SC Elim 32e Drentse club in knockoutfase beker

VOETBAL - SC Elim is de 32e en laatste Drentse club die zich heeft geplaatst voor de knockoutfase in de noordelijke districtsbeker. De ploeg van trainer Jan Otto Benjamins had genoeg aan het 2-2 gelijkspel van vanavond in Beilen tegen Fit Boys.
Fit Boys, net als Elim uitkomend in de zaterdag 3e klasse, had zelf nog een minieme kans om de knockoutfase te halen. Dan moest er niet alleen gewonnen worden, maar ook een monsterscore worden gerealiseerd. Een kleine zege zou betekenen dat CSVC de lachende derde zou worden, maar zover kwam het dus niet. 

Voor Elim scoorden Jarno Prijs en Mike Doldersum, terwijl Matthijs Bonnen en Kevin Kooistra voor de thuisclub doeltreffend waren. 

Bekijk hier: De laatste uitzending van Onze Club 

De 32 Drentse clubs 
GOMOS, Drenthina, VKW, Valthermond, SVBO (zondag), Nieuw Buinen, HZVV, De Weide, vv Emmen, Noordscheschut, ZZVV, SVN'69, FC Zuidlaren, LTC, Weerdinge, Annen, Dalen, CEC, Raptim, LEO, Sweel, Pesse, SVV'04, Dwingeloo, Ruinerwold, WKE'16 en SC Elim plaatsten zich voor de knockoutfase via de poulewedstrijden.  

Bij de loting voegen zich ook de vijf Drentse hoofdklassers: ACV, Achilles 1894, MSC, Alcides en Hoogeveen zondag.
Meer over dit onderwerp:
voetbal amateurvoetbal Onze Club SC Elim
Deel dit artikel: