde Veste'54
FC Meppel - TONEGO 
stand 
1. d'Olde Veste 54 2-6 
2. Be Quick'28 2-4
3. FC Meppel 2-1
4. Tonego 2-0 


Poule 100 
FC Klazienaveen - SVBO 
stand 
1. Valthermond 2-6 
2. Germanicus 2-3
3. SVBO 2-3
4. FC Klazienaveen 2-0


Poule 102
Beilen - De Weide
HZVV - Zuidwolde 
stand 
1. HZVV 2-4
2. De Weide 2-4
3. Zuidwodle 2-1
4. Beilen 2-1


Poule 103
DZOH - Emmen zondag
Noordscheschut - Rolder Boys 
stand
1. Emmen 2-6
2. Noordscheschut 2-3
3. DZOH 2-3
4. Rolder Boys 2-0


Poule 104 
Blauw Wit'34 - Asser Boys
VKW - Olyphia (zondag)
stand
1. VKW 2-6
2. Olyphia 1-1
3. Asser Boys 2-1
4. Blauw Wit'34 1-0


Poule 106
FC Assen zondag - De Griffioen 
GOMOS - BCV 
stand 
1. BCV 2-6
2. GOMOS 2-6
3. De Griffioen 2-0
4. FC Assen 2-0
(GOMOS naar knockoutfase)


Poule 110 
Hardegarijp - Oeterp 
Roden - VEV'67 
stand
1. VEV'67 2-6
2. Oerterp 2-3
3. Roden 2-1
4. Hardegarijp 2-1


Poule 112
HFC'15 - Peize
PKC'83 - Marum 
stand 
1. PKC'83 2-6
2. Marum 2-6
3. HFC'15 2-0
4. Peize 2-0


Groep 2 (in deze groep gaat alleen de poulewinnaar naar de knockoutfase van het bekertoernooi) 

Poule 1
ZZVV - Vitesse'63 
stand 
1. ZZVV 1-3 
2. Vitesse'63 1-1
3. FC Wolvega 2-1 


Poule 11
Glimmen - Veendam 1894
SC Angelslo - NWVV
stand 
1. Glimmen 2-6
2. Veendam 1894 1-1
3. SC Angelslo 2-1
4. NWVV 1-0

Poule 13
Hollandscheveld - SCN 
VVAK - Staphorst 2
stand  
1. Staphorst 2 2-6
2. SCN  2-3
3. Hollandscheveld 2-3
4. VVAK 2-0


Poule 16 
Niekerk - Zuidhorn 
Lycurgus - ONR
stand 
1. Zuidhorn 2-6
2. ONR 2-3
3. Niekerk 2-1
4. Lycurgus 2-1


Poule 17
Willemsoord - Steenwijker Boys 
d'Olde Veste'54 2 - FDS
stand 
1. Willemsoord 2-4
2. d'Olde Veste '54  2-4
3. FDS 2-3
4. Steenwijker Boys 2-0


Poule 28
Wildervank - FC Assen 
Haulerwijk - Veenhuizen 
stand 
1. Veenhuizen 2-6
2. Haulerwijk 2-6
3. Wildervank 2-0 
4. FC Assen 2-0


Poule 29
VHK - MSC zaterdag 
SVN'69 - SVBS'77
stand
1. SVN'69 2-4
2. SVBS'77 2-4
3. MSC 2-1
4. VHK 2-1


Poule 31
Rouveen - Hoogeveen zaterdag
Tiendeveen - NKVV
stand
1. Hoogeveen 2-6
2. Rouveen 2-6
3. Tiendeveen 2-0
4. NKVV 2-0


Poule 32
Westerlee - SVBO zaterdag
Damacota - Erica'86
stand
1. SVBO 2-4
2. Damacota 2-4
3. Westerlee 2-3
4. Erica'86 2-0


Poule 33
Borger - Achilles 1894 zaterdag 
stand 
1. FC Zuidlaren 2-6
2. Achilles 1894 1-0
3. Borger 1-0


Poule 40
BSVV - LTC
Nieuw Balinge - VCG
stand 
1. LTC 2-6
2. BSVV 2-3
3. Nieuw Balinge 2-3
4. VCG 2-0


Poule 41
VEV - Elim
CSVC - Fit Boys
stand 
1. Fit Boys 1-3
2. Elim 1-3
3. CSVC 2-3
4. VEV 2-0
Deel dit artikel: