Uitslagen noordelijke districtsbeker: 17 Drentse clubs zeker van knockoutfase

VOETBAL - Twaalf Drentse clubs hebben zich inmiddels, via de voorronde, geplaatst voor de knockoutfase in de noordelijke districtsbeker.

GOMOS en Drenthina waren al zeker en inmiddels hebben ook VKW, SVBO (zondag), HZVV, De Weide, vv Emmen, Noordscheschut, ZZVV, SVN'69, FC Zuidlaren en LTC zich geplaatst voor de knockoutfase in de districtsbeker. 

Tel daarbij de vijf Drentse hoofdklassers op (ACV, Alcides, Achilles 1894, MSC en Hoogeveen), die nu pas instromen, en de teller staat op 17. 

Hieronder vindt u alle uitslagen van vandaag: 

Groep 1 (in deze groep gaan de eerste twee teams door naar de knockoutfase van het bekertoernooi)

Poule 97 
Be Quick'28 - d'Olde Veste'54 3-5
FC Meppel - TONEGO 3-1
stand 
1. d'Olde Veste 54 3-9 
2. Be Quick'28 3-4
3. FC Meppel 3-4
4. Tonego 3-0 
(Be Quick'28 en d'Olde Veste'54 naar knockoutfase)


Poule 100 
FC Klazienaveen - SVBO 1-5
morgen: 
stand 
1. Valthermond 3-6 (5-1)
2. SVBO 3-6 (9-3)
3. Germanicus 2-3 (1-3)
4. FC Klazienaveen 3-0 (1-9)
(SVBO naar knockoutfase)


Poule 102
Beilen - De Weide 0-3
HZVV - Zuidwolde 8-0
stand 
1. HZVV 3-7
2. De Weide 3-7
3. Zuidwodle 3-1
4. Beilen 3-1
(HZVV en De Weide naar knockoutfase)


Poule 103
DZOH - Emmen 1-3
Noordscheschut - Rolder Boys 2-0 
stand
1. Emmen 3-9
2. Noordscheschut 3-6
3. DZOH 3-3
4. Rolder Boys 3-0
(vv Emmen en Noordscheschut naar knockoutfase)


Poule 104 
Blauw Wit'34 - Asser Boys 5-1
morgen: VKW - Olyphia (zondag)
stand
1. VKW 2-6 (6-0)
2. Blauw Wit'34 2-3 (5-5)
3. Olyphia 1-1 (0-0)
4. Asser Boys 3-1 (1-7)
(VKW naar knockoutfase)


Poule 106
GOMOS - BCV 2-0
morgen: FC Assen zondag - De Griffioen 1-4
stand 
1. GOMOS 3-9
2. BCV 3-6
3. De Griffioen 3-3
4. FC Assen 3-0
(GOMOS en BCV naar knockoutfase)


Poule 110 
Hardegarijp - Oeterp 5-2
Roden - VEV'67 2-2
stand
1. VEV'67 3-7
2. Hardegarijp 3-4
3. Oerterp 3-3
4. Roden 3-2
(VEV'67 en Hardegarijp naar knockoutfase)

Poule 112
HFC'15 - Peize 2-2
PKC'83 - Marum 4-1
stand 
1. PKC'83 3-9
2. Marum 3-6
3. HFC'15 3-1
4. Peize 3-1
(PKC'83 en Marum naar knockoutfase)


Groep 2 (in deze groep gaat alleen de poulewinnaar naar de knockoutfase van het bekertoernooi) 

Poule 1
ZZVV - Vitesse'63 2-2
stand 
1. ZZVV 2-4 
2. Vitesse'63 2-2
3. FC Wolvega 2-1 
(ZZVV naar knockoutfase)


Poule 11
Glimmen - Veendam 1894 3-0
SC Angelslo - NWVV 1-1
stand 
1. Glimmen 3-9
2. SC Angelslo 3-2
3. NWVV 2-1
4. Veendam 1894 2-1
(Glimmen naar knockoutfase)
 
Poule 13
Hollandscheveld - SCN 3-2
VVAK - Staphorst 2 1-0
stand  
1. Staphorst 2 3-6
2. Hollandscheveld 3-6
3. SCN 3-3
4. VVAK 3-3
(Staphorst 2 naar knockoutfase)

Poule 16 
Niekerk - Zuidhorn 3-0
Lycurgus - ONR 5-1
stand 
1. Zuidhorn 3-6
2. Lycurgus 3-4
3. Niekerk 3-4
4. ONR 3-3
(Zuidhorn naar knockoutfase)


Poule 17
Willemsoord - Steenwijker Boys 
d'Olde Veste'54 2 - FDS afgelast 
stand 
1. Willemsoord 3-7 (9-3)
2. d'Olde Veste '54  2-4 (4-1)
3. FDS 2-3 
4. Steenwijker Boys 3-0


Poule 28
Wildervank - FC Assen 2-0
Haulerwijk - Veenhuizen 2-1
stand 
1. Haulerwijk 3-9
2. Veenhuizen 3-6
3. Wildervank 3-3 
4. FC Assen 3-0
(Haulerwijk naar knockoutfase)


Poule 29
VHK - MSC zaterdag  4-2
SVN'69 - SVBS'77 1-0
stand
1. SVN'69 3-7
2. VHK 3-4
3. SVBS'77 3-4
4. MSC 3-1
(SVN'69 naar knockoutfase)


Poule 31
Rouveen - Hoogeveen zaterdag 3-1
Tiendeveen - NKVV 4-0
stand
1. Rouveen 3-9
2. Hoogeveen 3-6
3. Tiendeveen 3-3
4. NKVV 3-0
(Rouveen door naar knockoutfase)


Poule 32
Westerlee - SVBO zaterdag 3-3
Damacota - Erica'86 2-0
stand
1. Damacota 3-7
2. SVBO 3-5
3. Westerlee 3-4
4. Erica'86 3-0
(Damacota naar knockoutfase)

Poule 33
Borger - Achilles 1894 zaterdag 4-1
stand 
1. FC Zuidlaren 2-6
2. Borger 2-3
3. Achilles 1894 2-0
(FC Zuidlaren naar knockoutfase)

Poule 40
BSVV - LTC 1-0
Nieuw Balinge - VCG 5-1
stand 
1. LTC 3-6
2. BSVV 3-6
3. Nieuw Balinge 3-6
4. VCG 3-0
(LTC naar knockoutfase)


Poule 41
VEV - Elim 0-3
CSVC - Fit Boys 2-0
stand 
1. Elim 2-6 (6-1)
2. CSVC (3-6 (12-3)
3. Fit Boys 2-3 (5-3)
4. VEV 3-0 (1-17)
Deel dit artikel: