Onze Club gemist: Hoofdklasse- en bekervoetbal

Bekijk hier de uitzending van Onze Club terug
Bekijk hier de uitzending van Onze Club terug
VOETBAL - In de tweede aflevering van Onze Club is er veel aandacht voor de derde speelronde in de hoofdklasse. Er zijn twee samenvattingen uit de zondaghoodklasse A en één uit de zaterdaghoofdklasse. Vitesse'63 en ZZVV vechten in een onderling duel uit welke ploeg zich plaatst voor de knockoutfase in de noordelijke districtsbeker.
Het Asser ACV ging gistermiddag in de zaterdaghoofdklasse B op bezoek bij CSV Apeldoorn. De formatie van trainer Fred de Boer was beter, stond kort voor tijd met 3-2 voor maar speelde toch met 3-3 gelijk.
In de zondaghoodklasse A zijn er beelden van Achilles 1894 - Hoogland en MSC ontving op eigen veld de koploper in deze klasse: DEM uit Beverwijk.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl